Аптечка в дорогу на море - список ліків для дітей і дорослих

Подорож - справа цікава і пізнавальна. Однак варто опинитися в чужому місті без потрібних таблеток і відпустку виявиться зіпсований. Представляємо вам своєрідну аптечку, список ліків в дорогу на море, за кордон або в похід . Це обов'язковий мінімум, який повинен бути в аптечці будь-якого туриста.

Зміст:

  • 7. Перев'язувальні матеріали
  • 6. Антисептики
  • 5. Активоване вугілля
  • 4. Біфіформ (пробіотики)
  • 3. Ібупрофен (жарознижувальну, знеболювальну)
  • 2. Кларитин (від алергії)
  • 1. Бальзам "Зірочка" (місцеве противірусний засіб)

7. Перев'язувальні матеріали

Навіть туристам, які віддають перевагу спокійному відпочинку, не завжди вдається уникнути порізів, невеликих ран або глибоких подряпин. Наприклад, можна поранитися, наступивши на черепашку на морському дні. А що вже говорити про любителів активного відпочинку. Тому бинт і пластирі завжди повинні бути в дорожній аптечці.

6. Антисептики

На шостому місці нашого переліку медикаментів для туристів знаходяться всім відомі йод і зеленка. Якщо у вас дуже чутлива шкіра або ви просто боїтеся печіння, яке викликають ці кошти, використовуйте для обробки ранок колоїдне срібло або повідон-йод.

5. Активоване вугілля

Ці недорогі таблетки - найнеобхідніші ліки в подорож. Вони творять чудеса, рятуючи і від "діареї мандрівників" і від болю в животі, і від харчового отруєння і від підвищеної кислотності шлунка і навіть від підвищеного газоутворення.Вугілля поглинає токсини і перешкоджає їх всмоктуванню, так що ви можете позбутися від них при наступної дефекації. Сам вугілля теж не всмоктується і виводиться разом з фекаліями.

В якості альтернативи активованого вугілля бажано взяти з собою порошок "Смекта" - ентеросорбент, що допомагає при діареї, печії і здуття у животі, а також інших симптомах, характерних для проблем з органами шлунково-кишкового тракту.

4. Біфіформ (пробіотики)

Регулярний прийом пробіотиків - один з кращих способів підготувати вашу травну систему для поїздки в іншу країну, що відрізняється незвичній росіянам кухнею і фруктами. Корисні бактерії в пробіотики допомагають зберегти ваш шлунок в першокласної формі. Прибуток необхідно приймати щодня протягом декількох місяців перед поїздкою і зберігати при температурі не вище 25 градусів.

Альтернативою біфіформом є Лінекс, який містить Біфідобактеріум інфантіс, Лактобацілус ацидофилус і Ентерококкус факум.

3. Ібупрофен (жарознижувальну, знеболювальну)

Відноситься до нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП). Це необхідна для будь-якого туриста ліки працює шляхом блокування утворення гормонів, які викликають запалення і біль в тілі. Використовується для зменшення лихоманки і лікування болю або запалень, викликаних головним болем, зубним болем, болем у спині, артрит, менструальними болями або незначними травмами. Ібупрофен застосовують для полегшення стану дорослих і дітей починаючи з 6 місячного віку.

Також в подорож необхідно захопити жарознижувальну і ненаркотичне знеболюючі ліки Парацетамол.Воно може виявитися альтернативою для тих, кому Ібупрофен не допомагає. Як Ібупрофен, так і Парацетамол відносяться до недорогих аналогам ліків від застуди та грипу (дженерика), які не можна приймати вагітним жінкам в 3 триместрі. Парацетамол не можна давати дітям до 1-місячного віку.

2. Кларитин (від алергії)

На другій сходинці в нашій добірці знаходиться препарат, що блокує гістамінові рецептори і тим самим запобігає розвитку алергічної реакції. Він відноситься до протиалергічну ліків 2 покоління, тобто не викликає сонливості, чим відрізняється популярний, але вже застарілий Супрастин. Однак Супрастин діє швидше, тому бажано в аптечці мати обидва препарати. Список найефективніших засобів від алергії очолює Еріус, однак ціна на нього вище в 2, 5 рази ніж на інші популярні препарати.

Замість Кларитина можна взяти Зіртек або Телфаст.

1. Бальзам "Зірочка" (місцеве противірусний засіб)

Універсальні ліки для туриста і перевірене роками засіб, що допомагає і при перших ознаках застуди, і при головному болю і при нежиті і при укусах комах. Головне - перенести "ядрений" запах бальзаму, хоча деяким він навіть приємний. Використовувати потрібно виключно зовнішньо, наносячи бальзам під ніздрями при риніті, на віскі і потилицю при головному болю, на укушенное комахою місце і на спину і живіт при застуді.

Пам'ятайте, що список ліків в аптечці мандрівника на море або в далеку дорогу, повинен обов'язково включати всі перераховані препарати, однак при подорожі з дітьми його завжди можна доповнити препаратами на свій розсуд.