Євробачення 2015 - рейтинг учасників і пісень

В нинішньому році музичне Євробачення пройде в 60-й раз. І букмекери вже активно приймають ставки на фаворитів, що мають максимальні шанси на перемогу в фіналі, який пройде у Відні через торішньої перемоги Кончити Вурст.

В сьогоднішній підбірці представлений рейтинг букмекерів на Євробачення 2015 . До нього увійшли учасники, що зібрали максимально високі ставки по всій Європі.

Список оновлений 24. 05. 2015

Зміст:

  • 10. Бояна Стаменов (Сербія)
  • 9. Надав гедже (Ізраїль)
  • 8. Мёрланн, Дебра Скарлетт (Норвегія)
  • 7. Еліна Борн, Стіг ряст (Естонія)
  • 6. Аминат Савадов (Латвія)
  • 5. Гай Себастьян (Австралія)
  • 4. Лоик Нотте (Бельгія)
  • 3. Група "Il Volo" (Італія)
  • 2. Поліна Гагаріна (Росія)
  • 1. Монс Зелмерлёв (Швеція)

10. Бояна Стаменов (Сербія)

В минулорічному конкурсі країна не взяла участь через фінансові причини. А в нинішньому країну представлятиме колоритна виконавиця джазу, соул і R & B Бояна Стаменов.

Пісня - "Beauty Never Lies"

9. Надав гедже (Ізраїль)

Надав - французько-ізраїльський виконавець в стилі Pop і R & B. Переможець другого сезону шоу талантів в 2015 році. Його конкурсна пісня "Золотий хлопчик" була написана спеціально для Євробачення і представлена ​​в березні цього року.

Пісня - "Golden Boy"

8. Мёрланн, Дебра Скарлетт (Норвегія)

У Норвегії за всю історію конкурсу було 3 перемоги і 10 останніх місць. Примітно, що демографічна криза дає про себе знати, і країну на конкурсі представляли іранець, білорус і навіть кенійка.У нинішньому році за Норвегію виступить дует, обидва учасники якого - уродженці цієї країни.

Пісня - "A Monster Like Me"

7. Еліна Борн, Стіг ряст (Естонія)

Естонці вигравали Євробачення лише одного разу, тому рішуче налаштовані на перемогу. Пісні в дуеті Еліни і Стіга пише Стіг, який є одним з найзнаменитіших піснярів в Естонії. Він же написав композицію для конкурсу під назвою "Goodbye To Yesterday".

Пісня - "Goodbye to Yesterday"

6. Аминат Савадов (Латвія)

Переможниця шоу національного відбору Supernova. Аминат - автор пісень і співачка з Латвії. Працює в стилі Pop, Electro, R & B, Funk. У 2014 році зайняла 5 місце на відбірковому конкурсі Євробачення-2014.

Пісня - "Love Injected"

5. Гай Себастьян (Австралія)

Себастьян вже є у себе на батьківщині добре відомим виконавцем - за свою кар'єру він записав 7 студійних альбомів. Гай - не тільки співак, а й композитор. В Австралії він відомий як переможець першого в країні випуску шоу "Стань зіркою".

Пісня - "Tonight Again"

4. Лоик Нотте (Бельгія)

Лоїк - досвідчений конкурсант. Він брав участь в національній версії шоу "Голос". Композиція "Rhythm Inside", з якої Нотте виступає на Євробаченні, дещо вибивається зі звичного формату, що робить інтригу цікавішою.

Пісня - "Rhythm Inside"

3. Група "Il Volo" (Італія)

Італія входить у велику п'ятірку засновників Євробачення, тому представники країни не беруть участь у відбіркових турах, а виступають відразу в фіналі. Група "Il Volo" об'єднала трьох оперних виконавців - двох тенорів і баритона. Тепер їх пісні "Grande amore" пророкують великий успіх на Євробаченні 2015.

Пісня - "Grande amore"

2. Поліна Гагаріна (Росія)

Для всіх росіян, яких цікавить Євробачення 2015 року, рейтинг учасників немислимий без Поліни Гагаріної та її пісні "A Million Voices".Композиція була написана цілої інтернаціональною командою в складі Габріеля Алареса, Іоакима Бьернберга і Леоніда Гуткина.

Пісня - "A Million Voices"

1. Монс Зелмерлёв (Швеція)

Шведи 5 разів перемагали на головному музичному конкурсі Європи. У числі переможців була і культова ABBA. А в нинішньому році очолює рейтинг пісень на конкурсі Євробачення 2015 композиція Heroes вже досить відомого на батьківщині поп-виконавця Монса Зелмерлёва.

Пісня - "Heroes"