Різниця між класами легкових автомобілів

Різниця між класами легкових автомобілів Вибір легкового автомобіля залежить від багатьох параметрів, в числі яких ціна, тип приводу, виробник. Але, як правило, основним фактором у виборі легкового автомобіля є його клас, який в свою чергу впливає на інші параметри, наприклад, ціну транспортного засобу.

Читати Далі →

Як зарядити акумулятор автомобіля будинку?

Як зарядити акумулятор автомобіля будинку? Рано чи пізно водіям доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з акумулятором. Як і у будь-якого пристрою, у АКБ існує певний життєвий цикл, після чого приходить час задуматися про покупку нової батареї. На автомобілі вона часто заряджається не повністю, так що для продовження терміну її служби необхідно проводити періодичне відновлення АКБ, використовуючи зовнішнє джерело.

Читати Далі →

Як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині?

Як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині? Кожен автовласник повинен взяти за правило: тримати ключі в руках, перш ніж закрити двері. Інакше ця сама двері можуть зачинитися, заблокуватися, і доведеться думати, як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині. Добре, коли в запасі є ще одні ключі і є можливість скористатися ними.

Читати Далі →

Як завести машину, якщо сів акумулятор?

Як завести машину, якщо сів акумулятор? Напевно практично кожен автовласник хоча б один раз потрапляв в дуже неприємне становище, при якому двигун автомобіля відмовляється заводитися через розрядженого акумуляторної батареї. Не страшно, якщо дана проблема виникла недалеко від будинку або гаража і у вас є можливість встановити запасний акумулятор або зарядити на низький рівень заряду за допомогою зарядного пристрою.

Читати Далі →

Як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля?

Як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля? Кожен водій при купівлі транспортного засобу на вторинному ринку задається питанням про те, як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля. Саме на ринку старих машин найбільш поширена ця проблема. Зміст статті Навіщо змінюють свідчення одометра? Ознаки зміни показань на механічному одометрі Як виявити втручання в показання електронного одометра?

Читати Далі →

Як працює двигун машини?

Як працює двигун машини? ДВС - абревіатура, знайома практично кожному, навіть якщо людина жодного разу не сидів за кермом автомобіля. Ці мотори міцно увійшли в повсякденне життя, так що часом важко уявити, як можна обійтися без допомоги подібного пристрою. Однак при всій різноманітності їх застосування найчастіше ДВС встановлюються на транспорті.

Читати Далі →

Як вибрати квадроцикл

Як вибрати квадроцикл Формально під визначення "квадроцикл" підходять все чотириколісні автомобілі, однак на території пострадянського простору (включаючи, зрозуміло, і Росію), озвучуючи цей термін, як правило, мають на увазі одно- або двомісний 4-колісний мотовсюдихід. Придбати даний транспортний засіб бажають багато людей, проте далеко не всім відомо, як вибрати квадроцикл, який буде повністю відповідати пропонованим до нього вимогам.

Читати Далі →

Як вибрати автомобільну радіостанцію

Як вибрати автомобільну радіостанцію В пору цифрових технологій автомобільні рації і радіостанції як і раніше залишаються незамінним засобом зв'язку для представників деяких професій. Таксисти, далекобійники, автотуристи досі користуються автомобільними раціями. До вибору приладу потрібно поставитися з усією серйозністю, а перед покупкою варто не раз зазирнути в Мережу за відгуками про ту чи іншої моделі.

Читати Далі →

Як вибрати диски для автомобіля

Як вибрати диски для автомобіля Колісні диски є важливою складовою сучасного автомобіля. Напевно, після двигуна це друга за важливістю деталь - без них машина не поїде. Вибираючи колісні диски для свого "залізного коня", більшість автолюбителів керуються насамперед їх дизайном і вартістю, однак при виборі важливо враховувати й інші, не менш істотні нюанси!

Читати Далі →

Як вибрати автомагнітолу

Як вибрати автомагнітолу Загальноприйнято, що автомагнітола вважається обов'язковим елементом інтер'єру салону автомобіля і деякими виробниками включається в його базову комплектацію. Доцільність її установки не підлягає сумніву, дискусію може викликати тільки модель магнітоли, але ніяк не її наявність.

Читати Далі →

Як вибрати колонки для автомобіля

Як вибрати колонки для автомобіля Стандартні колонки для автомобіля можуть не влаштувати за якістю і чистотою звучання, до того ж з часом вони приходять в непридатність. Любителі потужної музики зазвичай змінюють аудіосистему, встановлюючи більш прийнятний для своїх запитів варіант. Універсальної відповіді на питання, як вибрати колонки для автомобіля, не існує.

Читати Далі →

Як вибрати пуско-зарядний пристрій?

Як вибрати пуско-зарядний пристрій? В умовах суворого російського клімату найкращим способом активації автомобіля є ПЗУ (пуско-зарядний пристрій). Багатофункціональність пристрої дозволяє не тільки створити потенціал для запуску автомобільного двигуна, але також ще і оперативно здійснювати зарядку акумуляторів різної ємності.

Читати Далі →

Як зафарбувати відколи на машині?

Як зафарбувати відколи на машині? Як би водій не намагався, уникнути пошкодження ЛКП йому не вдасться. Найчастіше і звинувачувати в цьому нікого. Камінчик, що вилетів з-під коліс зустрічної машини, гілка, яка вдарила проїжджаючий автомобіль, пил або пісок, підняті вітром, - все залишає сліди на покритті.

Читати Далі →

Як кріпити дитяче автокрісло?

Як кріпити дитяче автокрісло? Питанням безпеки при перевезенні дітей в автомобілі приділяється велика увага. Є кілька положень ПДР, що регламентують це, і одним з них є вимога використовувати спеціальне дитяче крісло при поїздці дитини в машині. Однак часом його застосування викликає певні труднощі. Справа в тому, що, згідно зі статистикою, в 80% випадків установка такого відповідального вироби здійснюється неправильно.

Читати Далі →

Як правильно заправляти машину?

Як правильно заправляти машину? Це роблять всі. І досвідчені автолюбителі, і новачки змушені заправляти свій автомобіль паливом. Нічого складного в подібній операції немає. Але ось у дебютантів, заправляють в перший раз, можуть виникнути питання про оптимальний виконанні даної процедури. Так як правильно заправляти машину паливом, щоб не створювати собі зайвих труднощів?

Читати Далі →

Як позбутися від іржі на машині?

Як позбутися від іржі на машині? Мабуть, один з найстрашніших ворогів автомобіля - це корозія. І якщо не почати з нею своєчасну боротьбу, то буквально протягом декількох років ваша прекрасна нова машина перетвориться в стару страшну руїну. І чим швидше ви станете воювати з корозією, тим успішніше буде результат.

Читати Далі →

Як клеїти тонування?

Як клеїти тонування? Для автовласників доступні різні види кастомізації "залізного коня". Найпоширенішим прийомом поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля є тонування стекол. Причому, крім додання машині стильного вигляду, тонувальна плівка має ряд корисних функцій. Тонувати скла можна як самостійно в гаражних умовах, так і в спеціалізованих СТО.

Читати Далі →

Як встановити дитяче автокрісло?

Як встановити дитяче автокрісло? Одне з головних вимог, які слід виконувати при управлінні автомобілем, - забезпечення безпеки пасажирів та інших учасників руху. Однак воно постійно порушується багатьма водіями. Наприклад, при поїздці в машині і перевезення дітей слід користуватися ременем безпеки і спеціальним сидінням.

Читати Далі →

Як встановити камеру заднього виду на автомобіль?

Як встановити камеру заднього виду на автомобіль? Парковка останнім часом все частіше перетворюється на справжню проблему. Число автомобілів зростає, місць для стоянки стає менше і менше, і деколи доводиться втискувати машину буквально в мікроскопічні щілини. Якщо у вас недостатньо досвіду, то подібне завдання може виявитися зовсім не простий.

Читати Далі →

Як стрибати на велосипеді?

Як стрибати на велосипеді? Все початківці велосипедисти в процесі придбання велоопита поводяться приблизно однаково. Ну, скажімо, спочатку старанно вкручують педалі на високих передачах, набувають величезні м'які сідла, розслабляються і перестають тулитися вправо на дорогах. І абсолютно все, побачивши скаче сайгаків двоколісний транспорт, прискіпливо цікавляться, як стрибати на велосипеді.

Читати Далі →

Як відкрити замерзлий замок в машині?

Як відкрити замерзлий замок в машині? "Готуй сани влітку, а воза - взимку" - говорить прислів'я, яка все частіше і частіше проявляється в реаліях нашого життя. У холодний період про даний вислові згадують практично всі водії. Адже саме взимку у автолюбителів з'являється величезна кількість проблем з "залізними кіньми": не функціонуючі склоочисники, замерзлі дверні замки, що вийшов з ладу акумулятор і багато чого іншого.

Читати Далі →

Як полірувати машину після фарбування?

Як полірувати машину після фарбування? Хочеться або не хочеться, подобається чи не подобається, але деколи доводиться вдаватися до послуг кузовного ремонту. Причини можуть бути самими різними. Або тебе притерли, або ти притер, або цеглина впала на машину ... Неважливо чому, але кузову не завадить рихтування та фарбування.

Читати Далі →

Як правильно фарбувати пластик?

Як правильно фарбувати пластик? Одним з основних матеріалів, що використовуються в конструкції автомобіля, є пластик. Деталі з нього часто служать елементами оформлення машини. Застосовуючи їх, можна змінити відповідно до своїх смаків зовнішній вигляд "залізного коня". Пластмасові деталі зазвичай приходять від виробника незабарвленими, тому перед установкою їм необхідно надати потрібний колір.

Читати Далі →

Як знизити витрату палива

Як знизити витрату палива В даний час, коли вартість всіх видів моторного палива неухильно підвищується, кожен автовласник напевно хоча б один раз задавався питанням зниження витрати пального. Багато в чому цей параметр залежить від типу машини і двигуна, встановленого на ній. Дизельний силовий агрегат, наприклад, споживає менше пального, ніж мотор, що працює на бензині.

Читати Далі →

Як прибрати вм'ятину на машині?

Як прибрати вм'ятину на машині? Яким би обережним не було водіння, вм'ятини на кузові автомобіля можуть з'являтися досить часто. І ДТП тут абсолютно ні при чому. Контакт з дверима сусідньої машини на стоянці, камінь з-під коліс - і ось на кузові утворилася вм'ятина. Раніше подібні пошкодження вимагали рихтування та фарбування деталі.

Читати Далі →

Як прибрати дрібні подряпини на машині?

Як прибрати дрібні подряпини на машині? Час завжди залишає свій слід. Якщо при покупці автомобіля в автосалоні він сяяв і блищав, то вже незабаром ця пишнота тьмяніє, а зовнішній вигляд машини не викликає колишнього захоплення. У тому, що відбувається немає чиєїсь конкретної провини, і розчаровуватися в покупці не варто.

Читати Далі →

Як продати биту машину?

Як продати биту машину? Аварії в даний час не рідкість, тому для автовласників питання про те, як продати биту машину, дуже актуальне. Щоб отримати максимальну вигоду від угоди, необхідно визначитися, чи є сенс відновлювати автомобіль або ж краще продати не ремонтуючи. Перш за все потрібно порівняти стан авто до і після аварії, підрахувати витрати на ремонт.

Читати Далі →

Як завести машину зі штовхача?

Як завести машину зі штовхача? Ніхто не застрахований від ситуації, коли автомобіль заглох, а при запуску стартер не крутить і двигун, відповідно, не заводиться. Причина цього одна - не вистачає заряду акумулятора. Тому кожен водій повинен знати, як завести машину зі штовхача, а також мати деякі навички в такій відповідальній справі.

Читати Далі →

Як почати рух на автомобілі?

Як почати рух на автомобілі? Часом при початку руху навіть досвідчені автолюбителі роблять грубі помилки. Хоча насправді нічого складного в подібному маневрі немає, треба просто виконати ряд простих, але обов'язкових вимог. В першу чергу вони спрямовані на забезпечення комфортних умов при управлінні для самого водія.

Читати Далі →

Як зупинити тріщину на лобовому склі?

Як зупинити тріщину на лобовому склі? Це може статися в будь-який момент і жодним чином від вас не залежить. Що вилетів з-під коліс зустрічного або обганяє автомобіля камінчик, що потрапив в лобове скло, - і ось на ньому з'явився скол або пішла тріщина. Можна вважати, що пощастило, якщо вона не заважає огляду і не йде через всю "лобовуху".

Читати Далі →

Як тонувати заднє скло?

Як тонувати заднє скло? Автовласники часто прагнуть затемнити скла своєї машини. Це захищає знаходяться в салоні людей, а також перевозяться цінні речі від сторонніх поглядів і перешкоджає проникненню всередину сонячних променів. Крім того, багато хто вважає, що затоновані автомобіль виглядає більш презентабельно.

Читати Далі →

Як правильно користуватися автоматичною коробкою передач?

Як правильно користуватися автоматичною коробкою передач? Автоматична КПП для початківців водіїв буде, мабуть, найбільш прийнятним варіантом оснащення автомобіля. І хоча ніхто не заперечує достоїнств подібної коробки, не варто забувати про те, що існують у неї і певні недоліки. АКПП як складний механізм потребує хорошого догляду і дбайливе ставлення.

Читати Далі →

Як відігріти машину взимку?

Як відігріти машину взимку? Зима в Росії завжди настає несподівано, особливо для комунальників, шляховиків і водіїв. Здавалося б, все знають, що треба робити: залити зимове масло, поставити нові свічки і зарядити АКБ, і тоді можна не побоюватися морозів. Але часом і цього мало, холоду досягають позамежних температур, а їхати треба.

Читати Далі →

Як мити машину на автомийці самообслуговування?

Як мити машину на автомийці самообслуговування? Зовнішній вигляд машини може багато що сказати про її власника. Брудний, з вм'ятинами і слідами корозії автомобіль відразу створює не найкраще враження. Та й термін життя такої машини буде значно менше, ніж в іншої, доглянутою. Тому не варто забувати періодично приводити в порядок зовнішній вигляд "залізного коня".

Читати Далі →

Як змотати спідометр?

Як змотати спідометр? Одним з основних приладів для водія є спідометр, що вимірює швидкість руху. З ним зазвичай з'єднаний одометр, що дозволяє контролювати пройдений шлях. Як правило, обидва ці приладу об'єднуються в один, який і називається спідометром. Пробіг є однією з функцій, які свідчать про технічний стан автомобіля, і тому немає нічого дивного, що багатьох хвилює питання, як змотати спідометр.

Читати Далі →

Різниця між аеропортом і аеродромом

Різниця між аеропортом і аеродромом У кожного аеропорту є аеродром, але не у кожного аеродрому є аеропорт. Давайте розберемося, чим відрізняється аеропорт від аеродрому і які існують види того і іншого? Почнемо з того, що в складі обох слів є грецьке "аеро" (в повному вигляді буде "Аерос"), що означає "повітря".

Читати Далі →

Різниця між інжектором і карбюратором

Різниця між інжектором і карбюратором Всі знають, що бензинові двигуни або мають паливний інжектор, або оснащуються карбюратором. Але якщо першого ліпшого автолюбителю задати питання, чим відрізняється інжектор від карбюратора, то навряд чи можна отримати чітку відповідь. Багато хто знає тільки, що ці агрегати виконують однакову функцію - формують горючу суміш для подачі її в двигун.

Читати Далі →

Різниця між тосолом і агнтіфрізом

Різниця між тосолом і агнтіфрізом Будь-якому автовласникові хочеться, щоб його "залізний кінь" працював десятки років. Саме тому ми прислухаємося до звуку двигуна, намагаємося заправлятися на перевірених заправках, купуємо якісні масла і антифриз. Хоча для початківця автолюбителя вибір багатьох засобів для поліпшення роботи автомобіля - це довгий шлях проб і помилок.

Читати Далі →

Різниця між автоматичною і механічною коробкою передач

Різниця між автоматичною і механічною коробкою передач Коробка перемикання передач необхідна для зміни крутного моменту і частоти обертання валів в межах, більших, ніж може забезпечити сам двигун. В електричних двигунах інтервали швидкостей і потужностей дуже широкі і регулюються вони силою струму, а ось для двигунів внутрішнього згоряння такі інтервали недоступні.

Читати Далі →

Різниця між Богдан-2110 і ВАЗ-2110

Різниця між Богдан-2110 і ВАЗ-2110 Вже протягом кількох років віддані вітчизняні фанати ВАЗ-2110 щиро заздрять українським автолюбителям. Це пов'язано з тим, що в РУ налагоджений випуск брата-близнюка "десятки", в той час як в Росії випуск цієї масової моделі припинений. Так чи хороша українська версія знаменитої "десятки", і краще вона свого російського попередника?

Читати Далі →