Різниця між текстовим процесором і текстовим редактором

Різниця між текстовим процесором і текстовим редактором Робота з документами довгий час була однією з пріоритетних завдань, які виконуються на домашньому або офісному ПК. Сьогодні комп'ютер - пристрій мультимедійне, проте в набір базових утиліт будь-якій операційній системи входять програми для створення і редагування тексту.

Читати Далі →

Різниця між uTorrent і BitTorrent

Різниця між uTorrent і BitTorrent Чим більше законотворчість різних країн стосується теми обміну контентом між користувачами (горезвісне інтернет-піратство), тим популярнішими стають пирингові мережі і безпосередньо торрент- трекери. Всі вони працюють з передачею даних по протоколу BitTorrent і програмами-клієнтами, одна з яких носить однойменну назву - BitTorrent-клієнт.

Читати Далі →

Різниця між відеокартою gT і GTX

Різниця між відеокартою GT і GTX В класифікації відеокарт "NVidia GeForce" застосовується система буквених і числових індексів. Лінійка "GeForce" розділяється на безліч серій, які охоплюють трьох або чотиризначним числом, а серії, в свою чергу, визначаються набором відеоприскорювачів з різною потужністю, які маркуються складними абревіатурами, як правило, починаються на "G".

Читати Далі →

Різниця між vGA і DVI

Різниця між VGA і DVI З заморськими абревіатурами VGA і DVI ми стикаємося, коли розглядаємо монітори, телевізори і відеокарти (або комп'ютери в збірці, або материнські плати). Позначення ці належать в даному контексті до інтерфейсів і стандартам підключення відеотехніки. Правда, існує нюанс: VGA - це ще і позначення дозволу матриць екранів, відповідне 640х480.

Читати Далі →

Різниця між vGA і SVGA

Різниця між VGA і SVGA Монітори для ПК і багато інших електронні відеотехніка можуть функціонувати в таких режимах, як VGA і SVGA. У чому їх особливості? Зміст статті Факти про VGA Факти про SVGA Порівняння Таблиця Факти про VGA VGA - стандарт відтворення цифрової картинки, підтримуваний комп'ютерними моніторами, а також графічними адаптерами.

Читати Далі →

Різниця між вставкою і спеціальною вставкою

Різниця між вставкою і спеціальною вставкою Такі програми, як Word і Excel, дозволяють поміщати в редагований документ ті чи інші дані двома способами - через вставку, а також за допомогою спеціальної вставки. Що являють собою обидва інструменту? Зміст статті Що таке вставка даних в Word і Excel? Що таке спеціальна вставка в Word і Excel?

Читати Далі →

Різниця між windows 8 і Windows 7

Різниця між Windows 8 і Windows 7 Microsoft став штампувати операційні системи набагато частіше: не встигли звикнути до стабільної і чіткої Windows 7, як нам продемонстрували Windows 8. Як показує практика, перехід на нову вісь - справа нелегка, так що обгрунтування для переходу повинні бути серйозними, і під обгрунтуваннями не повинні розумітися маркетингові ходи компанії.

Читати Далі →

Різниця між wi-fi роутером і wi-fi адаптером

Різниця між wi-fi роутером і wi-fi адаптером Бездротові мережі забезпечили нам комфорт пересування, але заплутали в термінології. Середньостатистичному користувачеві, що володіє доступом до мережі Інтернет та періодично там працює або розважається, мережеве обладнання представляється підморгує десь ззаду коробочкою і пучком проводів, хоча і найчастіше гордо носить іменування "бездротової".

Читати Далі →

Різниця між windows 7 і XP

Різниця між Windows 7 і XP Операційна система Windows XP, що стала довгожителем в наших системах, останні роки потихеньку здає позиції, поступаючись дорогу молодим, але теж від Microsoft. Правда, сумнозвісна Windows Vista з п'єдесталу її зрушити не змогла, а ось Windows 7, як кажуть статистики, на сьогоднішній день стала найпопулярнішою операційною системою для персональних комп'ютерів.

Читати Далі →

Різниця між windows Server 2008 R2 і Windows Server 2008

Різниця між Windows Server 2008 R2 і Windows Server 2008 Щодо операційних систем багатьом користувачам складно міняти свої звички. Цим обумовлена ​​актуальність ОС, що живуть часом десятки років. Перехід на нову означає чимало незручностей для користувача, саме тому вже сидить на Windows Server 2008 потрібно якомога більше аргументів, щоб змінити операційну систему на чергову реінкарнацію Windows Server 2008 R2.

Читати Далі →

Різниця між windows x86 і x32

Різниця між Windows x86 і x32 Розрядність операційних систем - вічний головний біль для тих, хто вважає за краще комп'ютером впевнено користуватися, а не впевнено його розбирати. Версії Windows з позначеннями x64 або x32 зовні один від одного не відрізняються, коробочки у них однакові, а якщо збірки систем підправлений і викладені в загальний доступ, то і в цьому випадку зовнішньої різниці між ними немає.

Читати Далі →

Різниця між windows 10 і Windows 7

Різниця між Windows 10 і Windows 7 Не встигла Windows 10 в модифікації "Technical Preview" з'явитися на світло, як її вже встигли охрестити найунікальнішої і уніфікованої операційною системою компанії. Дійсно, Microsoft зробила величезний крок вперед, створивши Windows 10. Якщо у софтверного гіганта вийде представити світові операційну систему, яка ідеально буде функціонувати на різних платформах, то у розробників програмного забезпечення буде купа вільного часу, бо створене для Windows 10 додат

Читати Далі →

Різниця між windows 10 і Windows 8

Різниця між Windows 10 і Windows 8 В початку жовтня 2014 року софтверний гігант Microsoft на конференції для преси офіційно представив нову версію Windows з індексом "10". Багатьох здивувала відсутність "дев'ятою" версії популярної операційної системи. У компанії пояснили це тим, що зміни в новій ОС Windows 10 виведуть операційну систему на новий рівень.

Читати Далі →

Різниця між ярликом і файлом

Різниця між ярликом і файлом Уявіть, що в бухгалтерії вам пообіцяли дати потрібну програму. Ви відкриваєте будинку флешку і розумієте, що попрацювати не вдасться: невдалий лицар податкової звітності скопіював те, що звик кликати на своєму робочому столі. Йому, з огляду на професійній завантаженості, можна пробачити не знати, чим відрізняється ярлик від файлу, а ми в цьому все ж розберемося.

Читати Далі →

Різниця між zip і rar

Різниця між zip і rar Було у старого два сина: молодший з особливостями, старший з примхами ... У ролі старого сьогодні архіватор, наприклад, WinRar, в ролі синів - два формати стиснення даних: RAR і ZIP. Кожен і з особливостями, і з примхами. Чому говоримо про WinRar? За статистикою, це один з найпопулярніших архіваторів на сьогоднішній день, працює з багатьма форматами, в тому числі RAR і ZIP.

Читати Далі →

Різниця між Айпад (iPad) і планшетом

Різниця між Айпад (iPad) і планшетом Кількість виробляються і продаються планшетів неухильно зростає, тому споживач іноді просто втрачається в розмаїтті. І якщо більшість пристроїв між собою схожі, то планшет від Apple коштує настільки особняком, що виділяється в окрему категорію - Айпад, по суті залишаючись планшетом.

Читати Далі →

Різниця між даними і програмою

Різниця між даними і програмою Користувач комп'ютера найчастіше працює з різними даними, а також з програмами. У чому їх особливості? Зміст статті Що таке комп'ютерні дані? Що таке програма? Порівняння Що таке комп'ютерні дані? Під комп'ютерними даними розуміється, строго кажучи, будь-яка послідовність поєднань елементів машинного коду - нулів і одиниць, яка може формувати собою файл, папку, масив, низькорівневий або високорівнева алгоритм або скрипт.

Читати Далі →

Різниця між картами пам'яті sDHC і SDXC

Різниця між картами пам'яті SDHC і SDXC В картах пам'яті сьогодні заплутатися дуже легко: типи, класи, різні виробники і різні формати становлять найширший асортимент на прилавках. Багато користувачів впевнені, що основним критерієм вибору карти повинен бути її обсяг, а другорядне значення має ціна. Ну і фізичні розміри і конструкція - головне, щоб входила в слот на пристрої.

Читати Далі →

Різниця між класами карт (sD Class)

Різниця між класами карт (SD Class) Практично всі портативні електронні пристрої, будь то відеокамера, мобільник, плеєр, ноутбук, підтримують роботу з сучасними носіями інформації - так званими "картами пам'яті". Найпоширеніший тип сьогодні - Secure Digital Memory Card, або SD Card. Застосовуються такі карти пам'яті в якості цифрових носіїв в роботі з фотоапаратами, відеокамерами, мультимедійними плеєрами, ігровими консолями, смартфонами, комунікаторами і іншими пристроями.

Читати Далі →

Різниця між sATA 2 і SATA 3

Різниця між SATA 2 і SATA 3 Про інтерфейс SATA (англ. Serial ATA) вже практично забули, однак спадкоємність поколінь змушує час від часу піднімати питання про сумісність SATA 2 і SATA 3. Сьогодні це стосується переважно використання нових твердотільних накопичувачів SSD, а також останніх моделей жорстких дисків, що підключаються до материнських плат, випущених пару років назад.

Читати Далі →

Різниця між зовнішніми і внутрішніми жорсткими дисками

Різниця між зовнішніми і внутрішніми жорсткими дисками Незважаючи на всі зростаючу популярність флеш-накопичувачів, від жорстких дисків нашим комп'ютерних систем поки відійти не вдається. Як правило, місця на накопичувачах ПК або ноутбука починає катастрофічно не вистачати після знайомства з торрент-трекера, і тоді ставиться завдання розширити свої комори.

Читати Далі →

Різниця між версіями windows 8

Різниця між версіями Windows 8 Майкрософт як і раніше дотримується погляду, що її операційні системи повинні чітко градіровать відповідно до користувальницької аудиторією. Ми вже бачили безліч версій сімки, трохи менше - XP і Vista, тепер настала черга спостерігати за парадом Windows 8. Як виявилося, цього разу амбіції розробників не настільки великі, тому справа обмежилася чотирма основними версіями і оновленням, який отримав іменування Windows 8.

Читати Далі →

Різниця між значками і ярликами на робочому столі

Різниця між значками і ярликами на робочому столі Ретельно і зі смаком вибрані шпалери для робочого столу зазвичай практично не видно з-за безлічі піктограммок, якими ми користуємося для запуску програм і переходу до розділів катологов. Дехто називає все це неподобство іконками, деякі значками, хтось вживає по відношенню до будь-якої маленької зображенні слово "ярлик".

Читати Далі →

Різниця між сервером і звичайним комп'ютером

Різниця між сервером і звичайним комп'ютером Зазвичай слово "сервер" користувачів лякає. Звісно ж якась махина, на кшталт ЕОМ середини минулого століття, що займає зали і вимагає обслуговування натовпами зосереджених програмістів. І видається вона десь далеко, і з звичайним людським життям не пов'язана, вирішує моторошно специфічні завдання.

Читати Далі →

Різниця між vPS і VDS

Різниця між VPS і VDS Тим, хто стикається з віртуальними серверами, пояснювати їх призначення і розповідати про можливості не треба. Тим, хто не знає, що це, така інформація абсолютно ні до чого. Здавалося б, знаючі люди тому і знають, що в термінології розбираються і загальне уявлення про роботу мають, проте наші російські хостинг-провайдери багатьох з них ставлять в тупик, пропонуючи VPS і VDS, часом навіть за різними тарифами.

Читати Далі →

Що більше: мегабайт або гігабайт?

Що більше: мегабайт або гігабайт? Подивіться на ці дві фотографії. Ось це - спроба завантажити в літак жорсткий диск об'ємом 5 Мб: А це - карта пам'яті об'ємом 1 Гб: У кого-то ще залишилися сумніви, що більше: мегабайт або гігабайт? Звичайно, порівнювати фізичні розміри носія з 1956 року і сучасної карти пам'яті можна тільки в жарт.

Читати Далі →

Що робити, якщо комп'ютер не бачить флешку?

Що робити, якщо комп'ютер не бачить флешку? За останні роки вартість USB-накопичувачів знизилася в кілька разів. Всьому виною здешевлення технологій виготовлення мікросхем, що дозволило як підвищити обсяги флешок, так і знизити ціну їх виробництва. В даний час у продажу представлені flash-накопичувачі об'ємом до 256 гігабайт від різних виробників.

Читати Далі →

Що робити, якщо комп'ютер заблоковано?

Що робити, якщо комп'ютер заблоковано? Активний і бездумний серфінг інтернету без встановленого на комп'ютері антивіруса нерідко призводить до блокування Windows. Відкриваючи сайти, що містять шкідливий код, користувач, сам того не підозрюючи, завантажує на свій комп'ютер віруси, які згодом вимагають за розблокування перерахування грошових коштів на певний номер.

Читати Далі →

Що робити, якщо не працює звук на комп'ютері?

Що робити, якщо не працює звук на комп'ютері? Більшість користувачів комп'ютерів не уявляють свою роботу за ними без аудіоколонок. Прослуховування музики, перегляд фільмів та геймінг неможливі без аудіосоставляющей. Але якщо в один прекрасний день з динаміків вашого комп'ютера перестав йти звук, то це вже привід задуматися про працездатність як колонок, так і звукової карти.

Читати Далі →

Що робити, якщо не працює мікрофон на ноутбуці?

Що робити, якщо не працює мікрофон на ноутбуці? Епоха настільних персональних комп'ютерів канула в лету. ПК були успішно витіснені з цифрового ринку ноутбуками і планшетами, у яких є одна вагома перевага - мобільність. Якщо раніше висока продуктивність стаціонарних комп'ютерів була не в межах досяжності мобільних пристроїв, то на поточний момент ігрові ноутбуки в потужності не поступаються своїм "великим братам", а бюджетних ноутов цілком достатньо для вирішення повсякденних завдань.

Читати Далі →

Що робити, якщо забув пароль на комп'ютері?

Що робити, якщо забув пароль на комп'ютері? "Тупий олівець краще гострої пам'яті" - говорить народна мудрість, яка все частіше і частіше "відображається" в реаліях нашого життя. Захищаючи свої конфіденційні дані на пристроях, ми часом забуваємо встановлені паролі і скаржимося на свою пам'ять. Добре, якщо пароль від планшета або смартфона був де-небудь записаний.

Читати Далі →

Що робити, якщо завис iPad?

Що робити, якщо завис iPad? Про існування легендарного "яблучного" планшета iPad знає практично кожен другий житель планети. iPad - еталон планшетостроенія, з покоління в покоління покращуваний Купертинського розробниками і є одним з кращих планшетів, представлених на ринку в останні роки. Безсумнівно, конкуренти в особі Samsung, Asus, Lenovo і інших компаній не дрімають, але поки їм не вдалося створити щось більш зароблене й якісне, ніж Apple iPad.

Читати Далі →

Що робити, якщо завис ноутбук?

Що робити, якщо завис ноутбук? У літню пору проблем з технікою виникає куди більше, ніж в інші пори року. Всьому виною перегрів комплектуючих через підвищену температуру навколишнього середовища. Нові покоління процесорів і відеокарт захищені від перегріву спеціальним режимом. При високих температурах процесор уповільнює частоту роботи, а при досягненні критичних показників і зовсім відключається.

Читати Далі →

Різниця між linux і Windows

Різниця між Linux і Windows Між користувачами операційних систем сімейств Linux і Windows завжди ведуться суперечки, яка ж краще, зручніше, швидше. Доводи наводяться різні, проте для користувача-обивателя непохитно думку, що Windows в освоєнні набагато легше, а операційні системи на базі Linux призначені для програмістів і сисадмінів.

Читати Далі →

Що потрібно для роботи skype?

Що потрібно для роботи Skype? В останні роки число користувачів Skype зростала в геометричній прогресії. Поширення високошвидкісного безлімітного інтернету лише збільшило кількість шанувальників даної програми. Скайп дозволив мільйонам людей по всьому світу не платити за дорогі міжнародні виклики. Дзвінки з комп'ютера на комп'ютер, на яких встановлений Skype, безкоштовні.

Читати Далі →

Як автоматично оновити драйвера?

Як автоматично оновити драйвера? Компанія Microsoft постійно нагадує користувачам Windows про необхідність регулярного оновлення драйверів до апаратних частин комп'ютера. Виправлення недоробок і багів, а також оптимізація роботи програмного коду драйверів ведуть лише до поліпшення функціонування компонента ПК і позитивно позначаються на стабільності всієї операційної системи.

Читати Далі →

Як змінити формат текстового документа?

Як змінити формат текстового документа? В інформаційному світі налічується більше десятка різних текстових форматів. Для роботи з текстовими файлами велика частина користувачів комп'ютерів застосовує пакет програм Microsoft Office. Великий функціонал, зручність редагування практично всіх відомих форматів і постійні оновлення дозволили Microsoft Word стати найпопулярнішим редактором документів.

Читати Далі →

Як монтувати відео?

Як монтувати відео? Практично кожен власник відеокамери, цифровика з функцією відеозапису або мобільного телефону з камерою мріє створити свій фільм з відзнятого матеріалу. Адже створений своїми руками фільм набагато цікавіше дивитися, ніж окремі відеоролики. Та до того ж при монтуванні відео можна вирізати непотрібні фрагменти, вставити картинки, накласти музику або прибрати шуми, а також додати переходи.

Читати Далі →

Як наклеїти плівку на планшет?

Як наклеїти плівку на планшет? З появою Gorilla Glass і сапфірового скла плівки для топових пристроїв втратили актуальність, так як просунуті користувачі ніколи не наклеять плівку поверх дисплея з GG. Але дисплеї бюджетних смартфонів / планшетів не мають такого стійкого до подряпин покриття. Для них питання, як наклеїти плівку на планшет, все ще актуальний.

Читати Далі →

Як нахилити текст в фотошопі?

Як нахилити текст в фотошопі? Функції фотошопа не обмежені обробкою графічних файлів. Дана програма також має велику кількість вбудованих інструментів для роботи з текстом. Іноді перед користувачем стоїть завдання - нахилити букви. Якими способами можна це зробити? Як нахилити текст в фотошопі? Вирішити зазначену задачу, в принципі, цілком реально різними способами.

Читати Далі →