Як тонувати заднє скло?

Як тонувати заднє скло? Автовласники часто прагнуть затемнити скла своєї машини. Це захищає знаходяться в салоні людей, а також перевозяться цінні речі від сторонніх поглядів і перешкоджає проникненню всередину сонячних променів. Крім того, багато хто вважає, що затоновані автомобіль виглядає більш презентабельно.

Читати Далі →

Як прибрати дрібні подряпини на машині?

Як прибрати дрібні подряпини на машині? Час завжди залишає свій слід. Якщо при покупці автомобіля в автосалоні він сяяв і блищав, то вже незабаром ця пишнота тьмяніє, а зовнішній вигляд машини не викликає колишнього захоплення. У тому, що відбувається немає чиєїсь конкретної провини, і розчаровуватися в покупці не варто.

Читати Далі →

Як прибрати вм'ятину на машині?

Як прибрати вм'ятину на машині? Яким би обережним не було водіння, вм'ятини на кузові автомобіля можуть з'являтися досить часто. І ДТП тут абсолютно ні при чому. Контакт з дверима сусідньої машини на стоянці, камінь з-під коліс - і ось на кузові утворилася вм'ятина. Раніше подібні пошкодження вимагали рихтування та фарбування деталі.

Читати Далі →

Як встановити камеру заднього виду на автомобіль?

Як встановити камеру заднього виду на автомобіль? Парковка останнім часом все частіше перетворюється на справжню проблему. Число автомобілів зростає, місць для стоянки стає менше і менше, і деколи доводиться втискувати машину буквально в мікроскопічні щілини. Якщо у вас недостатньо досвіду, то подібне завдання може виявитися зовсім не простий.

Читати Далі →

Як встановити дитяче автокрісло?

Як встановити дитяче автокрісло? Одне з головних вимог, які слід виконувати при управлінні автомобілем, - забезпечення безпеки пасажирів та інших учасників руху. Однак воно постійно порушується багатьма водіями. Наприклад, при поїздці в машині і перевезення дітей слід користуватися ременем безпеки і спеціальним сидінням.

Читати Далі →

Як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля?

Як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля? Кожен водій при купівлі транспортного засобу на вторинному ринку задається питанням про те, як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля. Саме на ринку старих машин найбільш поширена ця проблема. Зміст статті Навіщо змінюють свідчення одометра? Ознаки зміни показань на механічному одометрі Як виявити втручання в показання електронного одометра?

Читати Далі →

Як вибрати автомобільну радіостанцію

Як вибрати автомобільну радіостанцію В пору цифрових технологій автомобільні рації і радіостанції як і раніше залишаються незамінним засобом зв'язку для представників деяких професій. Таксисти, далекобійники, автотуристи досі користуються автомобільними раціями. До вибору приладу потрібно поставитися з усією серйозністю, а перед покупкою варто не раз зазирнути в Мережу за відгуками про ту чи іншої моделі.

Читати Далі →

Як вибрати автомагнітолу

Як вибрати автомагнітолу Загальноприйнято, що автомагнітола вважається обов'язковим елементом інтер'єру салону автомобіля і деякими виробниками включається в його базову комплектацію. Доцільність її установки не підлягає сумніву, дискусію може викликати тільки модель магнітоли, але ніяк не її наявність.

Читати Далі →

Як вибрати диски для автомобіля

Як вибрати диски для автомобіля Колісні диски є важливою складовою сучасного автомобіля. Напевно, після двигуна це друга за важливістю деталь - без них машина не поїде. Вибираючи колісні диски для свого "залізного коня", більшість автолюбителів керуються насамперед їх дизайном і вартістю, однак при виборі важливо враховувати й інші, не менш істотні нюанси!

Читати Далі →

Як вибрати колонки для автомобіля

Як вибрати колонки для автомобіля Стандартні колонки для автомобіля можуть не влаштувати за якістю і чистотою звучання, до того ж з часом вони приходять в непридатність. Любителі потужної музики зазвичай змінюють аудіосистему, встановлюючи більш прийнятний для своїх запитів варіант. Універсальної відповіді на питання, як вибрати колонки для автомобіля, не існує.

Читати Далі →

Як вибрати квадроцикл

Як вибрати квадроцикл Формально під визначення "квадроцикл" підходять все чотириколісні автомобілі, однак на території пострадянського простору (включаючи, зрозуміло, і Росію), озвучуючи цей термін, як правило, мають на увазі одно- або двомісний 4-колісний мотовсюдихід. Придбати даний транспортний засіб бажають багато людей, проте далеко не всім відомо, як вибрати квадроцикл, який буде повністю відповідати пропонованим до нього вимогам.

Читати Далі →

Як вибрати пуско-зарядний пристрій?

Як вибрати пуско-зарядний пристрій? В умовах суворого російського клімату найкращим способом активації автомобіля є ПЗУ (пуско-зарядний пристрій). Багатофункціональність пристрої дозволяє не тільки створити потенціал для запуску автомобільного двигуна, але також ще і оперативно здійснювати зарядку акумуляторів різної ємності.

Читати Далі →

Як зафарбувати відколи на машині?

Як зафарбувати відколи на машині? Як би водій не намагався, уникнути пошкодження ЛКП йому не вдасться. Найчастіше і звинувачувати в цьому нікого. Камінчик, що вилетів з-під коліс зустрічної машини, гілка, яка вдарила проїжджаючий автомобіль, пил або пісок, підняті вітром, - все залишає сліди на покритті.

Читати Далі →

Як зарядити акумулятор автомобіля будинку?

Як зарядити акумулятор автомобіля будинку? Рано чи пізно водіям доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з акумулятором. Як і у будь-якого пристрою, у АКБ існує певний життєвий цикл, після чого приходить час задуматися про покупку нової батареї. На автомобілі вона часто заряджається не повністю, так що для продовження терміну її служби необхідно проводити періодичне відновлення АКБ, використовуючи зовнішнє джерело.

Читати Далі →

Як завести машину, якщо сів акумулятор?

Як завести машину, якщо сів акумулятор? Напевно практично кожен автовласник хоча б один раз потрапляв в дуже неприємне становище, при якому двигун автомобіля відмовляється заводитися через розрядженого акумуляторної батареї. Не страшно, якщо дана проблема виникла недалеко від будинку або гаража і у вас є можливість встановити запасний акумулятор або зарядити на низький рівень заряду за допомогою зарядного пристрою.

Читати Далі →

Як завести машину зі штовхача?

Як завести машину зі штовхача? Ніхто не застрахований від ситуації, коли автомобіль заглох, а при запуску стартер не крутить і двигун, відповідно, не заводиться. Причина цього одна - не вистачає заряду акумулятора. Тому кожен водій повинен знати, як завести машину зі штовхача, а також мати деякі навички в такій відповідальній справі.

Читати Далі →

Коли переходити на літню гуму?

Коли переходити на літню гуму? Автомобіль повинен бути безпечний при будь-якій погоді. Для цього в першу чергу треба створити надійний контакт з дорогою, що забезпечується шинами. Вони бувають різні, їх ставлять в залежності від сезону і потім змінюють з приходом іншої пори року. Через це виникає резонне питання, наприклад, коли переходити на літню гуму, прибравши зимову на зберігання.

Читати Далі →

Коли переходити на зимову гуму?

Коли переходити на зимову гуму? Мабуть, одним з найбільш заплутаних питань для автолюбителів є визначення типу використовуваної гуми, особливо навесні або восени. Яких тільки думок з цього приводу не висловлюють фахівці та рядові водії! Навіть законодавці втрутилися в розгляд проблеми, внісши свою частку невизначеності.

Читати Далі →

Різниця між автоматичною і механічною коробкою передач

Різниця між автоматичною і механічною коробкою передач Коробка перемикання передач необхідна для зміни крутного моменту і частоти обертання валів в межах, більших, ніж може забезпечити сам двигун. В електричних двигунах інтервали швидкостей і потужностей дуже широкі і регулюються вони силою струму, а ось для двигунів внутрішнього згоряння такі інтервали недоступні.

Читати Далі →

Різниця між бустером і автокріслом

Різниця між бустером і автокріслом Кожна мати намагається створити своїй дитині максимально комфортні і безпечні умови. Особливо, якщо це стосується безпеки на дорозі. Тут незамінним помічником для мам стає автокрісло. І якщо раніше наявність його в машині було суто особистою справою, то сьогодні - це обов'язкова умова перевезення дитини в автомобілі.

Читати Далі →

Різниця між дизельним і бензиновим двигуном

Різниця між дизельним і бензиновим двигуном Кожен з нас прагне до економії, тому, одним з критеріїв вибору особистого транспорту, який, як ми знаємо, давно перестав бути розкішшю, є його двигун. Тисячі людей щодня вирішують важливу дилему, який двигун вибрати: бензиновий або дизельний. Ті, кому пощастило спробувати і один, і другий, впевнено скажуть, що і в догляді, і в роботі двигуна є істотна різниця, яку нам і належить розглянути.

Читати Далі →

Різниця між гірським і дорожнім велосипедом

Різниця між гірським і дорожнім велосипедом Чим хороші велосипеди? Тим, що вони мобільні, коштують менше, ніж половина середньої зарплати росіянина, при цьому дозволяють нам швидко пересуватися, тренують нашу витривалість, розвивають почуття рівноваги. Ніяка пробка не страшна тому, хто на велосипеді.

Читати Далі →

Різниця між міським і дорожнім велосипедом

Різниця між міським і дорожнім велосипедом Число тих, хто вважає за краще велосипед автомобілю, росте з кожним днем. З'являється все більше велосипедних доріжок і спеціальних парковок. Така тенденція не може ні радувати. Якщо ви також вирішили приєднатися до двоколісного спільноті, то потрібно визначитися, який велосипед більше підійде вам: міський або дорожній, адже їх легко переплутати.

Читати Далі →

Різниця між інжектором і карбюратором

Різниця між інжектором і карбюратором Всі знають, що бензинові двигуни або мають паливний інжектор, або оснащуються карбюратором. Але якщо першого ліпшого автолюбителю задати питання, чим відрізняється інжектор від карбюратора, то навряд чи можна отримати чітку відповідь. Багато хто знає тільки, що ці агрегати виконують однакову функцію - формують горючу суміш для подачі її в двигун.

Читати Далі →

Різниця між КАСКО та ОСАЦВ

Різниця між КАСКО та ОСАЦВ Будь-який автовласник знає - купити автомобіль - це півбіди, адже далі слід оформлення різних документів, яке займає чимало часу. І перше, про що потрібно подбати початківцю автолюбителю - страхування, найпопулярнішими видами якого є КАСКО і ОСАГО. Ось тут і починається заковика: який з них більш вигідний, в яких випадках купується КАСКО, а в яких ОСАГО, і взагалі, чи є між ними якісь відмінності?

Читати Далі →

Різниця між клімат-контролем і кондиціонером

Різниця між клімат-контролем і кондиціонером Ми звикли до того, що машина вже давно перестала бути розкішшю, як втім, і просто засобом пересування. Ми хочемо бачити в особистому автомобілі не просто чотири колеса і коробку передач, а ще й деякий зручність і комфорт. Одне зі складових цього комфорту - підтримання в салоні автомобіля оптимально прийнятної температури.

Читати Далі →

Різниця між кросовером і позашляховиком

Різниця між кросовером і позашляховиком Сьогодні багато автовласників задаються питанням: що краще - кросовер або позашляховик? На це питання неможливо дати однозначної відповіді, так як обидва типи автомобіля мають як ряд переваг, так і недоліків. В першу чергу, вибираючи тип автомобіля, слід розібратися з тим, для якої мети ви купуєте авто, а так само яким типам автотрас будете віддавати перевагу.

Читати Далі →

Різниця між ксеноном і біксенон

Різниця між ксеноном і біксенон Автомобілісти практичні. Вони завжди намагаються забезпечити повну безпеку при русі. Це особливо актуально в нічний час, коли видимість сильно обмежена. До того ж водінню сильно заважають сліпучі фари зустрічних машин. Були часи, коли встановлювалися додаткові фари на автомобіль.

Читати Далі →

Різниця між литими і кованими дисками

Різниця між литими і кованими дисками Автомобільні диски діляться за технологією виготовлення на литі і ковані. Перед водіями, які збираються придбати їх, завжди постає питання: які вибрати? Не завжди вдається самостійно розібратися в цьому. А звертаючись до співробітників автомагазинів, не завжди можна сподіватися на грамотну консультацію, так як продавцям необхідно збувати залежаний товар.

Читати Далі →

Різниця між литими і штампованими дисками

Різниця між литими і штампованими дисками Автомобільні диски бувають різних видів. Відрізняються вони за способом виробництва, параметрам, керованості і динаміці автомобіля, на якому вони встановлені. Широкий асортимент сучасних магазинів може спантеличити навіть досвідченого автомобіліста. Щоб вибрати саме те, що потрібно, необхідно знати, в чому відмінності.

Читати Далі →

Різниця між передньопривідним і заднеприводним автомобілем

Різниця між передньопривідним і заднеприводним автомобілем Про те, який автомобіль краще, передньопривідний або задньопривідний, автолюбителі сперечаються із завидною регулярністю. Як правило, шанувальники переднього приводу виявляються в більшості, особливо коли згадують, що більшість виробів ВАЗа - задньопривідні.

Читати Далі →

Різниця між роботом і автоматом

Різниця між роботом і автоматом Прискорений темп сучасного життя вимагає від нас мобільності. Для того щоб усюди встигнути, багато набувають собі автомобіль. Його покупка супроводжується рішенням безлічі питань, першочерговим з яких - вибір коробки передач. І тут у багатьох виникає проблема, що вибрати: автомат чи робот?

Читати Далі →

Різниця між седаном і хетчбеком

Різниця між седаном і хетчбеком Седан або хетчбек? Ви збираєтеся купити автомобіль, але ще не визначилися з типом кузова? Ви так звикли до класичного в нашій країні седану, що боїтеся пробувати щось нове, вважаєте, що експерименти ні до чого доброго не приведуть? Дуже навіть дарма! Обидва варіанти кузова мають як свої плюси, так і недоліки.

Читати Далі →

Різниця між синтетичним і мінеральним маслом

Різниця між синтетичним і мінеральним маслом "Чи не підмажеш - не поїдеш" - ця приказка частіше вживається в переносному сенсі, але пряме її значення не втрачає актуальності. Для будь-якого механізму, де є тертьові деталі, масло є невід'ємним атрибутом. Воно знижує коефіцієнт тертя між деталями і, тим самим, зберігає їх від зносу і руйнування.

Читати Далі →

Різниця між скутером і мопедом

Різниця між скутером і мопедом В сучасному місті без особистого транспорту обійтися дуже важко, адже при тому ритмі життя, в якому ми живемо, дуже важливо економити час і скорочувати відстані. Але, на жаль, величезна кількість автомобілів на дорогах призводить до зворотного результату. Пробки, дорожнеча палива обертається для господаря справжньою катастрофою.

Читати Далі →

Різниця між тосолом і агнтіфрізом

Різниця між тосолом і агнтіфрізом Будь-якому автовласникові хочеться, щоб його "залізний кінь" працював десятки років. Саме тому ми прислухаємося до звуку двигуна, намагаємося заправлятися на перевірених заправках, купуємо якісні масла і антифриз. Хоча для початківця автолюбителя вибір багатьох засобів для поліпшення роботи автомобіля - це довгий шлях проб і помилок.

Читати Далі →

Різниця між варіатором і радіатором

Різниця між варіатором і радіатором Більшість автолюбителів при виборі машини знають, що саме їм потрібно, - автоматична коробка передач або ж механіка. А ось вибір між автоматикою і варіатором часто викликає утруднення. Непідготовленому автолюбителю важко розібратися в цьому питанні. Адже ці абсолютно різні за будовою і принципом роботи механізми мають однакову функцію - перемикання передач.

Читати Далі →

Різниця між ВАЗ 2105 і ВАЗ 2107

Різниця між ВАЗ 2105 і ВАЗ 2107 Багато автолюбителів подумають: навіщо порівнювати морально застарілі моделі, які вже замінила Lada Granta? Відповідь проста: Lada Granta замінила класичні машини на конвеєрі тольяттінського автозаводу, а ВАЗ 2105 і ВАЗ 2107 продовжує випускати іжевський завод. Таким чином, задньопривідні "п'ятірка" і "сімка" залишаються найдешевшим і невибагливим транспортним засобом вітчизняного автопрому.

Читати Далі →

Різниця між sandero і Stepway

Різниця між Sandero і Stepway Перед нами дві досить схожі моделі: Renault Sandero і Renault Sandero Stepway. На перший погляд здається, що відмінностей між ними майже немає, але якщо подивитися більш ретельно, то побачимо, що це далеко не так. Так чим же відрізняються Sandero і Stepway? Це питання досить актуальне, на нього важко знайти чітку відповідь.

Читати Далі →

Купити або продати в кредит: нові перспективи продажів

Купити або продати в кредит: нові перспективи продажів Загальносвітова тенденція спаду купівельної активності торкнулася і російських автолюбителів. Ситуація, що склалася сприяла активізації покупців у сегменті вторинного ринку автомобілів. Щоб підстьобнути темпи продажів офіційні дилери і автосалони намагаються удосконалити наявні на даний момент інструменти стимулювання покупців.

Читати Далі →