Корм ​​для кішок супер преміум класу - рейтинг 2016

Вибрати відповідний корм для кішки - справа не п'яти хвилин. Адже від цього у великій мірі залежить здоров'я домашньої улюблениці. В даному рейтингу кормів для кішок 2016 року представлені корми преміум і супер-преміум класів.

Корисно знати:

 • Рейтинг кормів для собак преміум класу 2016.

Зміст:

 • 10. Nutram
 • 9. Cimiao
 • 8. Profine Adult Cat
 • 7. Arden Grange
 • 6. 1st Choice
 • 5. Bosch SANABELLE
 • 4. Acana
 • 3. Purina (ProPlan)
 • 2. Royal Canin
 • 1. Natura Pet Produkts (Innova Evo)

10. Nutram

Корм ​​для кішок супер-преміум класу. Його рейтинг досить високий у власників пухнастих або схильних до алергії котів. Nutram - це холістік канадського виробництва. Холістікі виготовляються з дотриманням певних умов. Наприклад, виключаються продукти з високим вмістом глютену (типу кукурудзяної муки, якої так люблять набирати вагу більш дешеві корми), м'ясо-кісткового борошна, а також ароматизатори, барвники і консерванти.

9. Cimiao

Італійська фірма по виробництву кормів для тварин пропонує дві лінійки супер-преміум класу - беззерновие і нізкозерновие корми Cimiao. У корми є багато різновидів - від корму для квартирних кішок до кішок з чутливим шлунком, кастрованих тварин і вихованців, схильних до набору ваги.

8. Profine Adult Cat

Хоча французи і зараховують свій продукт до кормів супер-преміум класу, за складом це скоріше преміум. У слові "супер" змушують сумніватися як наявність кукурудзяної муки, так і курячі "субпродукти" в складі (кожен котовладелец знає, що під "субпродуктами" виробники розуміють аж ніяк не печінку, нирки і шлунки, а перемелені голови, лапки і шкіру).З плюсів - в кормі містяться добавки на зразок риб'ячих жирів, сушеного яблука та комплексу вітамінів. І немає ні атрактантів, ні хімічних барвників.

7. Arden Grange

Американські сухі корми для кішок супер-преміум класу, за твердженням виробників, складаються тільки з високоякісних інгредієнтів, кожен з яких проходить такий же технологічний контроль, як і їжа для людини. Корми гіпоалергенні, не містять ні барвників, ні ароматизаторів, ні консервантів. Основний інгредієнт - м'ясо курчати. У лінійці є в наявності як зернові, так і беззерновие формули.

6. 1st Choice

Дуже непоганий варіант по співвідношенню ціна / якість - корми канадської компанії PLB International. За складом вони ближче до холістікам, а за ціною не набагато дорожче преміум. Замість дешевої кукурудзи виробники використовують коричневий рис. Недолік корму - в Росії можна придбати тільки в інтернет-магазинах.

5. Bosch SANABELLE

Німецький корм супер-преміум класу відмінно збалансований за складом - 31-35% білка, 7% мінеральних добавок, є риб'ячий жир і інші вітамінні добавки. М'ясна частина в більшості своїй складається з домашньої птиці. З мінусів - присутній маїс, який може викликати алергію у тварини.

4. Acana

Acana - не просто супер-преміум, а ще й холістік, вироблений в Канаді, де вимоги до якості продукту вище, ніж в Росії. У кормі 70% м'яса, а в решту 30% входять овочі, фрукти і мінеральні добавки - і ніяких зернових.

Мінус - невелика різноманітність продукту (наприклад, мало дієтичних варіантів).

3. Purina (ProPlan)

Відкриває топ-три списки кращих котячих кормів. Варто звернути увагу, що хоча "звичайні" корми ProPlan відносяться до преміум-класу, ветеринарні ж - до супер-преміум, як більш якісні.Хоча ProPlan на 40% складається з білка, але ось чимала частина цих 40% - рослинного походження, в тому числі кукурудза і пшеничне борошно. Обидва цих продукту можуть бути алергенами для кішок. Однак поряд з цим в кормі є добавки пребіотиків і ферментів, які зазвичай присутні в супер-преміум класі і холістіках.

2. Royal Canin

Ще один широко розрекламований корм для кішок преміум-класу зайняв в рейтингу друге місце. Лінійка кормів Royal Canin дуже різноманітна і включає в себе і сухі і вологі корми. Ветеринарні з них більш якісні і можуть бути віднесені швидше до супер-преміуму.

1. Natura Pet Produkts (Innova Evo)

Холістік американського виробництва. Один з кращих кормів для кішок, відмінно збалансований, що включає тільки гіпоалергенні і дієтичні інгредієнти. М'ясна частина - курка, індичка і кролик; молочна - безлактозную молоко. Клітковину дають овочі та фрукти, а також журавлина в якості добавки для профілактики сечокам'яної хвороби.