Edifier M2280 (R26T) - маленька, та молодецькі акустика 2. 0

Торгова марка Edifier - один з лідерів китайського ринку акустики. Утворена в 1996 році, компанія кілька останніх років становить серйозну конкуренцію іншим, більш досвідченим виробникам.

Edifier володіє власним виробництвом і дизайн-студією. У всій лінійці продукції використовуються корпусу і динаміки власного виробництва, що дозволило знизити виробничий брак до 0, 4%, що є блискучим показником.

Однак головним досягненням компанії є якість звучання динаміків, чого вдалося досягти завдяки сучасному лазерного обладнання та третьої за величиною в світі звуковий безлунній камері.

Зміст:

  • Зовнішній вигляд
  • Технічні характеристики Edifier M2280
  • Звук
  • Комплект поставки
  • Де купити, вартість

Зовнішній вигляд

Огляд Edifier M2280 почнемо із зовнішнього вигляду. Дизайн комп'ютерної акустики формату 2. 0 вельми примітний, хоча і не сильно вибивається із загальних тенденцій. Сам виробник називає цю модель "тонка і гладка". Цілком у дусі Apple, погляньте ...

Кольорове рішення дозволить використовувати колонки в будь-якому інтер'єрі. Передня панель пластикова, обтягнута м'яким матеріалом. Корпус також пластиковий. На фронтальній стороні в області підставки красується логотип фірми. У правій колонці під обшивкою захований червоний діод індикатор живлення.

Регулювання гучності і кнопка харчування прогумовані і ховаються на бічній грані правого спікера.

Технічні характеристики Edifier M2280

Потужність: 6W x 2 (DRC on)
КНІ + Шум: 10%
Відношення сигнал / шум: ≥85dBA
діапазон частот: 95Hz - 20kHz (± 12dB)
Спотворення: ≤0. 5%
Чутливість: R / L: 700mV ± 50mV
Динамік: 77мм, Екранований, 8Ω
Габаритні розміри: 124мм х 255мм х 125мм (Ш х В х Г )
Вага: 0. 95кг (нетто) | 1. 25кг (брутто)

Серед інших характеристик хочеться відзначити 77мм динаміки з технологією активного стиснення динамічного діапазону (DRC).

Звук

Чи не обманитесь компактними розмірами спікерів, Edifier M2280 звучить набагато краще і голосніше, ніж очікуєш на перший погляд. Два 12Вт динаміка з технологією DRC забезпечують деталізований і чистий звук.

Низькі частоти акустика не чути, але середні і високі відіграє ідеально для продукції бюджетного сегмента.

Ми протестували Edifier M2280 на відповідність заявленим характеристикам потужності звукових котушок і діапазону відтворюваних частот за допомогою генератора звукових частот, і переконалися в порядності виробника.

Комплект поставки

В комплект поставки входять колонки, шнур з блоком живлення і розеткою "Type A", аудіокабель 3, 5 Jack. Оскільки модель офіційно не продається на російському ринку, при замовленні перевірте наявність перехідника на EU розетку або придбайте окремо.

Де купити, вартість

В деяких країнах Edifier M2280 продається під маркуванням R26T. Жителі Росії та СНД можуть придбати акустику в магазині GearBest з безкоштовною доставкою. Середня швидкість доставки складе від 2 тижнів до місяця.