Бригада: Спадкоємець - в аутсайдерах фільмів року

Хочеться відзначити, що продовження хорошого фільму зазвичай вже хорошим кіно зовсім не є. Так сталося і з продовженням всім відомого серіалу "Бригада" - хітом дев'яностих років. Блокбастер минулого століття повертається на екрани більш молодим і видозміненим на початку нового століття.

Треба відзначити, що і так фільм був знятий "за мотивами" всесвітньо відомого бестселера "Одного разу в Америці" і перекроєний на російський лад, так і продовження є скоріше пародією, ніж ностальгічною спробою воскресити відомий всім серіал, тому шукати прем'єру в списку кращих фільмів 2012 року, не варто.

Короткий сюжет фільму полягає в тому, що Бєлов, він же Саша Білий гине в результаті аварії, яка спровокована комітетом держбезпеки, і його вагітну дружину і маленького сина друзі терміново евакуюють в Нью-Йорк.

Ми, звичайно, знаємо, що багато російських серіали не обходяться без Сергія Безрукова, але тут він вчинив дуже мудро, відмовившись зніматися в продовження серіалу, що дав йому свого часу всеросійську популярність і популярність і отримав заслужене визнання по всій Росії і країнам пост радянського простору.

Адже не дарма ж зараз актуальна прислів'я «Не ставай знаменитим, а то тебе обов'язково зіграє Сергій Безруков", в ній як в кожному жарті є тільки частка жарту, на жаль.

Далі за сюжетом проходить десять років, і старший син продовжує знамениті пригоди героїв дев'яностих, не сильно відрізняються від батьківських, тільки що відбуваються вже в даний час. Сюжетна лінія фільму досить млява і це кіно можна сміливо віднести до вельми посередньому.

Але, тим не менш, завжди цікаво порівнювати те, що було і що стало, тому скачавши в рубриці "торрент фільми" це кіно можна отримати своєрідне задоволення від перегляду. У цьому фільмі буде цікаво подивитися на спадкоємців знаменитих акторів і музикантів і оцінити їх клас акторської гри. Головного героя зіграв син Андрія Макаревича - Іван Макаревич, в стрічці також знімався син Дмитра Нагієва.

Це фільм про Росію сьогодні, про нове покоління, яке обирає чесний і справедливий життєвий шлях, на відміну від своїх батьків. Для цих молодих людей слова честь і совість - не просто порожній звук, а поняття Батьківщина назавжди пов'язано з Росією.

Музика до фільму, написана групою "Город 312", "Моральний кодекс" і "Мумій Троль" як не можна краще відповідає сюжетної лінії кінострічки.

Подивіться це кіно, в будь-якому випадку нудно вам точно не буде.