Acer Predator 8. Ігрова консоль або планшет?

Acer Predator 8. Ігрова консоль або планшет? Деякі любителі мобільних ігор не хочуть витрачати кошти на портативну консоль, вважаючи, що задоволення не варто зайвої пари сотень баксів. Однак мучитися на смартфоні - теж не вихід. Для всіх любителів скоротати час за захоплюючою грою компанія Acer випустила свій новий планшет Acer Predator 8.

Читати Далі →

Різниця між Блокнот і wordpad

Різниця між Блокнот і Wordpad до появи ПК людина записував свої думки на скелях, після на папері, а в середині 90-х в невелику електронну книжку або комп'ютерні файли за допомогою текстових редакторів, зразок "Notepad" ( "Блокнот") і, якщо говорити про особливо творчих користувачів, "WordPad". Власне, не завжди зрозуміло, в чому полягає основна відмінність між ними, і чи варто порівнювати ці програми?

Читати Далі →

Бюджетний, але продуктивний dell Inspiron 3541

Бюджетний, але продуктивний Dell Inspiron 3541 Ноутбуки Dell завжди виділяються своїм значним дизайном і хорошою компонуванням. Однак ціна пристроїв під цією маркою часто перевищує вартість конкурентів. За високу якість доводиться платити. Сьогодні до нас на тест потрапив бюджетний ноутбук Dell Inspiron 3541 з 15, 6-дюймовим дисплеєм і гібридним чіпом AMD A6-6310.

Читати Далі →

Різниця між файлом і папкою

Різниця між файлом і папкою Шукати різницю між файлами і папками в комп'ютерній системі доводиться тільки новачкам, блукаючим між іконок і перманентно втрачає збережену на жорсткому диску інформацію з поля зору. У решти такого питання не виникає - настільки ці поняття звичні, логічні і прості. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між гаджетом і девайсом

Різниця між гаджетом і девайсом Модні гаджети і наворочені девайси перестали згадуватися в іронічному значенні і безкровно захопили огляди і новини IT. Читачі плутаються в термінології, чого і так предостатньо, так що варто розібратися, що за гаджети і девайси на вітринах в магазинах електроніки, і чому одне і те ж пристрій називається по-різному.

Читати Далі →

Різницю між mac OS і Windows

Різницю між Mac OS і Windows Mac OS і Windows мають давню історію свого існування, що йде своїм корінням в середину вісімдесятих років. Хоча Mac OS була випущена на рік раніше Windows, в 84-м, абсолютним лідером на цьому ринку є "Microsoft". Mac OS (спочатку - "Macintosh Operation System") перших версій випускалася для однойменних комп'ютерів корпорації "імені Стівена Джобса", що мали свого часу колосальний успіх і користувалися іміджем технологічних гігантів, а встановлена ​​на них ОС вважалася

Читати Далі →

Різниця між 1150 і 1155

Різниця між 1150 і 1155 Цифри 1150 або 1155 поруч з назвою моделей процесорів Intel і материнських плат для них позначають тип сокета - контактної площадки, що дозволяє двом основних вузлів системи взаємодіяти між собою. Розвиток цих інтерфейсів нерозривно пов'язане з розвитком лінійок CPU, тому застарівають і змінюються вони одночасно.

Читати Далі →

Різниця між абстрактним класом і інтерфейсом

Різниця між абстрактним класом і інтерфейсом В програмуванні використовуються поняття абстрактного класу і інтерфейсу. В чому полягають їх особливості? Зміст статті У чому специфіка абстрактного класу в програмуванні? Що таке інтерфейс? Порівняння Таблиця У чому специфіка абстрактного класу в програмуванні?

Читати Далі →

Різниця між aHCI і IDE

Різниця між AHCI і IDE В сучасних комп'ютерних системах жорсткі диски підключаються в різних режимах: потрібний параметр вибирається в BIOS. Бажання розібратися, чим відрізняється AHCI від IDE, може з'явитися при установці нового накопичувача або операційної системи, які іноді пред'являють суворі вимоги до протоколів.

Читати Далі →

Різниця між android KitKat і Lollipop

Різниця між Android KitKat і Lollipop В середині жовтня 2014 року компанія Google показала світу три нових пристрої лінійки Nexus і нову версію операційної системи Android - 5. 0 Lollipop. Навколо цієї версії ходило багато чуток з приводу її назви. Передбачалося, що п'ята версія Android отримає назву "Lemon Meringue Pie", або просто "L", але в підсумку Google зупинилася на назві Lollipop, яке в перекладі з англійської мови означає "льодяник".

Читати Далі →

Різниця між aTX і mATX

Різниця між ATX і mATX Форм-фактор комп'ютерних корпусів і материнських плат - одна із значущих їх характеристик. Часто стикаються з нерозумінням різниці між ATX і mATX або при складанні нової системи, або при апгрейді старої. Більшість знайомі тільки з цими абревіатурами, хоча в контексті зустрічаються і інші.

Читати Далі →

Різниця між bDRip і HDRip

Різниця між BDRip і HDRip Поки IMDB оцінює гру акторів, сюжет і режисерські новації, користувачі оцінюють якість картинки, позначеної (переважно в пірінгових мережах і на онлайн-відео сервісом ) абревіатурами з обов'язковим коренем Rip. Якщо після назви фільму в дужках вказується щось подібне - ми маємо справу з файлом, переписані з матеріального носія (того, за який нас намагаються змусити платити).

Читати Далі →

Різниця між швидким і повним форматуванням

Різниця між швидким і повним форматуванням Під форматуванням жорсткого диска розуміється не тільки видалення з нього інформації, але і його розмітка на сектори і запис структур доступу до даних. Процес форматування не багатий на різновиди, є лише два його типу: низькорівневе і високорівневе. Перше непідвладне середовищі операційної системи і пересічному користувачеві через встановленої захисту; такі заходи вжито тому, що дана операція є розбиттям диска на сектори і треки - втрата такого важливог

Читати Далі →

Різниця між cD і DVD

Різниця між CD і DVD Навіщо нам пам'ятати про оптичні носії в епоху флеш і хмарних сервісів? Чи не час звільнити місце в музеях поряд з магнітними касетами, вініловими платівками та дискети 1, 4 "? Але ліцензійний якісний медіаконтент в офлайн-торгівлі, програмне забезпечення, інструкції та буклети, які супроводжують комплектуючі та електроніку, поширюються на дисках.

Читати Далі →

Різниця між cD і MP3

Різниця між CD і MP3 Багатьом любителям музики знайомі аудіоформати CD і MP3. Які їх особливості? Зміст статті Факти про CD Факти про MP3 Порівняння Таблиця Факти про CD CD - це стандарт цифрового запису звуку на компакт-дисках (які також скорочено називаються CD - від Compact Disk). При цьому медіапотоків записується не у вигляді файлу, а як послідовність закодованих імпульсів, які зчитуються лазерною головкою приводу і відтворюються через динаміки або навушники.

Читати Далі →

Різниця між cD-R і CD-RW

Різниця між CD-R і CD-RW Поки компакт-диски не стали музейним раритетом, непогано б згадати, чим відрізняється CD-R від CD-RW. Саме ці оптичні носії знайомі нам як "болванки", на які можна записати будь-яку вкладається в обсяг інформацію. Зміст статті Порівняння Таблиця CD-R (Compact Disc-Recordable) - компакт-диск, що дозволяє одноразово записати на нього інформацію.

Читати Далі →

Різниця між чіпсетами h77 і Z77

Різниця між чіпсетами H77 і Z77 чіпсет материнської плати - набір мікросхем, що утворюють сполучна ланка між основними комплектуючими: процесором, оперативною пам'яттю, системою введення-виведення. Для процесорів Inte Sandy Bridge і Ivy Bridge на багатьох актуальних материнських платах розпаяні чіпсети H77 і Z77.

Читати Далі →

Різниця між dDR3 і DDR2

Різниця між DDR3 і DDR2 DDR2 і DDR3 належать до різних поколінь оперативної пам'яті, але в чому полягає принципова різниця між ними? Між любителями комп'ютерів не вщухають суперечки про те, чи має сенс платити більше за DDR3 або краще задовольнятися DDR2, оскільки, на думку деяких, принципової різниці в швидкості на ділі не відчувається.

Читати Далі →

Різниця між dDR3 і DDR5

Різниця між DDR3 і DDR5 Відразу зауважимо, що шукати відмінності між DDR3 і DDR5 - справа безглузде, тому як стандарту DDR5 в природі і планах не існує. Більш того, у відносинах цих абревіатур, що позначають стандарти оперативної пам'яті, клубок плутанини тільки зростає, тому як неіснуючий фізично DDR5 прекрасно існує на сторінках каталогів комплектуючих, в інтернет-обговореннях або рев'ю до ігор.

Читати Далі →

Різниця між dDR2 і DIMM

Різниця між DDR2 і DIMM Модулі оперативної пам'яті на сучасних комп'ютерах можуть бути представлені в самих різних модифікаціях. У числі найпоширеніших - DDR2 і DIMM. Що вони являють собою? Зміст статті Факти про DDR2 Факти про DIMM Порівняння Таблиця Факти про DDR2 DDR2 - це тип оперативної пам'яті для ПК і комп'ютерних відеокарт, що володіє головною шиною, яка працює приблизно на вдвічі більш високій частоті, ніж та, що інстальована в модулях ОЗУ попереднього покоління - DDR.

Читати Далі →

Різниця між doc і docx

Різниця між doc і docx "Завантажити файл у форматі. doc "," завантажити файл у форматі. docx "," зберегти ... "," відкрити за допомогою ... ". Різниця в одну букву часом здатна доставити багато головного болю, якщо інтернет-сервіс приймає тільки певний формат текстового файлу або створюється він на одному комп'ютері, а відкривається на іншому.

Читати Далі →

Різниця між dVI-I і DVI-D

Різниця між DVI-I і DVI-D В числі найпоширеніших інтерфейсів для підключення моніторів до ПК - DVI-I і DVI-D. У чому особливості кожного з них? Зміст статті Факти про DVI-I Факти про DVI-D Порівняння Таблиця Факти про DVI-I Інтерфейс DVI-I передбачає використання двох типів каналів передачі сигналу - аналогового і цифрового.

Читати Далі →

Різниця між dVD5 і DVD9

Різниця між DVD5 і DVD9 Диски DVD5 і DVD9 прийнято відносити до найпопулярніших типам DVD-носіїв. У чому особливості кожного з них? Зміст статті Факти про DVD5 Факти про DVD9 Порівняння Таблиця Факти про DVD5 Диски DVD5 є одношаровими і односторонніми - лазерна запис наноситься тільки на одну з їх сторін, в той час як на іншій може бути розміщена картинка або, наприклад, напис.

Читати Далі →

Різниця між dVI і HDMI

Різниця між DVI і HDMI Багато хто знає зі слів продавців-консультантів, що інтерфейс HDMI краще DVI, який застарів, але така тимчасова різниця - практично єдина відмінність в їх поданні. Однак DVI-виходами все ще забезпечується велика кількість техніки, а HDMI добре вписався і в мобільний сегмент електроніки, так що уявлення про обох інтерфейсах - нагальна потреба сьогоднішнього дня.

Читати Далі →

Різниця між ePUB і FB2

Різниця між EPUB і FB2 Формати електронних книг EPUB і FB2 відносяться до найпопулярніших. У чому особливості кожного з них? Зміст статті Факти про EPUB Факти про FB2 Порівняння Таблиця Факти про EPUB Електронна книга, представлена ​​в форматі EPUB , має структуру , схожу з веб-сайтом з посиланнями, проте всі її сторінки так чи інакше об'єднані в один файл, який фактично є особливим різновидом ZIP-архіву.

Читати Далі →

Різниця між файлової системою і файлової структурою

Різниця між файлової системою і файлової структурою Файлова система і файлова структура накопичувачів зазвичай вважаються поняттями тотожними, синонімічні. Для звичайного користувача комп'ютера і інших електронних пристроїв ці поняття згадуються переважно в контексті форматування носія в тій чи іншій системі.

Читати Далі →

Різниця між fAT і FAT32

Різниця між FAT і FAT32 З різними видами файлових систем ми стикаємося переважно при форматуванні накопичувачів - сьогодні майже виключно жорстких дисків і USB-флешок. Як правило, для перших майже автоматично вибирають NTFS, для других - FAT32 або exFAT. Іноді у властивостях підключеного диска файлову систему позначається як FAT.

Читати Далі →

Різниця між fAT32 і NTFS

Різниця між FAT32 і NTFS Вибір файлової системи для звичайного користувача стає актуальним при форматуванні жорсткого диска, флешки або іншого носія інформації. Система пропонує кілька варіантів: FAT16, FAT32, exFAT, NTFS. Про переваги і недоліки кожної практично нічого не відомо, так що часто вибирають те, що на слуху - як правило, це NTFS.

Читати Далі →

Різниця між файлом і каталогом

Різниця між файлом і каталогом Користувач будь-якій операційній системи знає, чим відрізняється файл від каталогу, бо постійно звертається і до тих і до інших: музика, фільми, фотографії , електронні документи на комп'ютері, планшеті, смартфоні, флешці або карті пам'яті розсортовані по відповідним змістом тек.

Читати Далі →

Різниця між fAT32 і exFAT

Різниця між FAT32 і exFAT Файлові формати FAT32 і exFAT - в числі найпоширеніших у світі. У чому їх схожість і відмінність? Зміст статті Факти про FAT32 Факти про exFAT Порівняння Таблиця Факти про FAT32 FAT32 - файлова система, розроблена найбільшим світовим постачальником софта - Microsoft. Є однією з базових для ОС Windows.

Читати Далі →

Різниця між flac і mp3

Різниця між flac і mp3 І знову холівар, з часів поширення цифрових аудіоплеєрів який не хоче тонути. Війна зводиться до двох тверджень: flac для тих, хто хоче демонструвати понти; mp3 для тих, кому ведмідь грунтовно відтоптав вуха. Ці формати аудіозаписів, що збігаються з ім'ям кодеків, за допомогою яких створені, на сьогоднішній день одні з найпоширеніших як для програмного, так і для апаратного відтворення.

Читати Далі →

Різниця між форматуванням і редагуванням тексту

Різниця між форматуванням і редагуванням тексту І форматування, і редагування тексту - процеси його зміни. Сьогодні, звичайно, стосується це в основному роботи з текстом в комп'ютерних програмах, але насправді і форматування, і редагування здійснювалося задовго до появи електронних машин. Неправильне згадка процесу загрожує плутаниною щодо прав і обов'язків людей, що займаються обробкою тексту, так що пробуємо розібратися.

Читати Далі →

Різниця між форматами jar і jad

Різниця між форматами jar і jad Програми під платформу J2ME (для віртуальної машини Java) в епоху смартфонів не надто поширені, і добре знайомі з ними тільки власники мобільних телефонів , керованих програмними оболонками, а не операційними системами. Для установки таких додатків використовуються файли jar і jad - вони викачуються з сайтів з мобільним контентом.

Читати Далі →

Різниця між "фотоплівки" і "Фотопотока"

Різниця між "фотоплівки" і "Фотопотока" В пристроях iOS є такі функції, як "Фотоплівка" і "Фотопоток". Для чого вони призначені? Зміст статті Що таке функція "Фотоплівка"? Що таке функція "Фотопоток"? Порівняння Таблиця Що таке функція "Фотоплівка"? В пристроях iOS є функція " Фотоплівка ", що представляє собою інтерфейс, за допомогою якого задіюється внутрішня пам'ять девайса.

Читати Далі →

Різниця між фотошопом і ілюстратор

Різниця між фотошопом і ілюстратор Відомий графічний редактор "Фотошоп" випускає американська корпорація Adobe. Вона ж є розробником програми "Ілюстратор". Для чого призначене дане рішення? Зміст статті Факти про фотошопі Факти про "Ілюстраторі" Порівняння Таблиця Факти про фотошопі Програма "Фотошоп" (офіційне її найменування - Adobe Photoshop) є графічним редактором, адаптованим головним чином до роботи з растровими зображеннями.

Читати Далі →

Різниця між гаджетом і віджетом

Різниця між гаджетом і віджетом І гаджети, і віджети міцно увійшли в наше життя, а терміни - в лексикон сучасної людини. Поряд з поки ще всім зрозумілим визначенням "пристрій" або "програма" можна почути про гаджетах і віджети з екранів телевізорів, сторінок журналів і з художньої літератури. Однак співзвуччя і споріднена етимологія змушує навіть досвідчених злегка плутатися, що вже говорити про тих, хто не терпить запозичень.

Читати Далі →

Різниця між gDDR3 і DDR3

Різниця між GDDR3 і DDR3 Багато плутанини вносять схожі абревіатури в життя звичайного користувача, відразу зайнявся вивченням комплектуючих. Чому б не назвати по-різному? Чому б не назвати однаково, якщо воно - одне? Плутанина з DDR і GDDR в теорії може привести і до зниження продуктивності самособранной або апгрейженной системи.

Читати Далі →

Різниця між html і htm

Різниця між html і htm Питання, чим відрізняється htm від html, актуальний завжди, хоч і відповідь на нього однозначна і незмінний. Люди, які користуються браузерами і виходять в Інтернет, в якийсь момент помічають, що зберігаються сторінки мають розширення, яке зазнало втрат одну букву, або ж в адресному рядку саме так загадково пишеться.

Читати Далі →

Різниця між iDE і SATA

Різниця між IDE і SATA Коли планується апгрейд комп'ютерної системи, плутанина в інтерфейсах може грунтовно ускладнити вибір комплектуючих. Так, на материнських платах може не бути інтерфейсу IDE, тоді як жорсткий диск або оптичний привід підключається саме по ньому. Або новий накопичувач з SATA-інтерфейсом не вдається встановити в систему з портами IDE.

Читати Далі →

Різниця між intel Core i5 3570k і 3570

Різниця між Intel Core i5 3570k і 3570 Intel традиційно змушує користувачів плутатися в своїй продукції, блукаючи між числовими позначеннями процесорів в одній лінійці. Intel Core i5 не стала винятком, хоча у випадку з двома її флагманами 3570k і 3570 плутанини виникнути не повинно. Обидві моделі представляють собою рішення продуктивне, відносно недороге і сучасне, і на їх основі збирають мультимедійні та ігрові системи.

Читати Далі →