Дитячий скейт - кращий вибір для активного дитини

При перегляді популярних дитячих і підліткових фільмів, в яких дуже часто миготять кадри, що зображують виконують різні трюки на скейтах дітей, кожна дитина також замислюється про своє бажання навчитися робити те ж саме. Тому, в якийсь певний період свого життя він звертається до батьків з проханням купити йому скейтборд.

Батькам варто грунтовно замислитися, тому що неправильний підхід до такого предмету, може відбити будь-яке бажання дитини до фізичних вправ і інших радощів життя. Пам'ятайте, що до семи років дитина повинна займатися на цьому спортивному аксесуар тільки обов'язково з професійним тренером, щоб уникнути травматизму. А ось з семирічного віку ви спокійно можете купувати вже дитячі скейти, розвиваючи дитину фізично. Ми рекомендуємо звернути увагу на рейтинг кращих скейтборду від відомих фірм.

Переваги дитячого скейта

Модель для підлітків практично нічим не відрізняється від дорослої. В її комплектації все ті ж складові частини: дерев'яна дошка, яку ще називають дека, алюмінієвий каркас-підвіска і колеса з підшипниками. Виготовляються ці деталі з тих же матеріалів, так для деки найпоширенішим і найкращим рішенням буде використання канадського клена.

Також більшої стійкості посприяє широка, важка підвіска і поліуретанові колеса, жорсткість яких слід вибирати в залежності від якості дороги або поверхні, по якій буде кататися дитина.

Як і дорослі вироби, дитячі спортивні снаряди мають ряд переваг:

  • Поліпшення фізичної підготовки - катання на скейті вимагає від дитини граничної концентрації всіх своїх фізичних сил, вміння скоординувати рухи всіх органів і роботу м'язів, контролювати рівновагу і відточувати багато інших фізичні якості. Саме тому придбання скейта для дитини стане чудовим рішенням.
  • Активність на свіжому повітрі - як часто сучасні батьки нарікають на те, що дитина постійно знаходиться біля комп'ютера, і зовсім не має бажання вибиратися на вулицю. Так ось тепер разом з появою захоплення ськейтом дитина буде практично весь вільний час прагнути туди, для того, щоб відточувати своє мистецтво.
  • Модне захоплення - така широка популяризація даного виду спорту проявляється, як уже говорилося вище, в частому використанні тематики скейтбордного майстерності в кіномистецтві. Саме тому для дітей це ще один спосіб отримати соціальні навички, навчитися рівноцінного спілкування з однолітками і здобуття певного статусу серед них.

Види скейтборду

Різновиди цих предметів відрізняються розміром деки і шириною підвіски, завдяки варіацій яких можна підібрати необхідну модель для дітей з різним ростом і вагою:

  • Micro - для дітей, у яких зростання до одного метра.
  • Mini - для дітей, чий зріст становить від одного міра до півтора, як правило, віком від шести до восьми років.
  • Mid-size - для такої моделі дитина повинна досягти дванадцятирічного віку, і бути при цьому ростом вище півтора метрів.
  • Decks - для підлітків старше 13 років.Зазвичай розміри такого виробу збігаються вже з дорослими моделями.

І обов'язково слід пам'ятати про те, що від якості обраної вами моделі буде прямо залежати здоров'я вашої дитини, можливість отримати травму. Звичайно, падінь не уникнути в процесі навчання, а значить придбати дитячий скейт слід тільки від добре відомих виробників в перевірених місцях продажу, таким чином, ви вбережете себе від підробки.