Недорогі готелі Санкт-Петербурга: Топ-3 найкращих

Багато відпускники погодяться з тим, що іноді можна втомитися від галасливих морських пляжів і спеки сонячних курортів. Часом так хочеться хмарної погоди, ненав'язливого дощику, а також поребриків замість бордюрів і парадних замість під'їздів. Все це можна знайти в Північній столиці Російської Федерації разом з тисячею шедеврів архітектури, скульптури і живопису в стилях бароко, рококо, класицизм і ампір.

Не варто забувати, що в Санкт-Петербурзі недорогі готелі - нерідке явище , навіть в його історичному "ядрі". Про них і піде мова нижче.

Готель "Аве Цезарь"

Адреса: вул. Б. Стаєнна, 25

Ціни: від 3100 рублів.

Яскравий тому приклад - тризірковий міні-готель "Аве Цезарь", що розкинулася на Великій Конюшенної вулиці. Вона облаштована в старовинній будівлі, розташованому в двох хвилинах ходьби від станції метрополітену "Невський проспект", відразу ж привертає до себе увагу численних мандрівників, забрели в Пітер, один з найбільш заслуговують на увагу "друге" міст світу.

Невипадково в назві закладу лежить вітання римським імператорам - хол витриманий в позднеантичном стилі. Постоялець, крім кімнати категорії "стандарт" (є також варіанти з різною кількістю ліжко-місць), може розраховувати на включений в ціну проживання "європейський" сніданок і ще на два бонуси - Wi-Fi і безкоштовні дзвінки по місту.

Обідати і вечеряти гості готельного установи можуть в розташованому навпроти кафе "Євразія". Після трапези можна помилуватися розташованими в 100 м протестантською церквою "Свята Марія" і Петропавлівським храмом, Музеєм друку, Галереєю Кустанович, і художньою студією "Горище".

"Невський готель Гранд"

Адреса: вул. Б. Стаєнна, 10

Ціни: від 2245 рублів.

Дешеві готелі в Санкт-Петербурзі можуть розташовуватися і в інших частинах центру міста. Що стоїть у самого Ермітажу "Невський готель Гранд" порадує не тільки демократичним прайсом за свої послуги. Справа в тому, що в цьому скромному, але вишуканому місці ночівлі надають усі послуги, характерні для готелю міжнародного рівня, в тому числі доступ до Інтернету та замовлення театральних квитків. Житло при цьому ставиться до категорії економ-класу.

Пообідати можна в кафе, що знаходиться на першому рівні будівлі. Тутешній персонал володіє такою ж делікатністю, як і працівники готелю. Крім найбільшого в Росії музею, поблизу можна уліцезреть Петропавлівську церкву (наступна будівля) і Строгановський палац (на іншій стороні Невського проспекту).

Готель "Комфорт"

Адреса: вул. Велика Морська, 25

Ціни: від 3400 руб.

Судячи з відгуків, тризірковий гостьовий комплекс цілком виправдовує свою багатообіцяючу назву. Добравшись до нього, розумієш, що кращі недорогі готелі в Санкт-Петербурзі є і в Адміралтейському районі. "Комфорт" виявляється на перетині вулиць Велика і Мала Горохова. З вікон його верхніх поверхів можна бачити пам'ятник "Мідний Вершник" і набережну Мойки.

На території готелю клієнтів розміщують в апартаментах класів "Стандарт", "Покращений", "Люкс" і "Делюкс".Стиль дизайну змінюється від номера до номера - від мінімалізму до "багатої" класики.

Пообідавши в "Massimo Sicilia", де пригощають італійською кухнею, гостю "Комфорту" можна за три хвилини дійти до Ермітажу і Ісаакіївського собору. А ароматною кавою або чаєм пропонується можливість насолодитися прямо в готелі - вони вже включені у вартість проживання, входячи в "шведський" сніданок. Також вільний доступ до бездротового інтернету. Заплатити трохи доведеться лише за послуги пральні або хімчистки.

Північна столиця Росії, Російська Венеція, Північна Пальміра - яке тільки ім'я не отримав Пітер від декількох поколінь своїх обивателів, а також гостей, в тому числі зарубіжних. У певний період життя сюди вабить буквально всіх! Однак деяких мандрівників бентежать фінансові проблеми.

Найдорожчі готелі Санкт-Петербурга доводять, що тут не варто боятися великих цін, навіть в міському центрі!