Різниця між класами легкових автомобілів

Різниця між класами легкових автомобілів Вибір легкового автомобіля залежить від багатьох параметрів, в числі яких ціна, тип приводу, виробник. Але, як правило, основним фактором у виборі легкового автомобіля є його клас, який в свою чергу впливає на інші параметри, наприклад, ціну транспортного засобу.

Читати Далі →

Як зарядити акумулятор автомобіля будинку?

Як зарядити акумулятор автомобіля будинку? Рано чи пізно водіям доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з акумулятором. Як і у будь-якого пристрою, у АКБ існує певний життєвий цикл, після чого приходить час задуматися про покупку нової батареї. На автомобілі вона часто заряджається не повністю, так що для продовження терміну її служби необхідно проводити періодичне відновлення АКБ, використовуючи зовнішнє джерело.

Читати Далі →

Як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині?

Як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині? Кожен автовласник повинен взяти за правило: тримати ключі в руках, перш ніж закрити двері. Інакше ця сама двері можуть зачинитися, заблокуватися, і доведеться думати, як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині. Добре, коли в запасі є ще одні ключі і є можливість скористатися ними.

Читати Далі →

Як завести машину, якщо сів акумулятор?

Як завести машину, якщо сів акумулятор? Напевно практично кожен автовласник хоча б один раз потрапляв в дуже неприємне становище, при якому двигун автомобіля відмовляється заводитися через розрядженого акумуляторної батареї. Не страшно, якщо дана проблема виникла недалеко від будинку або гаража і у вас є можливість встановити запасний акумулятор або зарядити на низький рівень заряду за допомогою зарядного пристрою.

Читати Далі →

Як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля?

Як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля? Кожен водій при купівлі транспортного засобу на вторинному ринку задається питанням про те, як дізнатися, скручений чи пробіг автомобіля. Саме на ринку старих машин найбільш поширена ця проблема. Зміст статті Навіщо змінюють свідчення одометра? Ознаки зміни показань на механічному одометрі Як виявити втручання в показання електронного одометра?

Читати Далі →

Як працює двигун машини?

Як працює двигун машини? ДВС - абревіатура, знайома практично кожному, навіть якщо людина жодного разу не сидів за кермом автомобіля. Ці мотори міцно увійшли в повсякденне життя, так що часом важко уявити, як можна обійтися без допомоги подібного пристрою. Однак при всій різноманітності їх застосування найчастіше ДВС встановлюються на транспорті.

Читати Далі →

Як вибрати квадроцикл

Як вибрати квадроцикл Формально під визначення "квадроцикл" підходять все чотириколісні автомобілі, однак на території пострадянського простору (включаючи, зрозуміло, і Росію), озвучуючи цей термін, як правило, мають на увазі одно- або двомісний 4-колісний мотовсюдихід. Придбати даний транспортний засіб бажають багато людей, проте далеко не всім відомо, як вибрати квадроцикл, який буде повністю відповідати пропонованим до нього вимогам.

Читати Далі →

Як вибрати автомобільну радіостанцію

Як вибрати автомобільну радіостанцію В пору цифрових технологій автомобільні рації і радіостанції як і раніше залишаються незамінним засобом зв'язку для представників деяких професій. Таксисти, далекобійники, автотуристи досі користуються автомобільними раціями. До вибору приладу потрібно поставитися з усією серйозністю, а перед покупкою варто не раз зазирнути в Мережу за відгуками про ту чи іншої моделі.

Читати Далі →

Як вибрати диски для автомобіля

Як вибрати диски для автомобіля Колісні диски є важливою складовою сучасного автомобіля. Напевно, після двигуна це друга за важливістю деталь - без них машина не поїде. Вибираючи колісні диски для свого "залізного коня", більшість автолюбителів керуються насамперед їх дизайном і вартістю, однак при виборі важливо враховувати й інші, не менш істотні нюанси!

Читати Далі →

Як вибрати автомагнітолу

Як вибрати автомагнітолу Загальноприйнято, що автомагнітола вважається обов'язковим елементом інтер'єру салону автомобіля і деякими виробниками включається в його базову комплектацію. Доцільність її установки не підлягає сумніву, дискусію може викликати тільки модель магнітоли, але ніяк не її наявність.

Читати Далі →

Як вибрати колонки для автомобіля

Як вибрати колонки для автомобіля Стандартні колонки для автомобіля можуть не влаштувати за якістю і чистотою звучання, до того ж з часом вони приходять в непридатність. Любителі потужної музики зазвичай змінюють аудіосистему, встановлюючи більш прийнятний для своїх запитів варіант. Універсальної відповіді на питання, як вибрати колонки для автомобіля, не існує.

Читати Далі →

Як вибрати пуско-зарядний пристрій?

Як вибрати пуско-зарядний пристрій? В умовах суворого російського клімату найкращим способом активації автомобіля є ПЗУ (пуско-зарядний пристрій). Багатофункціональність пристрої дозволяє не тільки створити потенціал для запуску автомобільного двигуна, але також ще і оперативно здійснювати зарядку акумуляторів різної ємності.

Читати Далі →

Як зафарбувати відколи на машині?

Як зафарбувати відколи на машині? Як би водій не намагався, уникнути пошкодження ЛКП йому не вдасться. Найчастіше і звинувачувати в цьому нікого. Камінчик, що вилетів з-під коліс зустрічної машини, гілка, яка вдарила проїжджаючий автомобіль, пил або пісок, підняті вітром, - все залишає сліди на покритті.

Читати Далі →

Як кріпити дитяче автокрісло?

Як кріпити дитяче автокрісло? Питанням безпеки при перевезенні дітей в автомобілі приділяється велика увага. Є кілька положень ПДР, що регламентують це, і одним з них є вимога використовувати спеціальне дитяче крісло при поїздці дитини в машині. Однак часом його застосування викликає певні труднощі. Справа в тому, що, згідно зі статистикою, в 80% випадків установка такого відповідального вироби здійснюється неправильно.

Читати Далі →

Як правильно заправляти машину?

Як правильно заправляти машину? Це роблять всі. І досвідчені автолюбителі, і новачки змушені заправляти свій автомобіль паливом. Нічого складного в подібній операції немає. Але ось у дебютантів, заправляють в перший раз, можуть виникнути питання про оптимальний виконанні даної процедури. Так як правильно заправляти машину паливом, щоб не створювати собі зайвих труднощів?

Читати Далі →

Як позбутися від іржі на машині?

Як позбутися від іржі на машині? Мабуть, один з найстрашніших ворогів автомобіля - це корозія. І якщо не почати з нею своєчасну боротьбу, то буквально протягом декількох років ваша прекрасна нова машина перетвориться в стару страшну руїну. І чим швидше ви станете воювати з корозією, тим успішніше буде результат.

Читати Далі →

Як клеїти тонування?

Як клеїти тонування? Для автовласників доступні різні види кастомізації "залізного коня". Найпоширенішим прийомом поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля є тонування стекол. Причому, крім додання машині стильного вигляду, тонувальна плівка має ряд корисних функцій. Тонувати скла можна як самостійно в гаражних умовах, так і в спеціалізованих СТО.

Читати Далі →

Як встановити дитяче автокрісло?

Як встановити дитяче автокрісло? Одне з головних вимог, які слід виконувати при управлінні автомобілем, - забезпечення безпеки пасажирів та інших учасників руху. Однак воно постійно порушується багатьма водіями. Наприклад, при поїздці в машині і перевезення дітей слід користуватися ременем безпеки і спеціальним сидінням.

Читати Далі →

Як встановити камеру заднього виду на автомобіль?

Як встановити камеру заднього виду на автомобіль? Парковка останнім часом все частіше перетворюється на справжню проблему. Число автомобілів зростає, місць для стоянки стає менше і менше, і деколи доводиться втискувати машину буквально в мікроскопічні щілини. Якщо у вас недостатньо досвіду, то подібне завдання може виявитися зовсім не простий.

Читати Далі →

Як стрибати на велосипеді?

Як стрибати на велосипеді? Все початківці велосипедисти в процесі придбання велоопита поводяться приблизно однаково. Ну, скажімо, спочатку старанно вкручують педалі на високих передачах, набувають величезні м'які сідла, розслабляються і перестають тулитися вправо на дорогах. І абсолютно все, побачивши скаче сайгаків двоколісний транспорт, прискіпливо цікавляться, як стрибати на велосипеді.

Читати Далі →