Різниця між генпідрядником і підрядником

Різниця між генпідрядником і підрядником Будівельні проекти реалізуються підрядниками - "звичайними" і генеральними. Що являють собою ті і інші? Зміст статті Хто такий генпідрядник? Хто такий підрядник? Порівняння Таблиця Хто такий генпідрядник? Генеральний підрядник - це організація, яка з метою виконання контракту на будівництво об'єкта передає частину своїх функцій іншій фірмі-підряднику (або декільком).

Читати Далі →

Різниця між генеральним директором і директором

Різниця між генеральним директором і директором В структурі керівництва організації можуть бути присутніми посади директора і генерального директора. Чи може це припускати істотні відмінності між обов'язками співробітників, що працюють на відповідних позиціях? Зміст статті Факти про посади "генеральний директор" Факти про посади "директор" Порівняння Таблиця Факти про посади "генеральний директор" Словосполучення "генеральний директор" в Росії використовується для найменування одноосібного орган

Читати Далі →

Різниця між метою та завданням

Різниця між метою та завданням Приступаючи до реалізації нового проекту, необхідно визначитися з тим, яким має бути кінцевий результат. Слід усвідомлено вибрати предмет діяльності і спрямувати всі свої сили і засоби на досягнення бажаного. Але перш, ніж почати, треба чітко сформулювати мету своєї роботи і неухильно її дотримуватися, ставлячи перед собою все нові завдання на кожному етапі діяльності.

Читати Далі →

Різниця між вдячністю і листом подяки

Різниця між вдячністю і листом подяки В ході листування між офіційними особами можуть складатися і відправлятися подяки та листи подяки. У чому особливості тих і інших? Зміст статті Що таке вдячність? Що таке лист подяки? Порівняння Таблиця Що таке вдячність? Під вдячністю в офіційному листуванні розуміється документ: адресується однією особою іншій (обіймає посаду в тій же компанії або іншій фірмі) з метою вираження щирої вдячності стосовно вчинку свого колеги або партнера; адресується керівниц

Читати Далі →

Різниця між сторожем і охоронцем

Різниця між сторожем і охоронцем Охорона матеріальних цінностей і людей вимагає особливих фізичних якостей - і з цим важко посперечатися. Однак захистом власності та осіб займаються не тільки охоронці, а й сторожа. У чому різниця між ними і яка професія є більш перспективною і престижною? Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між холдингом і корпорацією

Різниця між холдингом і корпорацією Комерційне підприємство може мати різні форми. Наприклад, бути холдингом або корпорацією. Що являють собою ці види підприємств? Зміст статті Факти про холдинги Факти про корпорації Порівняння Таблиця Факти про холдинги Холдинг - це група комерційних фірм, юридично пов'язаних між собою.

Читати Далі →

Різниця між управлінням персоналом і управлінням людськими ресурсами

Різниця між управлінням персоналом і управлінням людськими ресурсами В російському бізнесі зараз можна зустріти обидва терміни, однак, більш поширеним терміном є управління персоналом. Основна відмінність між цими двома поняттями зрозуміти дуже просто - достатньо просто задуматися над назвою термінів.

Читати Далі →

Різниця між імпортом і експортом

Різниця між імпортом і експортом Практично всі сучасні держави здійснюють експорт та імпорт товарів. У чому полягає специфіка обох типів міжнародної взаємодії? Зміст статті У чому полягає специфіка імпорту? У чому полягає специфіка експорту? Порівняння Таблиця У чому полягає специфіка імпорту? Під імпортом прийнято розуміти ввезення товарів на територію держави з інших країн з метою їх реалізації на внутрішньому ринку.

Читати Далі →

Різниця між індивідуальним і ринковим попитом

Різниця між індивідуальним і ринковим попитом Попит як економічна категорія буває двох основних типів - індивідуальний і ринковий. Що являє собою кожний з них? Зміст статті Факти про індивідуальний попит Факти про ринковий попит Порівняння Таблиця Факти про індивідуальний попит Під індивідуальним прийнято розуміти попит, що формується окремо взятим споживачем.

Читати Далі →

Різниця між just-in-time і KANBAN

Різниця між Just-in-time і KANBAN Багато людей, і, думаю, це нормально, плутають або не можуть чітко зрозуміти основні відмінності Just-in-time (точно-в-строк) і KANBAN. Упевнений, ця проста і невелика стаття їм допоможе. Керуючи запасами, завжди необхідно пам'ятати, що надлишок запасу - це недобре. Саме така філософія визначає принцип підходу до управління запасами Just-in-time (точно-в-строк).

Читати Далі →

Різниця між трудовим і цивільним договором

Різниця між трудовим і цивільним договором Прагнучи захистити свої інтереси, людина створила розгалужену систему договірних відносин. Вони чітко описують права і обов'язки сторін, встановлюють відповідальність за недотримання взятих на себе зобов'язань. Останнім часом все частіше роботодавець пропонує співробітникам укласти не трудовий, а цивільний договір, який, як вважається, в значній мірі обмежує інтереси працівника.

Читати Далі →

Різниця між великою і маленькою компанією

Різниця між великою і маленькою компанією Масштаби бізнесу можуть бути різними - є підприємства великі, а є маленькі. Які критерії віднесення фірм до тих і іншим? Зміст статті Що таке велика компанія? Що таке маленька компанія? Порівняння Таблиця Що таке велика компанія? Існує безліч критеріїв віднесення підприємств до великим або маленьким.

Читати Далі →

Різниця між лідером і керівником

Різниця між лідером і керівником Питання управління в усі часи приваблювали підвищена увага людей, що шукають влади, адже механізми її отримання та утримання ніколи не будуть вивчені до кінця. Окремі школи менеджменту протиставляють керівника і лідера як дві різні форми впливу на колектив. Ким бути краще: призначеним на посаду управлінцем або визнаним авторитетом, якого люблять і обожнюють?

Читати Далі →

Різниця між юридичним і фактичним адресою

Різниця між юридичним і фактичним адресою Фірми та установи можуть вести свою діяльність, використовуючи 2 адреси - юридична та фактична. Що представляють собою дані координати? Зміст статті Що таке юридична адреса? Що таке фактична адреса? Порівняння Таблиця Що таке юридична адреса? Під юридичною адресою фірми розуміється той, що зазначений у її установчих документах і одночасно зафіксовано в державних реєстрах.

Читати Далі →

Різниця між логотипом і емблемою

Різниця між логотипом і емблемою Товар або його бренд-виробник можуть дізнаватися по логотипу або емблемі. Що вони собою являють? Зміст статті Що таке логотип? Що таке емблема? Порівняння Таблиця Що таке логотип? Під логотипом прийнято розуміти оригінальне за своєю структурою і дизайну зображення літерного найменування бренду (або, наприклад, установи, спортивної команди) якого товару.

Читати Далі →

Різниця між менеджментом та управлінням

Різниця між менеджментом та управлінням Ефективне управління - це ціла система підходів і методів до впорядкування процесів в різних галузях людської діяльності. Існують різні погляди на цей процес, які можуть докорінно відрізнятися один від одного. Управління та менеджмент, по суті, поняття схожі, але є між ними і ряд принципових відмінностей.

Читати Далі →

Різниця між менеджером і підприємцем

Різниця між менеджером і підприємцем Ключовими фігурами будь-якого підприємства є, безумовно, підприємець і менеджер. Вони обидва "стоять біля керма", але їх ролі в компанії абсолютно різні. Як керівники, і підприємець, і менеджер повинні мати в першу чергу лідерськими якостями, цілеспрямованістю, націленістю на результат, здатність стратегічно мислити і швидко приймати рішення, адаптуватися під міняє ситуацію і мотивувати колектив на якісну ефективну роботу.

Читати Далі →

Різниця між менеджером і менеджментом

Різниця між менеджером і менеджментом Питання, яке здається професійним управлінцям дуже дивним, актуальний для великої кількості людей. Адже якщо "цілий" менеджер продає взуття в магазині, то може бути, його начальника потрібно називати менеджментом? Кілька простих фактів допоможуть Вам усвідомити різницю і назавжди розмежувати ці терміни.

Читати Далі →

Різниця між ринком і ринком

Різниця між ринком і ринком Слова "ринок" і "базар" є для нас абсолютно рівнозначними поняттями, активно використовуються в повсякденній розмовній мові. Здається, що якихось суттєвих відмінностей між ними просто не існує. Але чи так це насправді? Давайте розберемося. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між маркетингом і рекламою

Різниця між маркетингом і рекламою Комерційний проект завжди спрямований на отримання прибутку. Однак в бізнесі випадково або через злі наміри можуть підмінятися найважливіші поняття, завдяки яким можна оцінити ефективність роботи. Проблема розмежування маркетингу і реклами дуже важлива для будь-якого комерційного підприємства.

Читати Далі →

Різниця між маркетингом і комерційними зусиллями по збуту

Різниця між маркетингом і комерційними зусиллями по збуту З метою розвитку бізнесу керівництво фірми і її менеджери можуть займатися маркетингом, а також комерційними зусиллями по збуту. Що являють собою ці напрямки діяльності? Зміст статті У чому полягає специфіка маркетингу на підприємстві? Що являють собою комерційні зусилля по збуту?

Читати Далі →

Різниця між маркетингом і менеджментом

Різниця між маркетингом і менеджментом В бізнесі ефективність управління оцінюється за рахунок великої кількості складових, і як тут не піддатися на хитрощі свого розуму, підмінивши одні поняття іншими? Відрізняти маркетинг від менеджменту дуже важливо для успішної побудови торгових схем. Просування товару - це важлива, але далеко не єдина складова роботи комерційного підприємства.

Читати Далі →

Різниця між маркетингом і збутом

Різниця між маркетингом і збутом Не варто плутати маркетинг зі збутом: ці поняття, незважаючи на високу схожість, мають кілька кардинальних відмінностей. Головним чином, вони стосуються відносин з споживачами і ланцюжком продажів. Маркетинг ставить на чільне місце контакт з покупцем, повне задоволення його потреб.

Читати Далі →

Різниця між нарадою і зборами

Різниця між нарадою і зборами Формами організації продуктивної роботи підприємства є наради і зборів. Вони мають різні цілі і способи проведення. Зміст статті Визначення Порівняння Таблиця Визначення Нарада - засідання потрібного кола осіб, метою якого виступає розгляд злободенних питань. Збори - зустріч об'єднаних спільною діяльністю людей для обговорення актуальних питань і проблем.

Читати Далі →

Різниця між протоколом загальних зборів і рішенням загальних зборів

Різниця між протоколом загальних зборів і рішенням загальних зборів Підсумки загальних зборів акціонерів господарського товариства можуть бути зафіксовані в протоколі або відображені в рішенні за підсумками подібного заходу. У чому специфіка обох управлінських дій? Зміст статті Що таке протокол загальних зборів?

Читати Далі →

Різниця між місією і метою

Різниця між місією і метою Людина - єдина розумна істота на землі, яке живе і діє усвідомлено. Проектний менеджмент переносить принципи буття на структуру управління організацією, задаючи їй місію і цілі. Спробуємо розмежувати ці поняття, визначивши, що є першорядним і важливим, а що - вторинним. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між мотивацією і стимулюванням

Різниця між мотивацією і стимулюванням Домогтися високих результатів в будь-якому праці неможливо, якщо людина не має особистої зацікавленості. Адже неможливо будувати взаємодію виключно на принципах примусу: ефект буде блискавично знівельовано. Викликати бажання працювати можна двома способами - мотивацією і стимулюванням.

Читати Далі →

Різниця між КВЕД і ОКДП

Різниця між КВЕД і ОКДП В числі найбільш затребуваних в російській бізнес-середовищі економічних індикаторів - КВЕД і ОКДП. Що вони собою являють? Зміст статті Що таке КВЕД? Що таке ОКДП? Порівняння Таблиця Що таке КВЕД? КВЕД - економічний класифікатор видів господарської діяльності організацій РФ. Кожному з них присвоєно певний код.

Читати Далі →

Різниця між аутсорсингом і аутстаффінг

Різниця між аутсорсингом і аутстаффінг В останні роки російська мова активно "збагатився" новими словами, запозиченими з іноземних культур. Це особливо яскраво проявилося в таких сферах, як менеджмент, торгівля і маркетинг. Аутсорсинг і аутстаффінг буквально 7-10 років тому не були знайомі навіть досвідченим керівникам, але вже зараз ці напрямки вважаються неймовірно перспективними для бізнесу.

Читати Далі →

Різниця між підприємцем і власником

Різниця між підприємцем і власником Багата нормативно-правова база укупі з побутовими уявленнями про закони створює в головах людей справжню плутанину. Як, наприклад, відрізнити власника від власника, якщо ці поняття, на перший погляд, ідентичні один одному? Спробуємо розібратися в цьому питанні і зрозуміти, наскільки істотні відмінності і в чому вони виражаються.

Читати Далі →

Різниця між досконалою конкуренцією і недосконалою

Різниця між досконалою конкуренцією і недосконалою В будь-якій ринковій економіці є конкуренція. Вона може бути досконалою або недосконалою. У чому їх особливості? Зміст статті Факти про досконалої конкуренції Факти про недосконалу конкуренції Порівняння Таблиця Факти про досконалої конкуренції Під досконалою конкуренцією сучасні економісти розуміють стан ринку, при якому: в більшості сегментів бізнесу є багато незалежних виробників, постачальників товарів і послуг; жодне з підприємств не може в

Читати Далі →

Різниця між плануванням і прогнозуванням

Різниця між плануванням і прогнозуванням Чітке розуміння завдань і цілей, поставлених перед організацією в цілому і перед конкретним співробітником зокрема, дозволяє зміцнити становище компанії і домогтися чудових показників. Планування і прогнозування часто використовують як слова-синоніми. Однак насправді зазначені категорії мають більшу кількість відмінностей, важливих для розуміння.

Читати Далі →

Різниця між піаром і рекламою

Різниця між піаром і рекламою Маркетологи 21-го століття знають, що зараз товар мало просто рекламувати: потрібно створювати йому цілу легенду, образ, який дозволить сформувати групу відданих фанатів, а не коло лояльних клієнтів. Чим же піар відрізняється від реклами? У що краще вкладати гроші: інформаційні приводи або маркетингові атаки, результат яких не завжди передбачуваний?

Читати Далі →

Різниця між практикою і стажуванням

Різниця між практикою і стажуванням Кожен студент вищого навчального закладу знайомий з таким поняттям, як практика. Без її проходження отримати диплом чи вдасться. Що ж стосується випускників вузів, які не встигли напрацювати певний досвід, то вони зазвичай приймаються на випробувальний термін і набувають статусу стажиста.

Читати Далі →

Різниця між цінової і нецінової конкуренцією

Різниця між цінової і нецінової конкуренцією Сучасні економісти виділяють два основних типи конкуренції - цінову і нецінову. Чим характеризується кожна з них? Зміст статті Факти про цінову конкуренцію Факти про нецінової конкуренції Порівняння Таблиця Факти про цінову конкуренцію Під даним терміном розуміється взаємодія компаній на ринку, в рамках якого кожен з гравців прагне збільшити або стабілізувати свою частку (або виручку) за допомогою різних маніпуляцій з цінами на товари або послуги, а т

Читати Далі →

Різниця між професією і посадою

Різниця між професією і посадою В дитинстві у хлопчиків і дівчаток часто запитують, ким вони хочуть стати: вчителем, космонавтом або міністром. Дуже шкода, що дитину вчать здаватися, а не бути, і таке сприйняття світу стає причиною невдач і стресів. Відмінності професії з посади дуже важливі для тих, кому реально хочеться розуміти своє місце в суспільстві.

Читати Далі →

Різниця між професією і спеціальністю

Різниця між професією і спеціальністю Бути чи не бути, працювати чи не працювати - це питання займає людини багато століть поспіль. Ми можемо отримати перспективну спеціальність, але згодом освоїти зовсім іншу професію. Чим же відрізняються ці категорії і чому так важливо розуміти різницю? Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між професіоналом і аматором

Різниця між професіоналом і аматором Вдаючись до послуг професіонала в тій чи іншій сфері діяльності, ми розраховуємо на чудовий результат. У той час як відношення до любителів у нас кілька насторожене - а чи виправдає ця людина надії і очікування клієнта? Сформулюємо основні відмінності професіонала від любителя.

Читати Далі →

Різниця між програмою і планом

Різниця між програмою і планом В сучасному світі перемагає лише той, хто краще за всіх підготовлений до майбутніх дій. Програма та план - дві важливих частини проектного менеджменту, реалізація ідей якого дозволяє привести до успіху будь-яке підприємство. Розуміння різниці між ними дуже важливо для майбутніх керівників, які хочуть не просто бути гвинтиком системи, а грамотно управляти ресурсами і визначати своє майбутнє.

Читати Далі →

Різниця між проектом та програмою

Різниця між проектом та програмою Прийти до пункту призначення можна лише тоді, коли вірно заданий курс руху, а всі учасники знають, куди і навіщо вони йдуть. Проект і програма - категорії західного менеджменту, де особлива увага приділяється грамотному плануванню. Як зрозуміти різницю між ними і на що впливають відмінності?

Читати Далі →