Китайські смартфони 2014-2015 - рейтинг кращих моделей на початок року!

Слід зазначити, що Піднебесна продовжує радувати всіх користувачів смартфонів новими моделями. До слова, чомусь китайські товари прийнято називати неякісними, але, якщо говорити про смартфони, то тут є дуже хороші моделі.

Останнім часом, думки про китайських смартфонах, які вийшли в минулому році, дійсно суперечливі. З одного боку, про них говорять, як про якісні та доступні. З іншого - про неякісні, які швидко ламаються. Тим не менш, лідерами є такі компанії, як Lenovo, Huawei, ZTE , які зарекомендували себе з кращого боку, тому мають досить велику кількість прихильників.

Якщо ми подивимося на кращі новинки смартфонів 2015 року, то побачимо, що близько 40% китайських моделей доведеться на весь ринок мобільних пристроїв. Це говорить не тільки про якість, а й про ціну. Дійсно, дешеві смартфони - це китайські смартфони, з цим вже точно не посперечаєшся.

1. Phicomm C230W

За результатами рейтингу користувачів, заснованому на оцінках та відгуках, лідируючі позиції займає бюджетний китайський смартфон - Phicomm C230W. Модель має ряд корисних функцій, серед яких великий дисплей, доступ в інтернет, оперативна пам'ять, а також можливість значно збільшити кількість пам'яті за допомогою карти TF. Мобільний пристрій має двоядерний процесор, так що модель дійсно якісна.

2. Jiayu G2F

Далі, якщо розглядати китайські смартфони 2014 року, то потрібно відзначити модель Jiayu G2F. Серед основних переваг моделі, можна згадати наступне: процесор з 4 ядрами від відомого виробника, великий екран, може підтримувати 2 сім-карти, камера 8 мегапікселів і так далі. Крім цього, слід зауважити, що працює він на Android 4. 2, має ряд комунікативних функцій, може швидко входити в Інтернет.

3. ZTE Open C

Деякі впевнені, що китайські дешеві смартфони не володіють тими функціями, які повинні бути у сучасних користувачів. Щоб розвіяти цей міф досить подивитися на бюджетну модель ZTE Open C. Все, що потрібно сучасній ігроманії, тут є: потужний процесор, камера, комунікації, доступ в Інтернет, хороша батарея, яка здатна дозволяти смартфону працювати без зупинок близько 4 годин. При цьому вага смартфона чи більше 100 грам.

Якщо подивитися на кращі китайські смартфони 2014-2015 роки, то можна зрозуміти, що є дешеві смартфони і дорогі, які виготовляють в Китаї, всі вони відповідають вимогам сучасних користувачів.