Різниця між аеропортом і аеродромом

Різниця між аеропортом і аеродромом У кожного аеропорту є аеродром, але не у кожного аеродрому є аеропорт. Давайте розберемося, чим відрізняється аеропорт від аеродрому і які існують види того і іншого? Почнемо з того, що в складі обох слів є грецьке "аеро" (в повному вигляді буде "Аерос"), що означає "повітря".

Читати Далі →

Різниця між алкометром і алкотестером

Різниця між алкометром і алкотестером У російських автомобілістів 2010 рік напевно асоціюється з показником "0 проміле" - саме така концентрація парів алкоголю у видихуваному повітрі стала допустимої для тих, хто знаходиться за кермом. Тоді впали продажі корвалолу, квасу і інших невинно напоїв, що перебродили, а алкотестери стали чи не популярніша брелоків для ключів.

Читати Далі →

Різниця між автослюсарем і автомеханіком

Різниця між автослюсарем і автомеханіком Автослюсар і автомеханік - це саме ті фахівці, в чиї руки передаються транспортні засоби, які вимагають ремонту. Яку роботу виконує кожен з них, і чим відрізняється автослюсар від автомеханіка? Про це розповідається далі. Зміст статті Трохи історії Порівняння Трохи історії Зародження розглянутих професій зв'язується з тими далекими часами, коли з'явилися перші зразки автомобілів.

Читати Далі →

Різниця між бензином АІ-95 і АІ-92

Різниця між бензином АІ-95 і АІ-92 Бензин - основний вид палива, що використовується для заправки автомобілів. Отримують його шляхом перегонки нафти, під час якої утворюється кілька фракцій, однією з яких і є бензин. Автомобільний бензин відповідно до Держстандарту підрозділяється на чотири групи: Нормал - 80; Регуляр - 92; Преміум - 95; Супер - 98.

Читати Далі →

Різниця між бескамерной і камерної шиною

Різниця між бескамерной і камерної шиною Колись всі автомобільні шини мали в своїй конструкції камеру. Але потім на колеса стали встановлювати вдосконалений варіант вироби - безкамерну шину. Завдяки особливій будові вона має набагато кращі характеристики. Зміст статті Кілька слів про маркування Порівняння Таблиця Кілька слів про маркування Почнемо з того, що явних зовнішніх відмінностей між зразками того і іншого виду немає.

Читати Далі →

Різниця між Богдан-2110 і ВАЗ-2110

Різниця між Богдан-2110 і ВАЗ-2110 Вже протягом кількох років віддані вітчизняні фанати ВАЗ-2110 щиро заздрять українським автолюбителям. Це пов'язано з тим, що в РУ налагоджений випуск брата-близнюка "десятки", в той час як в Росії випуск цієї масової моделі припинений. Так чи хороша українська версія знаменитої "десятки", і краще вона свого російського попередника?

Читати Далі →

Різниця між chevrolet Lanos і ZAZ Chance (Ланос і Шанс)

Різниця між Chevrolet Lanos і ZAZ Chance (Ланос і Шанс) Chevrolet Lanos і ZAZ Chance - найбільш поширені автомобілі на російських дорогах, що змагаються в популярності з вітчизняними Жигулями. Ці моделі автомобілів зовні між собою дуже схожі, але чомусь мають різні назви. Спробуємо розібратися, чим відрізняється Chevrolet Lanos від ZAZ Chance і наскільки істотні ці відмінності.

Читати Далі →

Різниця між двигуном tsi і fsi

Різниця між двигуном tsi і fsi На щастя чи ні, але радянські часи давно пройшли. Зараз кожен може вибрати і купити автомобіль до душі, були б гроші. Асортимент пропонованих силових установок вражає уяву! Серед них є два варіанти під абревіатурами tsi і fsi. Ці латинські букви ні про що не говорять неспеціалісту.

Читати Далі →

Різниця між Фольксвагеном Каравела і Транспортером

Різниця між Фольксвагеном Каравела і Транспортером Продукція німецького автозаводу "Фольксваген" здавна користується популярністю у всьому світі. Відомий "Фольксваген" не тільки своїми легковими автомобілями, а й мікроавтобусами. Найбільш ходові моделі - Каравелла і Транспортер. Багато автолюбителів, які вирішили придбати мікроавтобус Фольксваген, стають перед нелегким вибором - яку саме модель купити, що краще - Каравелла або Транспортер?

Читати Далі →

Різниця між автомобілями "Газель" і "Соболь"

Різниця між автомобілями "Газель" і "Соболь" Горьковський автомобільний завод ГАЗ прославився випуском автомобілів "Волга", однак справжнє визнання отримала продукція заводу з появою комерційних автомобілів "Газель" і "Соболь". Кинувши побіжний погляд на обидва автомобілі, можна виділити велику схожість між ними.

Читати Далі →

Різниця між гідропідсилювачем і електропідсилювачем

Різниця між гідропідсилювачем і електропідсилювачем Більшість вітчизняних водіїв вже так звикли до наявності підсилювача в своїх сучасних авто, що з жалем і подивом поглядають на власників стареньких машин, що не володіють настільки корисною функцією. Дійсно, підсилювач керма - дуже потрібна річ, значно полегшує управління.

Читати Далі →

Різниця між hyunday Elantra і Avante

Різниця між Hyunday Elantra і Avante Популярність корейської автомобільної компанії Hyunday в Росії залишається стабільно високою. Це пов'язано з великою кількістю переваг продукції цієї марки, але в першу чергу наших співвітчизників приваблює порівняно невисока ціна для автомобілів такого класу. Заслуженою повагою користується і середньорозмірний седан Elantra.

Читати Далі →

Різниця між котушкою контактної системи запалювання і безконтактної

Різниця між котушкою контактної системи запалювання і безконтактної Котушка системи запалювання - дуже важливий елемент, основне завдання якого полягає в перетворенні напруги з низьковольтного в високовольтне. Дане напруга надходить безпосередньо з акумуляторної батареї або генератора. Котушка контактної системи запалювання досить сильно відрізняється від аналогічного елементу в безконтактної системі.

Читати Далі →

Різниця між гасом і соляркою

Різниця між гасом і соляркою І гас, і солярка відносяться до продуктів переробки нафти, що отримуються двома шляхами - ректифікацією або крекингом. Незважаючи на це, спільного у них - тільки "походження", і частково - область застосування в якості палива для різних типів двигунів внутрішнього згоряння.

Читати Далі →

Різниця між коаксіальної і компонентної акустикою

Різниця між коаксіальної і компонентної акустикою Кожен автовласник незліченну кількість разів опиняється перед складним вибором: заощадити на автоначінке або придбати краще, пробивши дірку в бюджеті. Коли мова йде про автоакустики, коаксіальні і компонентні системи здатні змусити довго балансувати, вивчаючи переваги і недоліки обох і зважуючи переваги.

Читати Далі →

Різниця між фарбою металік і звичайної

Різниця між фарбою металік і звичайної В наші дні пофарбувати свого улюбленого залізного коня не складе труднощів - достатньо звернутися в будь-яку автомайстерню. При цьому важливо не помилитися у виборі автомобільної фарби. Можна довіритися перевіреної звичайної емалі, але ж багато хвалять горезвісний металік!

Читати Далі →

Різниця між ксеноном і галогеном

Різниця між ксеноном і галогеном В не так давно канули в Лету радянські часи у вітчизняних автолюбителів було не так багато можливостей вибору типів автомобільних фар. Чи то справа наші дні - сучасний ринок автомобільних запчастин і аксесуарів пропонує широкий асортимент автооптики на будь-який смак.

Читати Далі →

Різниця між купе і седаном

Різниця між купе і седаном Значення кузова автомобіля важко переоцінити - він несе масу як практичних, так і естетичних функцій. Сучасна промисловість радує нас великою різноманітністю кузовів на будь-який смак. Одним з найпопулярніших є седан, але і купе користується успіхом у багатьох водіїв. При цьому важливо розуміти, чим відрізняється купе від седана, адже автомобіль - дороге придбання, яке буде зі своїм власником не один рік.

Читати Далі →

Різниця між кросовером і паркетником

Різниця між кросовером і паркетником З огляду на російські погодні та дорожні умови, все більшої актуальності набувають автомобілі з підвищеною прохідністю: паркетники і кросовери. Найчастіше автолюбителі, відповідаючи на питання, в чому ж різниця між двома типами авто, відповідають, що її просто не існує, що це одне і те ж, тільки назване різними словами.

Читати Далі →

Різниця між Ладою Гранта і Ладою Калиною

Різниця між Ладою Гранта і Ладою Калиною Шанувальників продукції російського автопрому не так вже й мало. Порівняно недорогі і пристосовані до непростих російських дорогах автомобілі, які відрізняє висока ремонтопридатність і доступні ціни на запчастини, користуються попитом, незважаючи на високий рівень конкуренції з транспортними засобами, які імпортуються з країн Європи, Азії та Америки.

Читати Далі →

Різниця між Лексусом і Тойотою

Різниця між Лексусом і Тойотою Практично кожен Lexus має свого близнюка під маркою Toyota. Зовні ці автомобілі дуже схожі, але власники Лексусів пишаються своїми машинами і з презирством поглядають на аналоги-Тойоти. Хоча коріння обох цих марок з однієї і тієї ж країни - Японії. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між лізингом і автокредитом

Різниця між лізингом і автокредитом З початку дев'яностих років на пострадянському просторі стали отримувати все більше поширення такі явища, як покупка автомобіля в лізинг і в кредит. Ці послуги виглядають дуже корисними і своєчасними для росіян досі, так як наша країна поки не досягла того рівня розвитку, щоб кожен міг дозволити собі оплатити покупку відразу.

Читати Далі →

Різниця між mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport

Різниця між Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport Виробник Mitsubishi періодично представляє на оцінку автолюбителям як новинки, так і вже перевірені моделі. Позашляховики цієї марки Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport на перший погляд різняться лише в назві. Одна з моделей призначена для американського ринку, а інша - для європейського.

Читати Далі →

Різниця між моноблоком і підсилювачем

Різниця між моноблоком і підсилювачем Більшості автовласників після незначного часу з моменту покупки автомобіля штатної аудіосистеми стає недостатньо. Потужність автомагнітоли залишає бажати кращого, і тоді постає питання про використання зовнішнього підсилювача, що збільшує потужність системи заради поліпшення якості звуку і підвищення гучності.

Читати Далі →

Різниця між моновриску і інжектором

Різниця між моновриску і інжектором Купівля автомобіля - дороге придбання і дуже відповідальний процес. Він полягає не тільки у виборі марки і моделі автомашини, а й в обліку цілого ряду інших параметрів і характеристик. До числа таких особливостей відноситься вибір системи подачі палива. Багато автолюбителів чули про моновриску і інжекторі, але слабо представляють різницю між ними, хоча це дуже цінні знання, нерідко впливають на вибір авто і його подальшу експлуатацію.

Читати Далі →

Різниця між мотоциклами Дніпро і Урал

Різниця між мотоциклами Дніпро і Урал Легендарні і таємничі мотоцикли Дніпро і Урал ... Загадкові для більшості людей вони тим, що два мотоцикли різних заводів практично однакові з точки зору недосвідченого байкера . У всіх тонкощах, схожості і відмінності цих мотоциклів зможуть розібратися тільки досвідчені фанати двоколісної техніки.

Читати Далі →

Різниця між обгоном і випередженням

Різниця між обгоном і випередженням На жаль, навіть досвідчені водії не завжди чітко розрізняють поняття "випередження" і "обгін", а новачки - і поготів. На практиці найчастіше це призводить до небажаної зустрічі з дорожніми інспекторами і навіть аварійних ситуацій. З огляду на те, що не дарма автомобіль повсюдно визнаний джерелом підвищеної небезпеки, кожен автолюбитель повинен завжди при здійсненні маневру усвідомлювати, що він робить - обганяє або випереджає.

Читати Далі →

Різниця між паркетником і позашляховиком

Різниця між паркетником і позашляховиком Ще кілька десятиліть тому не було такого розмаїття типів автомобілів. Тоді все було просто і зрозуміло: є машини для їзди по асфальтованих дорогах, а є - для поїздок за місто по пересіченій місцевості. Зараз же з'явилося безліч найменувань, розібратися в значенні яких буває непросто.

Читати Далі →

Різниця між паркуванням і стоянкою

Різниця між паркуванням і стоянкою Найчастіше водії від незнання відмінностей між паркуванням і стоянкою порушують ПДР. Це загрожує штрафом, а при систематичних попередженнях можлива навіть адміністративна відповідальність. Особливо це стосується деяких країн, де транспортний засіб можна ставити тільки у відведених для цього місцях.

Читати Далі →

Різниця між причепом і напівпричепом

Різниця між причепом і напівпричепом Автолюбителі нерідко використовують додаткові транспортні засоби для перевезення вантажів. Це дозволяє берегти особистий транспорт і збільшити габарити предметів, що перевозяться. Але навіть при частому використанні причіпних конструкцій далеко не кожен водій з упевненістю скаже, в чому полягають принципові відмінності причепа і напівпричепа, ідентичні чи ці поняття або слід більш уважно підходити до їх використання.

Читати Далі →

Різниця між радар-детектором і антирадаром

Різниця між радар-детектором і антирадаром На сторінках багатьох сайтів поняття радар-детектор і антирадар взаємозамінні і використовуються як синоніми. Тим часом, різниця між ними дуже велика. Законодавство деяких європейських країн і РФ забороняє застосовувати антирадари, причому порушник може понести кримінальне покарання.

Читати Далі →

Різниця між шиною і покришкою

Різниця між шиною і покришкою В колі автомобілістів слова "шина" і "покришка" часто вживаються як синоніми. Але, якщо розібратися, кожне з них має власне значення. Отже, заглибимося в термінологію і з'ясуємо, чим відрізняється шина від покришки. Зміст статті Загальні відомості Порівняння Загальні відомості Шина - пружна оболонка, обтягує обід диска колеса.

Читати Далі →

Різниця між Соболем і Баргузин

Різниця між Соболем і Баргузин Багато людей, в числі яких і досвідчені автомобілісти, не бачать суттєвої різниці між "Соболем" і "Баргузин". Звичайно, подібностей в них більше, ніж відмінностей, однак відмінності все ж існують. І їх важливо знати, тому що це безпосередньо впливає на вибір транспортного засобу.

Читати Далі →

Різниця між стоянкою і зупинкою (з позиції ПДР)

Різниця між стоянкою і зупинкою (з позиції ПДР) Як не дивно, питання розрізнення стоянки і зупинки на протязі багатьох років є суттєвою проблемою, часто ставить у скрутне становище автолюбителів. І це незважаючи на те, що обидва ці поняття скрупульозно і детально описані в ПДД. Проте, нерідко автолюбителі вступають в конфлікти і тривалі розгляди з співробітниками дорожньої поліції.

Читати Далі →

Різниця між subaru Impreza WRX і WRX STI

Різниця між Subaru Impreza WRX і WRX STI Це питання цікавить не тільки запеклих субароводов, але і їх заклятих ворогів - власників Міцубісі Лансер. Пов'язано це з тим, що Impreza WRX наробила багато шуму самим своєю появою на світовому авторинку, а зараз цей спорткар вважається вже легендою і визнаним авторитетом в своєму класі.

Читати Далі →

Різниця між типтроником і автоматом

Різниця між типтроником і автоматом Незважаючи на те, що тіптронік вже міцно увійшов в життя багатьох вітчизняних автолюбителів, до сих пір не вщухають суперечки про те, що ж краще : старий добрий автомат або ультрамодний тіптронік. Вітчизняний автомир поділився на два табори, один з яких складають прихильники звичної АКПП, плюси і мінуси якої давно вивчені і відомі всім.

Читати Далі →

Різниця між трамваєм і тролейбусом

Різниця між трамваєм і тролейбусом І трамвай, і тролейбус - види пасажирського транспорту, що приводяться в рух за допомогою електрики. Однак вони володіють різними можливостями і технічними характеристиками. Зміст статті Визначення Порівняння Таблиця Визначення Трамвай - громадський вид транспорту, що функціонує за допомогою рейок і електротяги.

Читати Далі →

Різниця між валом і віссю

Різниця між валом і віссю Перш ніж розбиратися, чим відрізняються між собою вал і вісь, слід мати чітке уявлення про те, що, власне, являють собою ці деталі , для чого і де вони використовуються і які функції виконують. Отже, як відомо, вали і осі призначені для утримання на них деталей, що обертаються.

Читати Далі →

Різниця між ВАЗ 2103 і ВАЗ 2106

Різниця між ВАЗ 2103 і ВАЗ 2106 Автомобілі ВАЗ-2103 і 2106, в простолюдді звані "трійкою "і" шісткою ", мають дуже багато подібностей, через які багато людей не можуть знайти між двома моделями різниці. Дійсно, обидва автомобілі зовні схожі один на одного, і відмінності по частині особливості кузова мінімальні.

Читати Далі →

Різниця між ВАЗ 2114 і 2109

Різниця між ВАЗ 2114 і 2109 Вітчизняний автопром розвивається повільними кроками, випускаючи на ринок різні модифікації транспортних засобів, яким властиві схожий дизайн і ідентична конструкція. Так і вийшло з двома автомобілями ВАЗ 2114 і ВАЗ 2109, які були випущені на одній технологічній лінії в різний час.

Читати Далі →