Зарубіжні історичні серіали, список кращих 2015 року

Телевізійні шоу, присвячені подіям минулого, вельми популярні, тому що ми любимо дізнаватися про життя наших предків за допомогою наочного розповіді. Однак важко знайти хороший історичний серіал, що поєднує в собі прекрасну гру акторів з відповідними історичним реаліям декораціями. Щоб полегшити телеглядачам вибір, сайт Ranker склав список кращих зарубіжних історичних серіалів , які варто подивитися в 2015 році.

Зміст:

  • 5. Іноземка "Outlander" (2014 год-по теперішній час)
  • 4. Борджіа "The Borgias" (2011-2013 рр.)
  • 3. Тюдори "The Tudors" (2007-2010 рр.)
  • 2. Дедвуд "Deadwood" (2004-2006 рр.)
  • 1. Рим "Rome" (2005-2007 рр.)

5. Іноземка "Outlander" (2014 год-по теперішній час)

Рейтинг КиноПоиск: 7. 7

Рейтинг IMDb: 8. 6

Багато людей мріють перенестися назад в часі, але при цьому хоча б приблизно уявляють, куди саме вони хочуть потрапити. А у Клер Рендалл, військової медсестри з 40-х років 20 століття, не було можливості вибирати епоху. Прогулюючись біля шотландських кам'яних кіл вона переміщається в 1743-й рік і, щоб вижити, і знайти спосіб повернутися в свій час, змушена вийти заміж за шотландського воїна Джеймі Фрейзера. "Іноземка", що відкриває топ історичних серіалів, підкуповує глядача чудовою реконструкцією костюмів і побуту 18 століття, атмосферним музичним супроводом, і красивими видами природи Шотландії.Серіал складається з 29 серій і двох сезонів.

4. Борджіа "The Borgias" (2011-2013 рр.)

Рейтинг КиноПоиск: 8. 0

Рейтинг IMDb: 8. 0

Ви, можливо, чули про невеликому серіалі телекомпанії Showtime під назвою "Борджіа". Він був створений Нілом Джорданом ( "Жорстока гра", "Інтерв'ю з вампіром") і являє собою опис повної насильства, сексу і зради життя найбільш відомої сім'ї 16 століття. Сімейство Борджіа під проводом понтифіка Олександра VI (в миру Родріго Борджіа) усуває всіх, хто стоїть на їх шляху до влади над Європою.

3. Тюдори "The Tudors" (2007-2010 рр.)

Рейтинг КиноПоиск: 8. 0

Рейтинг IMDb: 8. 1

Історія правління Генріха VIII, коли він ще не був гладким і бородатим. Незважаючи на деякі історичні "ляпи" (Генріх в реальності був рудоволосий, сестру короля звали Марією, а не Маргарет, Генріх Фіцрой помер 17 років від роду, а не в 6-7-річному віці і т. Д.), Серіал робить прекрасну роботу, показавши взаємодія пристрастей і політики, розкішні костюми, палацові інтер'єри, і затягує атмосферу палацових інтриг. За все це "Тюдори" і потрапили в топ-3 найкращих історичних серіалів.

2. Дедвуд "Deadwood" (2004-2006 рр.)

Рейтинг КиноПоиск: 8. 1

Рейтинг IMDb: 8. 8

Історична драма Девіда Мілчев переносить нас в сільський район Південної Дакоти, в 1870 рік. Хоча серіал складається всього з трьох сезонів, він зумів показати, як невеликий табір золотошукачів під назвою "Дедвуд" поступово перетворюється в місто. І все це в суворих реаліях Дикого Заходу, коли вбивства були настільки ж буденною справою, як, скажімо, пиятика в салуні. Хоча справа відбувається в кінці 19-го століття, Мілчев не включив в серіал нецензурну лайку; замість того, герої говорять "Прокляття!" і "ти диви!".

В" Дедвуда "ви не знайдете відмитих і прилизаних красенів, що зображують благородних ковбоїв і не менш благородних індіанців. Цей серіал для тих, хто бажає побачити без прикрас, як виникала та країна, яка зараз називається Сполученими Штатами Америки. Антисанітарія і хвороби, смерті і кров, борделі і золота лихоманка, і все це приправлено хорошою іронією.

1. Рим "Rome" (2005-2007 рр.)

Рейтинг КиноПоиск: 8. 5

Рейтинг IMDb: 8. 9

Очолив кращі історичні серіали іноземного виробництва. Співпраця між HBO і BBC виявилося чр звичайно плідним. Воно дозволило об'єднати схильність HBO до суворої і безкомпромісної драмі зі звичкою BBC ретельно перевіряти факти, які будуть показані в серіалах і залучати для зйомок зоряну акторську команду. Навряд чи будь-якого іншого серіалу вдалося б так блискуче, докладно, а головне - реалістично показати перетворення Риму від республіки до імперії, завоювати високий рейтинг глядачів.

в серіалі, що складається з 2 сезонів, демонструється піднесення Юлія Цезаря і то, який вплив він робить на громадян Риму в ціле . Прекрасно зображені хтиві сексуальні звичаї античного періоду. "Рим" варто дивитися тим, хто хоче дізнатися про жадібної, жорстокою, розпусну, але, разом з тим, яскравою і цікавою життя Вічного міста, показаної очима звичайних громадян (двох головних героїв - Люція Ворена і Тита Пуліона).