Кращий зимовий відпочинок - Новий рік в Карелії

Новорічні канікули - це той період в нашому житті, коли нас охоплює бажання провести головні свята року поряд з найближчими і дорогими серцю людьми. Кого-то тягне додому до традиційного новорічного столу і телевізору, кого-то - в приємну атмосферу дружньої компанії, а кого-то - провести старий рік і зустріти новий поза домом. Зустріч Нового року в незвичайній обстановці завжди хвилююча і незабутня, адже головне у святі - не застілля, а спогади і атмосфера зимової казки.

Вирушаємо в Карелію

Для тих, хто скучив за справжньої російської зими і зимовим забавам, однозначно підійде відпочинок на Новий рік в Карелії. Оцініть, будь віраж можливостей:

  • -для любителів відпочивати по-європейськи комфортно - облаштовані заміські клуби і бази відпочинку, де в сучасних дерев'яних котеджах на берегах Ладозького і Онезького озер є все необхідне для цивілізованого розселення: і сучасна побутова техніка, і зручна інфраструктура;
  • для любителів усамітненого відпочинку, з можливістю перевірки своїх сил на виживання, - поселення в старовинних рубаних будинках далеко від заправок, магазинів, аптек і т. Д.

Особливості відпочинку

Новий рік в Карелії має свої особливості, адже зимовий відпочинок тут можна поєднувати з насиченою культурною програмою і активними заняттями спортом. Наприклад, новорічні свята і Різдво в Карелії важко уявити без веселих пікніків в лісі у кострища з кухлем теплого чаю, а може бути і зі знаменитим "карельським бальзамом" на травах.

"А хіба буває Новий рік без Діда Мороза?", - запитаєте Ви. Вас чекає Новий рік в Карелії в компанії місцевого Паккайне - рудого хвацького, активного морозца. Дорослих він приваблює взяти участь в жартівливих олімпійських змаганнях і пригощає міцними напоями, дітей кружляє в веселих хороводах і пригощає морсом і традиційними хвіртками. Розважальну програму можна вибрати при покупці новорічних турів.

Відпочиваємо активно

Тим, хто жадає активного проведення часу, слід озброїтися бензобуром для льоду і бажанням зловити великі трофеї. Ось вона, зимова підлідна риболовля у всій красі! Хочеш, їдь собі на Онегу, де лід товстіший, хочеш на Біле Море на Яндову Губу - справжній рибний "Клондайк", куди щорічно з'їжджаються тисячі туристів зі всієї Росії. Справжньою пригодою для екстремалів є снігові сафарі по таким популярним і добре налагодженим маршрутами, як заповідник Кижи, самобутні села-пам'ятники дерев'яного зодчества Кинерма, Корзо, Проккойла, Рубчейла і т. Д. Старі карельські села, чистий сніг, тріскучий мороз, тиша і тихий шум снігохода - і ти ніби поринаєш в надра природи-матінки.

А для завершеності картини в Новий рік можна відвідати гірський парк "Рускеала". На місці старого затопленого мармурового кар'єру сьогодні туристам доступний невеликий каток і верхній поверх (горизонт) штолень близько 30-35 метрів. Трохи далі кар'єра існує провал, і деякі відважні сміливці ізловчаются спускатися туди самостійно. По дорозі до Рускеале можна подивитися на засніжені каскади невеликого однойменного водоспаду, знаменитого зйомками епізодів фільму "А зорі тут тихі", і старовинний фінський хутір.