Автомобільні бренди яким довіряють (Топ-10)

Через рвонув вгору курсу долара покупка автомобіля стала вкрай дорогим заходом. Вирушаючи за своїм "залізним конем" важливо переконатися, що гроші будуть витрачені на надійну модель від відомого і шанованого виробника, а не на примхливу і кволу "шкапу".

Щоб дізнатися, які з автомобільних брендів краще, а які гірше, можна звернутися до Індексу задоволеності американських клієнтів (ACSI Automobiles Report) за 2015 рік. Він являє собою оцінку 27 американських і іноземних автобрендів за 100-бальною шкалою задоволеності.

Ось як виглядає десятка виробників автомобілів, які користуються найбільшою довірою споживачів.

Зміст:

  • 10. Volkswagen
  • 9. Mazda
  • 8. Hyundai
  • 7. BMW
  • 6. Toyota
  • 5. Subaru
  • 4. Mercedes-Benz
  • 3. Lincoln
  • 2. Acura
  • 1. Lexus

10. Volkswagen

Набравши 80 балів, німецький Volkswagen займає 10-е місце списку. Продажі бренду дещо впали останнім часом, але він має славу творця надійних і красивих автомобілів. Компанія пропонує дизельні двигуни на більшість своїх автомобілів.

9. Mazda

З таким же рахунком, що і у Volkswagen, японська Mazda посідає дев'яте місце в рейтингу найбільш надійних брендів, на думку американських споживачів. Ця марка створює зовні привабливі автомобілі і робить акцент на їх внутрішній комфорт, яким можуть похвалитися далеко не всі машини.

8. Hyundai

До кінця 2000-х років корейська компанія Hyundai не могла потрапити в цей список, але часи змінюються.Набравши 81 бал задоволеності клієнтів, цей бренд займає восьме місце. Продукція його тепер конкурентоспроможна і відрізняється високою якістю, а модель Solaris за підсумками травня 2015 року став лідером російського рейтингу найбільш популярних моделей нових авто.

7. BMW

На один бал випереджає Hyundai. Це один з небагатьох брендів, які покращують свої показники рік за роком (на 2, 5% за 2015 рік).

6. Toyota

Набрала 82 бали. Автомобілі Toyota зручні і надійні, і зазвичай служать своїм власникам вірою і правдою довгі роки. На російському ринку особливо популярні позашляховик RAV4, а також седани Camry і Corolla.

5. Subaru

Топ-5 найбільш популярних брендів у американських клієнтів відкриває Subaru з рахунком 82 бали. Вона пропонує широкий модельний ряд повнопривідних автомобілів, які користуються популярністю у тих, хто багато подорожує або живе в місцевості з холодним кліматом.

4. Mercedes-Benz

Німецький виробник Mercedes-Benz набрав в рейтингу 83 очка з 100 можливих. Він опустився на три рядки вниз у порівнянні з 2014 роком, проте компанія як і раніше пропонує одні з найбільш зручних і розкішних автомобілів на ринку, а новий C-клас підвищив стандарти інтер'єру для всього преміум-сегмента машин середнього класу.

3. Lincoln

Хоча кількість балів у Lincoln і Mercedes-Benz рівне (83), американець потіснив німця з почесного третього місця. Він випускає автомобілі класу "люкс", і лімузини Lincoln возили багатьох американських президентів, починаючи від Франкліна Рузвельта і закінчуючи Бушем-старшим.

2. Acura

Для відокремленого підрозділу японського концерну Honda 83 набраних балів є величезним кроком вперед у порівнянні з 2014 роком. Автомобілі Acura відрізняються величезною кількістю доступних функцій і низькою ціною.Їх вибирають ті, шукає надійний, функціонально обтяжений автомобіль.

1. Lexus

З результатом 84 бали за 100-бальною шкалою задоволеності клієнтів Lexus очолив рейтинг автомобільних брендів, яким споживачі довіряють найбільше. Як і в разі Acura, автомобілі підрозділу Toyota відомі своєю надійністю і комфортом. При цьому Lexus пропонує першокласні характеристики і керованість, які можуть відвести частину покупців у великої трійки німецьких виробників автомобілів класу люкс. У Росії великою популярністю користуються моделі Lexus ES, Lexus GS (седани), Lexus NX, Lexus RX (кросовери), Lexus GX і Lexus LX (позашляховики).