Різниця між водієм і шофером

Різниця між водієм і шофером На всьому пострадянському просторі російськомовне населення в розмовній мові до цих пір нерідко вживає термін "шофер". Всі знають, що "шофер" і "водій" - однакові поняття. При цьому з "водієм" все ясно - слово походить від дієслова "водити". А як бути зі словом "шофер"? Звідки воно взялося і чим відрізняється від "водія"?

Читати Далі →

Різниця між vW каравелою і мультівеном

Різниця між VW каравелою і мультівеном По дорогах впевнено розсікають тисячі вертких працьовитих мікроавтобусів. Цей клас автомобілів користується великою популярністю в Росії, як, втім, і в усьому світі. Вітчизняна промисловість виробляє власні мікроавтобуси, але поки, на жаль, вони не можуть зрівнятися із західними зразками.

Читати Далі →

Різниця між іридієвим свічками і звичайними

Різниця між іридієвим свічками і звичайними Останнім часом виробники просто засипали світовий авторинок різноманітними типами свічок запалювання. Однак вітчизняні водії звикли до звичайних свічок і традиційно насторожено ставляться до інновацій. Серед них на особливу увагу заслуговують Іридієві свічки.

Читати Далі →

Різниця між класами автомобілів

Різниця між класами автомобілів Про класи легкових автомобілів читайте тут. На самому початку автомобільної ери, на рубежі XIX і XX століть, машини були виключно пасажирськими. Дуже скоро відбулося їх перший поділ за призначенням: для перевезення людей і для транспортування вантажів. Сьогодні існує кілька класифікацій автомобільного транспорту, але на першому місці завжди буде стояти його призначення.

Читати Далі →

Різниця між класами легкових автомобілів

Різниця між класами легкових автомобілів Вибір легкового автомобіля залежить від багатьох параметрів, в числі яких ціна, тип приводу, виробник. Але, як правило, основним фактором у виборі легкового автомобіля є його клас, який в свою чергу впливає на інші параметри, наприклад, ціну транспортного засобу.

Читати Далі →

Різниця між "колгоспними" і "військовими" мостами

Різниця між "колгоспними" і "військовими" мостами На автомобілях УАЗ традиційно ставляться так звані колгоспні, а також "військові" мости. У чому полягає специфіка тих і інших? Зміст статті Що являють собою "колгоспні" мости на Уазах? Що являють собою "військові" мости на Уазах? Порівняння Таблиця Що являють собою "колгоспні" мости на Уазах?

Читати Далі →

Різниця між класами Мерседес

Різниця між класами Мерседес Mercedes - торгова марка, відома в усьому світі. Виробник випускає автомобілі різних класів. До початку 90-х років минулого століття головним критерієм класифікації машин був обсяг двигуна. Але сьогодні в одному кузові можна зустріти двигуни різного об'єму, тому основними критеріями стали рівень комфорту і розміри.

Читати Далі →

Різниця між маслом 5w30 і маслом 5w40

Різниця між маслом 5w30 і маслом 5w40 Автомобілісти знають, що вибрати правильне моторне масло для двигуна - вкрай важливе завдання. Добре, коли виробник рекомендує конкретну марку і вид масла. Однак у власників автомобілів старшого покоління такої переваги немає. Необхідно якомога точніше визначитися з відповідним моторним маслом, щоб двигун не підніс сюрпризів в самий невідповідний момент.

Читати Далі →

Різниця між масляними фільтрами

Різниця між масляними фільтрами Для зменшення тертя між рухомими частинами двигунів і механізмів застосовуються різні види моторних масел. З плином часу і в міру витрати палива масло забруднюється продуктами зносу самого масла і працюючого двигуна, що сприяє його передчасного зносу. Щоб цього не відбувалося, масло в процесі роботи постійно очищається олійними фільтрами.

Читати Далі →

Різниця між міжнародними водійськими правами і звичайними

Різниця між міжнародними водійськими правами і звичайними Посвідчення водія, часто зване в побуті просто водійськими правами, є офіційний документ, що підтверджує право керування відповідною категорією транспортного засобу. Цей документ буває звичайного, тобто національного, і міжнародного зразка, які мають кілька відмінностей.

Читати Далі →

Різниця між nexia DOHC і Nexia SOHC

Різниця між Nexia DOHC і Nexia SOHC Невибагливі, економічні та дешеві Daewoo Nexia дуже популярні в Росії і користуються любов'ю і повагою багатьох наших співвітчизників. Це пов'язано з бюджетною моделлю і хорошим співвідношенням якості та ціни. Nexia впевнено почуває себе в умовах російських доріг і є відмінним вибором в якості автомобіля для людей з достатком не вище середнього.

Читати Далі →

Різниця між німецькими і японськими автомобілями

Різниця між німецькими і японськими автомобілями В даний час зростає виробництво автомобілів і попит на них. Чим більш жвавим стає рух на дорогах, тим більше люди замислюються про свою безпеку і комфорт, прагнучи придбати автомобіль, в якому оптимально поєднуються такі достоїнства як комфортабельність, безпека, зручність управління, економічність обслуговування і престижність.

Читати Далі →

Різниця між стійкою і амортізаторм

Різниця між стійкою і амортізаторм Багато в магазинах автомобільних запчастин чують від продавців про те, що стійка і амортизатор - синоніми. Породжена цією думкою плутанина загрожує покупкою непотрібної деталі і, як наслідок, марного ремонту. Зміст статті Амортизатор Стойка Відмінності Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Що краще, дизельний або бензиновий двигун?

Що краще, дизельний або бензиновий двигун? Цілком слушне запитання, винесене в заголовок, часто не має однозначної відповіді. Звичайно, обговорюючи конкретну ситуацію, завжди можна знайти якийсь кращий варіант. Але він кожного разу буде свій. Тому однозначно визначити, що краще, дизельний або бензиновий двигун, не завжди можливо.

Читати Далі →

Як позбутися від іржі на машині?

Як позбутися від іржі на машині? Мабуть, один з найстрашніших ворогів автомобіля - це корозія. І якщо не почати з нею своєчасну боротьбу, то буквально протягом декількох років ваша прекрасна нова машина перетвориться в стару страшну руїну. І чим швидше ви станете воювати з корозією, тим успішніше буде результат.

Читати Далі →

Як клеїти тонування?

Як клеїти тонування? Для автовласників доступні різні види кастомізації "залізного коня". Найпоширенішим прийомом поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля є тонування стекол. Причому, крім додання машині стильного вигляду, тонувальна плівка має ряд корисних функцій. Тонувати скла можна як самостійно в гаражних умовах, так і в спеціалізованих СТО.

Читати Далі →

Як кріпити дитяче автокрісло?

Як кріпити дитяче автокрісло? Питанням безпеки при перевезенні дітей в автомобілі приділяється велика увага. Є кілька положень ПДР, що регламентують це, і одним з них є вимога використовувати спеціальне дитяче крісло при поїздці дитини в машині. Однак часом його застосування викликає певні труднощі. Справа в тому, що, згідно зі статистикою, в 80% випадків установка такого відповідального вироби здійснюється неправильно.

Читати Далі →

Як мити машину на автомийці самообслуговування?

Як мити машину на автомийці самообслуговування? Зовнішній вигляд машини може багато що сказати про її власника. Брудний, з вм'ятинами і слідами корозії автомобіль відразу створює не найкраще враження. Та й термін життя такої машини буде значно менше, ніж в іншої, доглянутою. Тому не варто забувати періодично приводити в порядок зовнішній вигляд "залізного коня".

Читати Далі →

Як почати рух на автомобілі?

Як почати рух на автомобілі? Часом при початку руху навіть досвідчені автолюбителі роблять грубі помилки. Хоча насправді нічого складного в подібному маневрі немає, треба просто виконати ряд простих, але обов'язкових вимог. В першу чергу вони спрямовані на забезпечення комфортних умов при управлінні для самого водія.

Читати Далі →

Як зупинити тріщину на лобовому склі?

Як зупинити тріщину на лобовому склі? Це може статися в будь-який момент і жодним чином від вас не залежить. Що вилетів з-під коліс зустрічного або обганяє автомобіля камінчик, що потрапив в лобове скло, - і ось на ньому з'явився скол або пішла тріщина. Можна вважати, що пощастило, якщо вона не заважає огляду і не йде через всю "лобовуху".

Читати Далі →

Як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині?

Як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині? Кожен автовласник повинен взяти за правило: тримати ключі в руках, перш ніж закрити двері. Інакше ця сама двері можуть зачинитися, заблокуватися, і доведеться думати, як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині. Добре, коли в запасі є ще одні ключі і є можливість скористатися ними.

Читати Далі →

Як відкрити замерзлий замок в машині?

Як відкрити замерзлий замок в машині? "Готуй сани влітку, а воза - взимку" - говорить прислів'я, яка все частіше і частіше проявляється в реаліях нашого життя. У холодний період про даний вислові згадують практично всі водії. Адже саме взимку у автолюбителів з'являється величезна кількість проблем з "залізними кіньми": не функціонуючі склоочисники, замерзлі дверні замки, що вийшов з ладу акумулятор і багато чого іншого.

Читати Далі →

Відмінність битої машини від нормальної

Відмінність битої машини від нормальної Бажання купити машину дешевше властиво практично кожному автолюбителю. Але в гонитві за дешевизною при покупці можна помилитися і вибрати машину з прихованими дефектами. Як відрізнити биту машину від нормальної? Адже мало хто з продавців чесно зізнається, що автомобіль раніше побував в аварії.

Читати Далі →

Відмінність б / у шин від нових

Відмінність б / у шин від нових Автомобільні шини можна придбати як нові, так і ті, що вже були у вжитку. Причому, іноді буває так, що б / у шини набагато якісніше нових, при цьому вони ще й значно дешевше. Але трапляється, що покупець хоче придбати нову гуму в спеціалізованому магазині, а замість її йому підсовують б / у у вигляді нової.

Читати Далі →

Відмінність справжнього моторного масла від підробленого

Відмінність справжнього моторного масла від підробленого Сьогодні практично кожен товар можна підробити. Не оминуло це стороною і моторні масла. Як правило, під виглядом дорогого і якісно масла нам намагаються продати дешевий фальсифікат, зроблений з суміші індустріальних масел. Але чи можна непрофесіоналові визначити склад моторного масла і знайти підробку?

Читати Далі →

Відмінність справжнього зчеплення від підробки

Відмінність справжнього зчеплення від підробки Вибираючи зчеплення на свій автомобіль, краще зупинитися на виробах від відомого і надійного виробника. Провідні компанії виробляють кошика і диски зчеплення, вижимні підшипники і зчеплення в зборі для легкових і вантажних автомобілів. Їхня продукція поставляється по всьому світу, їй довіряють багато фірм, які включають ці комплектуючі в оригінальну збірку автомобіля.

Читати Далі →

Відмінність справжнього відеореєстратора карк від підробки

Відмінність справжнього відеореєстратора карк від підробки Через часто трапляються ДТП і в зв'язку з угонами автомобілів рекомендується використовувати відеореєстратор. Він є неупередженим свідком будь-якій дорожній аварії. Як же відрізнити справжній відеореєстратор моделі карк від підробки? Зміст статті Параметри Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Відмінність синтетики від напівсинтетики

Відмінність синтетики від напівсинтетики У власників автомобілів часто виникає питання, яке масло краще вибрати: синтетичне або напівсинтетичне? При виборі необхідно враховувати наступні характеристики автомобіля: марку, вік, пробіг і технічний стан. Слід також знати базові відмінності синтетики від напівсинтетики.

Читати Далі →

Відмінність зимових шин від всесезонних

Відмінність зимових шин від всесезонних Скоро настануть холоди, а це значить, що автомобілістам доведеться вести автомобіль по дорогах і в снігову морозну погоду, і в дощову. Не можна визначити, коли ж піде сніг або коли дороги покриються льодом, тому потрібно заздалегідь підготувати свою машину до прийдешніх погодних змін.

Читати Далі →

Відмінність зимових шин від літніх

Відмінність зимових шин від літніх Як правило, основою безпечного водіння є використання шин, які повністю відповідають погодним умовам. Нові машини найчастіше відразу ж продаються з обов'язковим комплектом демисезонной або літньої гуми. Але з настанням холодів експлуатація автомобіля стає небезпечною.

Читати Далі →

Як відігріти машину взимку?

Як відігріти машину взимку? Зима в Росії завжди настає несподівано, особливо для комунальників, шляховиків і водіїв. Здавалося б, все знають, що треба робити: залити зимове масло, поставити нові свічки і зарядити АКБ, і тоді можна не побоюватися морозів. Але часом і цього мало, холоду досягають позамежних температур, а їхати треба.

Читати Далі →

Як полірувати машину після фарбування?

Як полірувати машину після фарбування? Хочеться або не хочеться, подобається чи не подобається, але деколи доводиться вдаватися до послуг кузовного ремонту. Причини можуть бути самими різними. Або тебе притерли, або ти притер, або цеглина впала на машину ... Неважливо чому, але кузову не завадить рихтування та фарбування.

Читати Далі →

Як правильно фарбувати пластик?

Як правильно фарбувати пластик? Одним з основних матеріалів, що використовуються в конструкції автомобіля, є пластик. Деталі з нього часто служать елементами оформлення машини. Застосовуючи їх, можна змінити відповідно до своїх смаків зовнішній вигляд "залізного коня". Пластмасові деталі зазвичай приходять від виробника незабарвленими, тому перед установкою їм необхідно надати потрібний колір.

Читати Далі →

Як правильно користуватися автоматичною коробкою передач?

Як правильно користуватися автоматичною коробкою передач? Автоматична КПП для початківців водіїв буде, мабуть, найбільш прийнятним варіантом оснащення автомобіля. І хоча ніхто не заперечує достоїнств подібної коробки, не варто забувати про те, що існують у неї і певні недоліки. АКПП як складний механізм потребує хорошого догляду і дбайливе ставлення.

Читати Далі →

Як правильно заправляти машину?

Як правильно заправляти машину? Це роблять всі. І досвідчені автолюбителі, і новачки змушені заправляти свій автомобіль паливом. Нічого складного в подібній операції немає. Але ось у дебютантів, заправляють в перший раз, можуть виникнути питання про оптимальний виконанні даної процедури. Так як правильно заправляти машину паливом, щоб не створювати собі зайвих труднощів?

Читати Далі →

Як продати биту машину?

Як продати биту машину? Аварії в даний час не рідкість, тому для автовласників питання про те, як продати биту машину, дуже актуальне. Щоб отримати максимальну вигоду від угоди, необхідно визначитися, чи є сенс відновлювати автомобіль або ж краще продати не ремонтуючи. Перш за все потрібно порівняти стан авто до і після аварії, підрахувати витрати на ремонт.

Читати Далі →

Як стрибати на велосипеді?

Як стрибати на велосипеді? Все початківці велосипедисти в процесі придбання велоопита поводяться приблизно однаково. Ну, скажімо, спочатку старанно вкручують педалі на високих передачах, набувають величезні м'які сідла, розслабляються і перестають тулитися вправо на дорогах. І абсолютно все, побачивши скаче сайгаків двоколісний транспорт, прискіпливо цікавляться, як стрибати на велосипеді.

Читати Далі →

Як працює двигун машини?

Як працює двигун машини? ДВС - абревіатура, знайома практично кожному, навіть якщо людина жодного разу не сидів за кермом автомобіля. Ці мотори міцно увійшли в повсякденне життя, так що часом важко уявити, як можна обійтися без допомоги подібного пристрою. Однак при всій різноманітності їх застосування найчастіше ДВС встановлюються на транспорті.

Читати Далі →

Як змотати спідометр?

Як змотати спідометр? Одним з основних приладів для водія є спідометр, що вимірює швидкість руху. З ним зазвичай з'єднаний одометр, що дозволяє контролювати пройдений шлях. Як правило, обидва ці приладу об'єднуються в один, який і називається спідометром. Пробіг є однією з функцій, які свідчать про технічний стан автомобіля, і тому немає нічого дивного, що багатьох хвилює питання, як змотати спідометр.

Читати Далі →

Як знизити витрату палива

Як знизити витрату палива В даний час, коли вартість всіх видів моторного палива неухильно підвищується, кожен автовласник напевно хоча б один раз задавався питанням зниження витрати пального. Багато в чому цей параметр залежить від типу машини і двигуна, встановленого на ній. Дизельний силовий агрегат, наприклад, споживає менше пального, ніж мотор, що працює на бензині.

Читати Далі →