З наступаючим Новим 2013 роком дорогі читачі!

< Зовсім скоро Новий 2013 ий рік увійде в наші будинки, принісши знайомий з дитинства запах хвої і мандаринів, очікування чуда й віру в те, що попереду чекають нові успіхи, яскраві моменти, незабутні враження.

Весь цей рік ми разом з Вами дізнавалися про найцікавіші події, найвидатніших людей, самих незвичайних мешканців планети, найкращих новинки техніки і про багато-багато іншого.

Грядущий 2013 ий принесе чимало нових гідних нашої уваги речей, про який ми неодмінно розповімо на сторінках Basetop. Адже астрологи впевнено заявляють, що Рік Чорної водяній Змії обіцяє всім сюрпризи, зміни і несподівані повороти подій.

А якщо щиро повірити в чари новорічної ночі, то під бій курантів у кожного є шанс шепнути заповітне бажання, яке неодмінно здійсниться.

Бажаємо, щоб атмосфера свята панувала в кожному будинку, щоб поруч були найближчі люди, щоб всі турботи і негаразди залишилися в році, що минає, а радість, усмішки і сміх увійшли в Новий рік під дзвін келихів.

І нехай здійсняться, як мінімум, Топ-100 Ваших бажань, успіхи і досягнення увійдуть до десятки кращих, а рідні і близькі люди забезпечать потрапляння на перший рядок у рейтингу найулюбленіших.

З любов'ю, редакція Basetop. ru!