Електронні платіжні системи, рейтинг найпопулярніших

Електронні гроші стають все більш звичними для росіян. Сьогодні такою валютою можна оплачувати товари і послуги, подорожі, авіаквитки.

Незважаючи на удавану велика кількість платіжних систем, що пропонують в Росії електронні засоби платежу, існують п'ять найбільш надійних. Саме вони увійшли в сьогоднішній рейтинг найпопулярніших електронних платіжних систем .

Зміст:

  • 5. PayPal
  • 4. "Гроші @ mail. Ru"
  • 3. Visa QIWI Wallet
  • 2. Webmoney
  • 1. "Яндекс. Деньги"

5. PayPal

Це одна з найстаріших електронних платіжних систем, заснована в 1998 році. З 2002 року PayPal - підрозділ найбільшого інтернет-аукціону eBay.

Головна перевага PayPal - інтернаціональність системи, вона представлена ​​в 190 країнах світу, працює з 24 валютами. Система незамінна при розрахунках в зарубіжних інтернет-магазинах, а також на віртуальних аукціонах. Мінусом можна вважати той факт, що до аккаунту треба прив'язувати банківську карту, правда, її реквізити не відображаються при оплаті.

4. "Гроші @ mail. Ru"

Чи не найбільш розкручена, але досить відома в Росії платіжна система є дітищем ресурсу Mail. ru. Електронні гроші в системі - це виключно російські рублі.

Поповнити гаманець можна банківським переказом, а оплачувати Mail-грошима можна товари і послуги в російських інтернет-магазинах.

3. Visa QIWI Wallet

Поповнити QIWI-гаманець можна безліччю різних способів - і через спеціальні термінали, і шляхом переказів.Рахунок гаманця прив'язаний до віртуальної або реальної карті Visa.

Доступ до QIWI-гаманця можна отримати через термінал, сайт платіжної системи або спеціальний додаток для смартфона, а також шляхом СМС-команд.

2. Webmoney

Система є мультивалютної, а значить, можна мати Webmoney-гаманець, наприклад, в доларах (WMZ) або ж в євро (WME).

Недоліком системи є досить складна система реєстрації, зате саме Webmoney забезпечує високий рівень безпеки, практично виключає злом електронного гаманця.

1. "Яндекс. Деньги"

Найпопулярніша в Росії електронна платіжна система. Рейтинг сервісу дуже високий, однак головний мінус системи - її орієнтація на російських користувачів, т. Е. Оплачувати за допомогою Яндекс. Грошей товари в зарубіжних магазинах не вийде, система використовує тільки російський рубль. Однак російські інтернет-магазини із задоволенням приймають саме цю електронну валюту.

Крім того електронний гаманець від Яндекса простий в управлінні, а поповнювати його можна простим переказом від фізичної особи.