Різниця між тонером і картриджем

Різниця між тонером і картриджем

Іноді вони говорять: ми вам замінили тонер. Іноді замінюють картридж. Часто картридж заправляють, а тонер засипають. А часом вимагають розрахуватися за тонер, за заправку і за заміну картриджа. Чи не зрозуміти цих фахівців з сервісу обслуговування людині, у якого принтер повинен просто працювати, а не вимагати без міри дивного. Пробуємо розібратися в двох основних поняттях, якими оперують сервіси заправки: тонер і картридж.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Тонер - загальна назва фарбувального порошку, необхідного для роботи лазерних принтерів і копіювальних апаратів.

Картридж - видаткова деталь принтера або копіювального апарату, що представляє собою знімний відсік, в якому знаходиться барвна субстанція (тонер, чорнило, стрічка).

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між тонером і картриджем приблизно така ж, як між електрикою і проводами. Необхідною вмістом є тонер, але без картриджа скористатися його властивостями ми не можемо.

І тонер, і картридж в абсолютній більшості випадків являють собою матеріал видатковий, з плином експлуатаційного часу замінний. На сьогоднішній день ситуація така, що заміна тонера майже завжди може вважатися порушенням прав виробника, заміна картриджа ж, навпаки, становить одну зі статей його доходу.За великим і легальному рахунку, користувач і знати не повинен, що там у картриджа всередині, а повинен купувати новий. Однак російських користувачів це не влаштовує, враховуючи, що дистриб'ютори продають нам витратні картриджі за ціною, часом в десятки разів перевищує реальну вартість. Заправка тонером - забава країн третього світу. Вартість тонера в залежності від характеристик і якості, становить від кількох десятків до кількох сотень рублів, вартість картриджа доходить до декількох тисяч.

Картридж для принтера

Безпосередньо з тонером звичайний користувач оргтехніки стикається, тільки якщо щось зламалося, і він прокидався. Самостійно взяти і засипати його в картридж без наявності відповідних навичок і устаткування не вийде. Заміна картриджа ж - справа в більшості випадків нескладна, доступне всім.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Тонер - вміст картриджа.
  2. Заміна тонера найчастіше порушує права виробника, заміна картриджа легальна.
  3. Заміна тонера обійдеться дешевше, ніж заміна картриджа.
  4. Самостійна заміна тонера для неспеціаліста неможлива, заміна картриджа труднощі не представляє.