Країни з найбільш емоційними жителями (Топ-10)

Співробітники Американського інституту громадської думки Gallup запитували людей з 148 країн, відчували вони 5 позитивних або негативних емоцій за попередній день. П'ять негативних переживань включали в себе: гнів, тривога, стрес, сум і фізичного болю. У число п'яти позитивних увійшли: почуття відпочинку, почуття, що до тебе ставляться з повагою, задоволення, сміх, і заняття чимось цікавим.

Представники Латинської Америки зайняли домінуючі позиції в списку найбільш емоційних держав світу . В середньому, 6 з 10 жителів в кожній з цих країн повідомили про позитивної чи негативної емоції, випробуваної в день, що передує опитуванню. Пострадянські держави лідирують в списку найменш емоційних країн. Лише 5 з 10 їхніх жителів повідомили, що відчували будь-яке з почуттів, що цікавлять авторів опитування. Росії в "неемоційне" рейтингу дісталося 8 місце. Перше - у Бангладешу.

А ось як виглядає десятка країн, де живуть самі емоційні люди.

Зміст:

  • 10. Коста-Ріка
  • 9. Колумбія
  • 8. Камбоджа
  • 7. Ірак
  • 6. Гватемала
  • 5. Нікарагуа
  • 4. Філіппіни
  • 3. Еквадор
  • 2. Ель Сальвадор
  • 1. Болівія

10. Коста-Ріка

В цій маленькій республіці на питання про хороших чи поганих переживаннях позитивно відповіли 57% респондентів. Тут живуть не тільки сміхотливі і гнівливі, а й самі миролюбні люди, адже в Коста-Ріку немає армії.Країна (єдина в усій Америці) відмовилася від збройних сил ще в 1948 році.

9. Колумбія

Має такий же, як і Коста-Ріка, відсоток людей, позитивно відповіли на питання про переживання позитивних і негативних емоцій. Ця країна подарувала світу такі пристрасні та запальні танці та музику як сальса, порро, вальенато і кумбія.

8. Камбоджа

До трійки країн, назва яких починається на "К", а рейтинг емоційності жителів становить 57%, входить і Камбоджа. Ця країна, яка пережила режим Пол Пота, нині насолоджується мирним життям. Вона приваблює туристів завдяки безлічі пам'яток, низькими цінами, а також в якості одного з куточків для секс-туризму. Однак до сих пір в землі Камбоджі лежить безліч мін, що залишилися з часів громадянської війни "червоних кхмерів".

7. Ірак

Політична і релігійна нестабільність, часті теракти і розруха не сприяють душевному спокою місцевих жителів. Із загальної кількості опитаних 58% іракців заявили, що недавно випробували ту або іншу сильну емоцію.

6. Гватемала

Жаркий тропічний клімат і 33 вулкана, з яких 3 до сих пір небезпечні, не сприяє холодного, нордичному характеру. Тому 58% гватемальців переживають різноманітні яскраві емоції, про що вони сумлінно повідомили експертам Gallup.

5. Нікарагуа

Між Коста-Рікою на півдні і Гондурасом на півночі розташована республіка Нікарагуа. "Під боком" теплий океан, круглий рік температура тримається до 32 градусів. Безліч свят дають населенню привід для радості, а життя тут практично пасторальна. Більшість місцевих жителів (58%) так само емоційні, як і іракці, і гватемальці.

4. Філіппіни

Дипломат з Філіппін розповів Gallup, чому більшість філіппінців (а саме 58%) темпераментні.Він пояснив, що в центрі уваги філіппінців знаходяться міжособистісні відносини, що спонукає не тільки відчувати емоції більш інтенсивно, але і бути більш відкритими в їх вираженні.

3. Еквадор

Жителі цієї держави спокійні, повільні і горді. Але все спокій випаровується, варто зайти на місцевий ринок. Там ви побачите всю бурю емоцій у вічній битві покупців і продавців під назвою "купити дешевше і продати дорожче". Палким еквадорців дістається 3 місце в рейтингу найбільш емоційних країн (58%).

2. Ель Сальвадор

Прояву сильних почуттів (їх відчувають 59% жителів) тут сприяють чотири фактори: гаряча індіанської-іспанська кров, дуже велика щільність населення, невисокий рівень доходів і високий рівень злочинності.

1. Болівія

Тут живуть самі експресивні люди в світі . 59% жителів Болівії повідомили, що переживали радість, гнів, задоволення та інші емоції. Більшість населення країни (70% за даними МВФ) знаходяться за межею бідності, багато жують і п'ють чай з листя рослини кока, які пригнічують почуття голоду і спраги, викликають прилив сил і покращують настрій.