Різниця між бустером і автокріслом

Різниця між бустером і автокріслом Кожна мати намагається створити своїй дитині максимально комфортні і безпечні умови. Особливо, якщо це стосується безпеки на дорозі. Тут незамінним помічником для мам стає автокрісло. І якщо раніше наявність його в машині було суто особистою справою, то сьогодні - це обов'язкова умова перевезення дитини в автомобілі.

Читати Далі →

Різниця між алкометром і алкотестером

Різниця між алкометром і алкотестером У російських автомобілістів 2010 рік напевно асоціюється з показником "0 проміле" - саме така концентрація парів алкоголю у видихуваному повітрі стала допустимої для тих, хто знаходиться за кермом. Тоді впали продажі корвалолу, квасу і інших невинно напоїв, що перебродили, а алкотестери стали чи не популярніша брелоків для ключів.

Читати Далі →

Різниця між класами автомобілів

Різниця між класами автомобілів Про класи легкових автомобілів читайте тут. На самому початку автомобільної ери, на рубежі XIX і XX століть, машини були виключно пасажирськими. Дуже скоро відбулося їх перший поділ за призначенням: для перевезення людей і для транспортування вантажів. Сьогодні існує кілька класифікацій автомобільного транспорту, але на першому місці завжди буде стояти його призначення.

Читати Далі →

Різниця між автослюсарем і автомеханіком

Різниця між автослюсарем і автомеханіком Автослюсар і автомеханік - це саме ті фахівці, в чиї руки передаються транспортні засоби, які вимагають ремонту. Яку роботу виконує кожен з них, і чим відрізняється автослюсар від автомеханіка? Про це розповідається далі. Зміст статті Трохи історії Порівняння Трохи історії Зародження розглянутих професій зв'язується з тими далекими часами, коли з'явилися перші зразки автомобілів.

Читати Далі →

Різниця між автомобілями "Газель" і "Соболь"

Різниця між автомобілями "Газель" і "Соболь" Горьковський автомобільний завод ГАЗ прославився випуском автомобілів "Волга", однак справжнє визнання отримала продукція заводу з появою комерційних автомобілів "Газель" і "Соболь". Кинувши побіжний погляд на обидва автомобілі, можна виділити велику схожість між ними.

Читати Далі →

Різниця між КАСКО та ОСАЦВ

Різниця між КАСКО та ОСАЦВ Будь-який автовласник знає - купити автомобіль - це півбіди, адже далі слід оформлення різних документів, яке займає чимало часу. І перше, про що потрібно подбати початківцю автолюбителю - страхування, найпопулярнішими видами якого є КАСКО і ОСАГО. Ось тут і починається заковика: який з них більш вигідний, в яких випадках купується КАСКО, а в яких ОСАГО, і взагалі, чи є між ними якісь відмінності?

Читати Далі →

Різниця між литими і кованими дисками

Різниця між литими і кованими дисками Автомобільні диски діляться за технологією виготовлення на литі і ковані. Перед водіями, які збираються придбати їх, завжди постає питання: які вибрати? Не завжди вдається самостійно розібратися в цьому. А звертаючись до співробітників автомагазинів, не завжди можна сподіватися на грамотну консультацію, так як продавцям необхідно збувати залежаний товар.

Читати Далі →

Різниця між литими і штампованими дисками

Різниця між литими і штампованими дисками Автомобільні диски бувають різних видів. Відрізняються вони за способом виробництва, параметрам, керованості і динаміці автомобіля, на якому вони встановлені. Широкий асортимент сучасних магазинів може спантеличити навіть досвідченого автомобіліста. Щоб вибрати саме те, що потрібно, необхідно знати, в чому відмінності.

Читати Далі →

Різниця між chevrolet Lanos і ZAZ Chance (Ланос і Шанс)

Різниця між Chevrolet Lanos і ZAZ Chance (Ланос і Шанс) Chevrolet Lanos і ZAZ Chance - найбільш поширені автомобілі на російських дорогах, що змагаються в популярності з вітчизняними Жигулями. Ці моделі автомобілів зовні між собою дуже схожі, але чомусь мають різні назви. Спробуємо розібратися, чим відрізняється Chevrolet Lanos від ZAZ Chance і наскільки істотні ці відмінності.

Читати Далі →

Різниця між міським і дорожнім велосипедом

Різниця між міським і дорожнім велосипедом Число тих, хто вважає за краще велосипед автомобілю, росте з кожним днем. З'являється все більше велосипедних доріжок і спеціальних парковок. Така тенденція не може ні радувати. Якщо ви також вирішили приєднатися до двоколісного спільноті, то потрібно визначитися, який велосипед більше підійде вам: міський або дорожній, адже їх легко переплутати.

Читати Далі →

Різниця між клімат-контролем і кондиціонером

Різниця між клімат-контролем і кондиціонером Ми звикли до того, що машина вже давно перестала бути розкішшю, як втім, і просто засобом пересування. Ми хочемо бачити в особистому автомобілі не просто чотири колеса і коробку передач, а ще й деякий зручність і комфорт. Одне зі складових цього комфорту - підтримання в салоні автомобіля оптимально прийнятної температури.

Читати Далі →

Різниця між коаксіальної і компонентної акустикою

Різниця між коаксіальної і компонентної акустикою Кожен автовласник незліченну кількість разів опиняється перед складним вибором: заощадити на автоначінке або придбати краще, пробивши дірку в бюджеті. Коли мова йде про автоакустики, коаксіальні і компонентні системи здатні змусити довго балансувати, вивчаючи переваги і недоліки обох і зважуючи переваги.

Читати Далі →

Різниця між котушкою контактної системи запалювання і безконтактної

Різниця між котушкою контактної системи запалювання і безконтактної Котушка системи запалювання - дуже важливий елемент, основне завдання якого полягає в перетворенні напруги з низьковольтного в високовольтне. Дане напруга надходить безпосередньо з акумуляторної батареї або генератора. Котушка контактної системи запалювання досить сильно відрізняється від аналогічного елементу в безконтактної системі.

Читати Далі →

Різниця між "колгоспними" і "військовими" мостами

Різниця між "колгоспними" і "військовими" мостами На автомобілях УАЗ традиційно ставляться так звані колгоспні, а також "військові" мости. У чому полягає специфіка тих і інших? Зміст статті Що являють собою "колгоспні" мости на Уазах? Що являють собою "військові" мости на Уазах? Порівняння Таблиця Що являють собою "колгоспні" мости на Уазах?

Читати Далі →

Різниця між стійкою і амортізаторм

Різниця між стійкою і амортізаторм Багато в магазинах автомобільних запчастин чують від продавців про те, що стійка і амортизатор - синоніми. Породжена цією думкою плутанина загрожує покупкою непотрібної деталі і, як наслідок, марного ремонту. Зміст статті Амортизатор Стойка Відмінності Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між купе і седаном

Різниця між купе і седаном Значення кузова автомобіля важко переоцінити - він несе масу як практичних, так і естетичних функцій. Сучасна промисловість радує нас великою різноманітністю кузовів на будь-який смак. Одним з найпопулярніших є седан, але і купе користується успіхом у багатьох водіїв. При цьому важливо розуміти, чим відрізняється купе від седана, адже автомобіль - дороге придбання, яке буде зі своїм власником не один рік.

Читати Далі →

Різниця між кросовером і позашляховиком

Різниця між кросовером і позашляховиком Сьогодні багато автовласників задаються питанням: що краще - кросовер або позашляховик? На це питання неможливо дати однозначної відповіді, так як обидва типи автомобіля мають як ряд переваг, так і недоліків. В першу чергу, вибираючи тип автомобіля, слід розібратися з тим, для якої мети ви купуєте авто, а так само яким типам автотрас будете віддавати перевагу.

Читати Далі →

Різниця між кросовером і паркетником

Різниця між кросовером і паркетником З огляду на російські погодні та дорожні умови, все більшої актуальності набувають автомобілі з підвищеною прохідністю: паркетники і кросовери. Найчастіше автолюбителі, відповідаючи на питання, в чому ж різниця між двома типами авто, відповідають, що її просто не існує, що це одне і те ж, тільки назване різними словами.

Читати Далі →

Різниця між дизельним і бензиновим маслом

Різниця між дизельним і бензиновим маслом Вибір складу для змащування елементів двигуна визначається тим, на якому паливі працює ця ключова частина механізму. Використання масла не за призначенням може призвести до абсолютно непотрібним проблем. Розглянемо, чим відрізняється продукт, створений для обслуговування дизельних моторів, від складу, що застосовується до двигунів, що працюють на бензині.

Читати Далі →

Різниця між дизельним і бензиновим двигуном

Різниця між дизельним і бензиновим двигуном Кожен з нас прагне до економії, тому, одним з критеріїв вибору особистого транспорту, який, як ми знаємо, давно перестав бути розкішшю, є його двигун. Тисячі людей щодня вирішують важливу дилему, який двигун вибрати: бензиновий або дизельний. Ті, кому пощастило спробувати і один, і другий, впевнено скажуть, що і в догляді, і в роботі двигуна є істотна різниця, яку нам і належить розглянути.

Читати Далі →

Різниця між мотоциклами Дніпро і Урал

Різниця між мотоциклами Дніпро і Урал Легендарні і таємничі мотоцикли Дніпро і Урал ... Загадкові для більшості людей вони тим, що два мотоцикли різних заводів практично однакові з точки зору недосвідченого байкера . У всіх тонкощах, схожості і відмінності цих мотоциклів зможуть розібратися тільки досвідчені фанати двоколісної техніки.

Читати Далі →

Різниця між водієм і шофером

Різниця між водієм і шофером На всьому пострадянському просторі російськомовне населення в розмовній мові до цих пір нерідко вживає термін "шофер". Всі знають, що "шофер" і "водій" - однакові поняття. При цьому з "водієм" все ясно - слово походить від дієслова "водити". А як бути зі словом "шофер"? Звідки воно взялося і чим відрізняється від "водія"?

Читати Далі →

Різниця між двигуном 406 і двигуном 405

Різниця між двигуном 406 і двигуном 405 Сімейства двигунів 406 і 405 - справжня гордість компанії ЗМЗ (Заволзький моторний завод) - основного постачальника мотора для моделей Горьковського автозаводу. Обидва двигуни мають безліч подібностей і відмінностей, які потрібно знати кожному автолюбителю, незважаючи на те, що один двигун прийшов на зміну іншому.

Читати Далі →

Різниця між двигуном tsi і fsi

Різниця між двигуном tsi і fsi На щастя чи ні, але радянські часи давно пройшли. Зараз кожен може вибрати і купити автомобіль до душі, були б гроші. Асортимент пропонованих силових установок вражає уяву! Серед них є два варіанти під абревіатурами tsi і fsi. Ці латинські букви ні про що не говорять неспеціалісту.

Читати Далі →

Різниця між передньопривідним і заднеприводним автомобілем

Різниця між передньопривідним і заднеприводним автомобілем Про те, який автомобіль краще, передньопривідний або задньопривідний, автолюбителі сперечаються із завидною регулярністю. Як правило, шанувальники переднього приводу виявляються в більшості, особливо коли згадують, що більшість виробів ВАЗа - задньопривідні.

Читати Далі →

Різниця між бензином АІ-95 і АІ-92

Різниця між бензином АІ-95 і АІ-92 Бензин - основний вид палива, що використовується для заправки автомобілів. Отримують його шляхом перегонки нафти, під час якої утворюється кілька фракцій, однією з яких і є бензин. Автомобільний бензин відповідно до Держстандарту підрозділяється на чотири групи: Нормал - 80; Регуляр - 92; Преміум - 95; Супер - 98.

Читати Далі →

Різниця між німецькими і японськими автомобілями

Різниця між німецькими і японськими автомобілями В даний час зростає виробництво автомобілів і попит на них. Чим більш жвавим стає рух на дорогах, тим більше люди замислюються про свою безпеку і комфорт, прагнучи придбати автомобіль, в якому оптимально поєднуються такі достоїнства як комфортабельність, безпека, зручність управління, економічність обслуговування і престижність.

Читати Далі →

Різниця між хетчбеком і універсалом

Різниця між хетчбеком і універсалом Вибираючи автомобіль, людина керується безліччю факторів, в числі яких вартість транспортного засобу, марка, модель авто, і, звичайно, тип кузова. Останній фактор відіграє чи не вирішальне значення, тому що від нього безпосередньо залежить комфорт і можливість правильної експлуатації автомобіля.

Читати Далі →

Різниця між hyunday Elantra і Avante

Різниця між Hyunday Elantra і Avante Популярність корейської автомобільної компанії Hyunday в Росії залишається стабільно високою. Це пов'язано з великою кількістю переваг продукції цієї марки, але в першу чергу наших співвітчизників приваблює порівняно невисока ціна для автомобілів такого класу. Заслуженою повагою користується і середньорозмірний седан Elantra.

Читати Далі →

Різниця між міжнародними водійськими правами і звичайними

Різниця між міжнародними водійськими правами і звичайними Посвідчення водія, часто зване в побуті просто водійськими правами, є офіційний документ, що підтверджує право керування відповідною категорією транспортного засобу. Цей документ буває звичайного, тобто національного, і міжнародного зразка, які мають кілька відмінностей.

Читати Далі →

Різниця між іридієвим свічками і звичайними

Різниця між іридієвим свічками і звичайними Останнім часом виробники просто засипали світовий авторинок різноманітними типами свічок запалювання. Однак вітчизняні водії звикли до звичайних свічок і традиційно насторожено ставляться до інновацій. Серед них на особливу увагу заслуговують Іридієві свічки.

Читати Далі →

Різниця між гасом і соляркою

Різниця між гасом і соляркою І гас, і солярка відносяться до продуктів переробки нафти, що отримуються двома шляхами - ректифікацією або крекингом. Незважаючи на це, спільного у них - тільки "походження", і частково - область застосування в якості палива для різних типів двигунів внутрішнього згоряння.

Читати Далі →

Різниця між Ладою Гранта і Ладою Калиною

Різниця між Ладою Гранта і Ладою Калиною Шанувальників продукції російського автопрому не так вже й мало. Порівняно недорогі і пристосовані до непростих російських дорогах автомобілі, які відрізняє висока ремонтопридатність і доступні ціни на запчастини, користуються попитом, незважаючи на високий рівень конкуренції з транспортними засобами, які імпортуються з країн Європи, Азії та Америки.

Читати Далі →

Різниця між лізингом і автокредитом

Різниця між лізингом і автокредитом З початку дев'яностих років на пострадянському просторі стали отримувати все більше поширення такі явища, як покупка автомобіля в лізинг і в кредит. Ці послуги виглядають дуже корисними і своєчасними для росіян досі, так як наша країна поки не досягла того рівня розвитку, щоб кожен міг дозволити собі оплатити покупку відразу.

Читати Далі →

Різниця між Лексусом і Тойотою

Різниця між Лексусом і Тойотою Практично кожен Lexus має свого близнюка під маркою Toyota. Зовні ці автомобілі дуже схожі, але власники Лексусів пишаються своїми машинами і з презирством поглядають на аналоги-Тойоти. Хоча коріння обох цих марок з однієї і тієї ж країни - Японії. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Відмінність битої машини від нормальної

Відмінність битої машини від нормальної Бажання купити машину дешевше властиво практично кожному автолюбителю. Але в гонитві за дешевизною при покупці можна помилитися і вибрати машину з прихованими дефектами. Як відрізнити биту машину від нормальної? Адже мало хто з продавців чесно зізнається, що автомобіль раніше побував в аварії.

Читати Далі →

Різниця між класами Мерседес

Різниця між класами Мерседес Mercedes - торгова марка, відома в усьому світі. Виробник випускає автомобілі різних класів. До початку 90-х років минулого століття головним критерієм класифікації машин був обсяг двигуна. Але сьогодні в одному кузові можна зустріти двигуни різного об'єму, тому основними критеріями стали рівень комфорту і розміри.

Читати Далі →

Різниця між фарбою металік і звичайної

Різниця між фарбою металік і звичайної В наші дні пофарбувати свого улюбленого залізного коня не складе труднощів - достатньо звернутися в будь-яку автомайстерню. При цьому важливо не помилитися у виборі автомобільної фарби. Можна довіритися перевіреної звичайної емалі, але ж багато хвалять горезвісний металік!

Читати Далі →

Різниця між mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport

Різниця між Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport Виробник Mitsubishi періодично представляє на оцінку автолюбителям як новинки, так і вже перевірені моделі. Позашляховики цієї марки Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport на перший погляд різняться лише в назві. Одна з моделей призначена для американського ринку, а інша - для європейського.

Читати Далі →

Різниця між моновриску і інжектором

Різниця між моновриску і інжектором Купівля автомобіля - дороге придбання і дуже відповідальний процес. Він полягає не тільки у виборі марки і моделі автомашини, а й в обліку цілого ряду інших параметрів і характеристик. До числа таких особливостей відноситься вибір системи подачі палива. Багато автолюбителів чули про моновриску і інжекторі, але слабо представляють різницю між ними, хоча це дуже цінні знання, нерідко впливають на вибір авто і його подальшу експлуатацію.

Читати Далі →