Різниця між intel Core i5 і Intel Core i7

Різниця між Intel Core i5 і Intel Core i7 Питання про відмінності процесорів сімейства Intel Core i5 і Intel Core i7 виникає у більшості користувачів при виборі ПК або ноутбука з заявленими характеристиками, а так само при апгрейді вже наявної системи. При повністю ідентичних теххарактерістіках в каталозі або на ціннику (тактова частота, кількість ядер, об'єм кеш-пам'яті) різниця в ціні досягає декількох тисяч рублів.

Читати Далі →

Різниця між інтегрованою і дискретною відеокартою

Різниця між інтегрованою і дискретною відеокартою Відеокарта - один з основних вузлів комп'ютерної системи, без якого неможливо її функціонування. Сьогодні і збірки десктопів, і мобільні рішення пропонуються або з інтегрованою, або з дискретною відеокартою, іноді - з обома варіантами на борту. Від обраного залежить продуктивність системи, її експлуатаційні характеристики і, звичайно, вартість.

Читати Далі →

Різниця між iPad і iPad Cellular

Різниця між iPad і iPad Cellular Вічна війна патентів, брендів і юристів затягує навіть гігантські корпорації на кшталт Apple. Без скандалів не обходиться, а коли результатом скандалів стають і непорозуміння з покупцями - зовсім погано. Маркетологи Apple запропонували широкий суд модифікацію iPad третього покоління, названу iPad Cellular, чим викликали безліч чуток в середовищі цікавляться.

Читати Далі →

Різниця між iPad mini 2 і iPad mini 3

Різниця між iPad mini 2 і iPad mini 3 На заході в Купертіно 16 жовтня 2014 року компанія Apple презентувала нове покоління iPad mini 3. Компактна версія iPad обзавелася поліпшеним покриттям дисплея, підтримкою Apple Pay і дактилоскопічний сканером Touch ID. З технічної точки зору "третя" версія iPad Mini нічим не відрізняється від другого покоління: двоядерний процесор A7, що працює на частоті 1.

Читати Далі →

Різниця між iPad3 і iPad4

Різниця між iPad3 і iPad4 Корпорація Apple помилок за собою не визнавала і не визнає. Їхня продукція просто не може бути невдалою і не відповідати запитам користувача аудиторії. Не встигли продемонструвати навесні 2012 року iPad3, іменувався "новим Айпад", як восени того ж року надійшла оновлення iPad4, або четверте покоління.

Читати Далі →

Різниця між iPad Mini і iPad 3

Різниця між iPad Mini і iPad 3 Коли Apple представила свій планшет iPad mini, то тим самим дуже здивувала аудиторію, навіть ту частину її, яка складається з фанатов- яблучників. Піти наперекір тенденції збільшення діагоналей дисплеїв, коли світ вимагає все більше і більше - ідея досить смілива. Однак вона знайшла відгук у споживача, зокрема, у тій категорії людей, які вважають за краще носити з собою свій гаджет, не замислюючись про розмір і вагу і не шукаючи способу прилаштувати його в сумку.

Читати Далі →

Різниця між iPad Air і iPad Air 2

Різниця між iPad Air і iPad Air 2 16 жовтня 2014 року компанія Apple в Купертіно представила оновлені планшети iPad Air 2 і iPad mini 3. "Яблучні" планшети не змінилися в плані дизайну, але знайшли нові технічні характеристики. Так модель iPad Air 2 отримала новий 64-бітний процесор, покращену камеру і підтримку інтерфейсу Wi-Fi 802.

Читати Далі →

Різниця між jpg і jpeg

Різниця між jpg і jpeg Файли jpg і jpeg зустрічаються нам повсюдно, тому як розширення ці належать картинок і фотографій. Помічати відмінності ми починаємо, коли потрібно підійти до файлу формально, а не змістовно: скачати, відправити, перемістити або сортувати, словом, виконати будь-яку дію незалежно від змісту.

Читати Далі →

Різниця між bDRip і DVDRip

Різниця між BDRip і DVDRip Відео в Інтернеті поки ще багато. І відео це різної якості. Перевірити його перед скачуванням найчастіше неможливо, хіба що нові версії торрент-качалок дозволяють подивитися вже залите по ходу справи, і вчасно зупинитися. Зазвичай публікація відео вимагає від автора вказівки якості його поруч з форматом та іншими технічними відомостями.

Читати Далі →

Різниця між Кбіт і Мбіт

Різниця між Кбіт і Мбіт В епоху оптоволокна і накопичувачів об'ємом в десятки терабайт вважати в бітах не прийнято. Ми б зовсім забули, чим відрізняється Кбіт від Мбіт, якби не розбіжності між обіцянками провайдерів і швидкістю передачі даних в мережах, яка як раз і обчислюється переважно в цих одиницях.

Читати Далі →

Різниця між лептопом і ноутбуком

Різниця між лептопом і ноутбуком це - скріншот з сторінки одного з російських інтернет-магазинів: натисніть на картинку для збільшення А це - з його зарубіжного аналога: натисніть на картинку для збільшення Очевидно, що майданчики пропонують купити один і той же. Чому іноземці продають лептопи, а ми - ноутбуки?

Читати Далі →

Різниця між макбуков і ноутбуком

Різниця між макбуков і ноутбуком Якщо питати консультанта магазину комп'ютерної техніки і електроніки про те, який ноутбук краще вибрати, то в більшості випадків він заговорить про макбук, якщо, звичайно, такі є в продажу. Співробітників магазинів можна зрозуміти: макбуки продавати незрівнянно вигідніше, ніж ноутбуки.

Читати Далі →

Різниця між microsoft Excel і Microsoft Access

Різниця між Microsoft Excel і Microsoft Access Два продукту Microsoft Office - Access і Excel - часто здаються користувачеві практично ідентичними. Таке уявлення складається з табличного способу організації даних. І Access, і Excel працюють з таблицями, здатні обробляти і аналізувати дані, виконувати складні розрахунки.

Читати Далі →

Різниця між microSD, MicroSDHC і MicroSDXC

Різниця між MicroSD, MicroSDHC і MicroSDXC Карти пам'яті в форматах MicroSD, MicroSDHC і MicroSDXC - в числі найпопулярніших на ринку користувальницьких рішень для ПК і інших девайсів. У чому особливості кожної із зазначених різновидів пристроїв? Зміст статті Факти про MicroSD Факти про MicroSDHC Факти про MicroSDXC Порівняння Таблиця Факти про MicroSD Формат карт пам'яті MicroSD - історично один з найбільш ранніх в лінійці стандартів SD (або Secure Digital - його створення стало результатом под

Читати Далі →

Різниця між mkv і avi

Різниця між mkv і avi Звичний нам відеофайл майже завжди представлений в форматі медіаконтейнера. Ми сприймаємо відеоролик єдиним потоком, проте "в розрізі" демонструється нам складається з аудіофайлу, відеофайлу, файлу меню або субтитрів, файлу з технічною інформацією. Все це укладено в контейнер, який і має на увазі поняття "формат".

Читати Далі →

Різниця між комп'ютером і моноблоком

Різниця між комп'ютером і моноблоком Ось це - комп'ютер, ось це - ноутбук, далі планшет, поруч моноблок - приблизно так ми розглядаємо вітрини з електронікою. Кожен пристрій має своє маркетингове спрощене іменування, не зовсім вірне з точки зору термінології. Комп'ютер - він різний. І моноблок - теж комп'ютер.

Читати Далі →

Різниця між монітором і телевізором

Різниця між монітором і телевізором Коли вони стоять на вітрині магазину, то практично нічим. Тільки цінники різні і компліменти продавців. І ще картинки демонстраційні: щоб ви оцінили телевізор, вам продемонструють, швидше за все, ТВ-ефір з рекламою, новинами або тим, на що потрапите в ефірній сітці.

Читати Далі →

Різниця між mP4 і MPEG4

Різниця між MP4 і MPEG4 Коли наші медіаплеєри відмовляються відтворювати конкретні файли, ми починаємо розбиратися, чому вони не подобаються техніці. Зазначені в Інфоблоки абревіатури зазвичай мало що говорять, і за аналогією з jpg і jpeg багато хто схильний бачити ідентичність в mpeg-4 і mp4. Плутанину вносять і розповсюджувачі контенту, що вживають абревіатури в невластивому їм значенні.

Читати Далі →

Різниця між mP3 і MP4

Різниця між MP3 і MP4 Формати MP3 і MP4 активно використовуються в мультимедійної індустрії. У чому їх особливості? Зміст статті Факти про MP3 Факти про MP4 Порівняння Таблиця Факти про MP3 MP3 - це формат кодування звукової інформації, розроблений німецькою науковою організацією - Товариством Фраунгофера.

Читати Далі →

Різниця між mP3 і WAV

Різниця між MP3 і WAV Файлові формати MP3 і WAV - в числі найпопулярніших, що використовуються для цифрового запису звуку. Наскільки вони схожі один з одним? Зміст статті Факти про MP3 Факти про WAV Порівняння Таблиця Факти про MP3 MP3 - це мультимедійний файловий формат запису звуку. Характеризується великою універсальністю: його підтримують практично всі сучасні операційні системи ПК, мобільних девайсів, багато традиційні пристрої для програвання музики - MP3- і CD-плеєри, програвачі, музичні

Читати Далі →

Різниця між mPEG2 і MPEG4

Різниця між MPEG2 і MPEG4 Формати медіафайлів MPEG2 і MPEG4 - в числі самих часто використовуваних на сучасних комп'ютерах. Що вони являють собою? Зміст статті Факти про MPEG2 Факти про MPEG4 Порівняння Таблиця Факти про MPEG2 MPEG2 - це фактично не один цифровий формат, а група стандартів, застосовуваних для кодування і стиснення відео-та аудіо.

Читати Далі →

Різниця між ноутбуком і ультрабуком

Різниця між ноутбуком і ультрабуком Зазвичай питання про відмінності нетбука від ультрабука задається до тих пір, поки хто викликає духа просто не подивиться на обидва пристрої "вживу", а не на фотографіях. А ось питання, чи варто переплачувати або економити, і за що (або на чому) саме - залишається актуальним, поки ми не визначимося з вибором.

Читати Далі →

Різниця між ноутбуком і комп'ютером

Різниця між ноутбуком і комп'ютером Здається, стаціонарний ПК зі стандартним системним блоком бачили все. І ноутбук в різних варіаціях теж. Шукати відмінності між абсолютно різними пристроями в голову не прийде нікому, так що люди задаються питанням, чим відрізняється ноутбук від комп'ютера, виключно при виборі для домашнього (або офісного) використання того чи іншого варіанту.

Читати Далі →

Різниця між oEM-постачанням і Retail-поставкою

Різниця між OEM-постачанням і Retail-поставкою Вивчаючи прайси магазинів, переважно торгують комп'ютерними комплектуючими та програмним забезпеченням, всі ми стикаємося з приписочкою після повністю ідентичних назв - OEM або RTL (Retail). І ціни в цих рядках можуть істотно відрізнятися. За що доводиться платити або чим жертвувати?

Читати Далі →

Різниця між oEM і Box

Різниця між OEM і Box Російський ринок технологій можна вважати унікальним у багатьох відношеннях. У тому числі і щодо продажу поставок, для продажу виробником не призначених. Однак абревіатуру OEM можна зустріти в прайсах і на вітринах магазинів нітрохи не рідше, ніж Box-версію. Цінники на ідентичні, здавалося б, продукти відрізняються часом досить серйозно, так що російський покупець змушений самостійно розбиратися, чи варто економити або, навпаки, переплачувати.

Читати Далі →

Різниця між write і writeLn

Різниця між write і writeLn Write і writeLn - оператори виведення, що застосовуються в мові програмування Pascal (Паскаль). Всього дві букви різниці - а результат відрізняється. Обидва служать для ініціалізації звернення до процедури виведення інформації на екран, на друк або в файл. На практиці застосовуються обидва, один одного не виключають.

Читати Далі →

Різниця між операційною системою і програмним забезпеченням

Різниця між операційною системою і програмним забезпеченням Терміни "операційна система" і "програмне забезпечення" часто вживаються в одному контексті. Що вони означають? Зміст статті Програмне забезпечення в широкому і вузькому сенсі Факти про операційні системи Порівняння Таблиця Програмне забезпечення в широкому і вузькому сенсі Перш за все, варто сказати про те, що термін "програмне забезпечення", або ПО, - дуже ємний.

Читати Далі →

Різниця між оперативної та постійної пам'яттю

Різниця між оперативної та постійної пам'яттю Внутрішня пам'ять комп'ютера ділиться на оперативну і постійну. На відміну від зовнішньої, яка представлена ​​підключаються пристроями HDD, USB-флеш, SD-картами, оптичними дисками, вона є одним з основних елементів системи, що забезпечують її роботу. Пристрої такого типу розміщуються безпосередньо на материнській платі і не вимагають звернення до них користувача.

Читати Далі →

Різниця між pentium Dual Core і Core 2 Duo

Різниця між Pentium Dual Core і Core 2 Duo Коли на ринку технологій залишається всього пара гравців - вони займаються повним свавіллям. Так, наприклад, Intel, маючи єдиного суперника AMD, дозволяє собі дурити голови потенційним покупцям, заплутуючи їх в обширнейших лінійках моделей своїх процесорів. Так, наприклад, схожі назви Pentium Dual Core і Core 2 Duo належать абсолютно різних родин процесорів, і згадка Core в обох випадках вносить серйозний елемент плутанини при виборі системи або комплек

Читати Далі →

Різниця між планшетом і телефоном

Різниця між планшетом і телефоном Природно, порівнювати два абсолютно різних пристрої детально і поетапно споживачеві в голову не приходить. А ось вибирати, чи потрібен йому той чи інший девайс для вирішення конкретних завдань, трапляється. Планшет і мобільний телефон в нашому житті закріпилися міцно, і обидва наділяють її певним рівнем комфорту.

Читати Далі →

Різниця між користувачем і адміністратором

Різниця між користувачем і адміністратором Існує два основні режими експлуатації ПК - призначений для користувача і адміністраторський. Що являє собою кожний з них? Зміст статті Хто такий користувач ПК? Хто такий адміністратор ПК? Порівняння Таблиця Хто такий користувач ПК? Термін " користувач " ( "звичайний користувач") стосовно комп'ютерної індустрії може трактуватися по-різному.

Читати Далі →

Різниця між простим копіюванням файлів і інсталяцією програм

Різниця між простим копіюванням файлів і інсталяцією програм Для того щоб почати використовувати на ПК ту чи іншу програму, її може знадобитися скопіювати на жорсткий диск або проинсталлировать. У яких випадках потрібно найперше, а в яких - друга? Зміст статті Що таке інсталяція програми? Коли можна обійтися простим копіюванням файлів?

Читати Далі →

Різниця між rGB і CMYK

Різниця між RGB і CMYK Ті, хто працює з графічними редакторами або часто стикається з поліграфічними операціями, знають, що до зображень застосовуються переважно дві колірні схеми: CMYK і RGB. Якщо різниця між ними в розрахунок не береться, в результаті (при друку, наприклад, або виведення картинки на екран) кольору не відповідають задуманому.

Читати Далі →

Різниця між samsung Galaxy Tab 2 і Samsung Galaxy Note

Різниця між Samsung Galaxy Tab 2 і Samsung Galaxy Note Майже рік минув з моменту появи (практично одноразової) на прилавках наших магазинів двох моделей планшетів від південнокорейського виробника електроніки Samsung . Планшети Samsung Galaxy Tab 2 і Samsung Galaxy Note 10. 1 зайняли кожен свою нішу, і по закінченні року активних продажів можна порівнювати ці два девайса без жодних емоцій.

Читати Далі →

Різниця між sATA і SATA2

Різниця між SATA і SATA2 В даний час інтерфейс SATA залишився в поле зору ремонтників і власників остаточно застарілих систем. Однак, незважаючи на оновлення до SATA 2, а потім і до SATA 3, питання про відміну першого релізу від другого все ще актуальний: при апгрейді системи, ремонті або виборі комплектуючих багато користувачів плутаються, а ще більше їх заплутують некомпетентні консультанти, що позначають послідовні інтерфейси абревіатурою SATA без вказівки версії.

Читати Далі →

Різниця між виноскою і посиланням

Різниця між виноскою і посиланням Виноски та посилання - багато в чому схожі елементи форматування тексту. Але різниця між ними досить відчутна. У чому вона полягає? Зміст статті Що таке виноска? Що таке посилання? Порівняння Таблиця Що таке виноска? Основне призначення виноски - інформування читача про джерело даних, наведених в ту чи іншу пропозицію, абзаці чи іншої частини тексту і відповідних цьому джерелу за змістом або представлених у вигляді цитати з нього.

Читати Далі →

Різниця між socket-AM3 і Socket-AM3 +

Різниця між Socket-AM3 і Socket-AM3 + Роз'єм процесора на материнській платі може стати одним з каменів спотикання оновлюваної системи. Якщо з процесорами Intel все відносно строго (кожному модельному ряду лінійки відповідає єдиний роз'єм), то AMD змушує шукати відповіді на запитання, чи підтримує процесор з конкретною материнською платою, і, як наслідок - чи можна заощадити на придбанні нових комплектуючих.

Читати Далі →

Різниця між socket 1155 і 1156

Різниця між socket 1155 і 1156 Якщо задалися таким питанням - напевно, ви робите апгрейд системи. Або збираєте нову. Або вам дали занадто детальну характеристику вже зібраних системних блоків, і ви не знаєте, на чому зупинитися. У цьому випадку знання - найкращий порадник, так що подивимося, що ховається за числовими позначеннями з різницею на одну одиничку.

Читати Далі →

Різниця між між сном і глибокого сну в windows

Різниця між між сном і глибокого сну в Windows В операційній системі Windows XP використовувалися поняття режимів - сплячий і чекає. У новіших системах застосовується інша термінологія: сон і гібернація. Користувачі, які звикли методично вимикати ПК і ноутбуки, а через деякий час змушувати систему стартувати заново, оцінять можливості обох додаткових режимів, що дозволяють заощадити час на завантаженні ОС і відкритті документів, сторінок браузерів і додатків заново.

Читати Далі →

Різниця між стилем і темою

Різниця між стилем і темою Робота в текстовому редакторі Word, напевно, знайома більшості користувачів персональних комп'ютерів. Це дуже зручна, багатофункціональна програма для набору та оформлення тексту. З одного боку, безліч функцій і настроек- сильна сторона редактора, яка дуже допомагає в роботі.

Читати Далі →