Кращі новорічні туристичні напрямки 2012

Наближається Новий рік, це свято завжди викликає радісні емоції як у дітей, так і у батьків, які в глибині душі все ще залишаються дітьми. Зустріти 2012 рік можна не тільки вдома, але і в якомусь незвичному місці, придбавши новорічний тур. Новорічні канікули - найкращий час для казкових вражень, а щоб ці враження не зіпсувати, ознайомтеся з п'ятьма кращими новорічними туристичними напрямками

Зміст:

  • 1. Лапландія
  • 2. Чехія
  • 3. Гірськолижні напрямки
  • 4. Запеклі тури
  • 5. Сімейний новорічний похід

1. Лапландія

Кращого місця для новорічних канікул не знайти! Це казкове назву носить Фінське місто - Рованіємі. Неподалік розташувалася головна достопрімечательность- резиденція Санта Клауса. Це величезний парк розваг, куди щорічно стікаються туристи з усього світу. Діти можуть почитати новорічні листи разом з самим Санта Клаусом, а батьки прекрасно провести час на одному з кращих гірськолижних курортів, тим більше що ціни тут досить демократичні.

2. Чехія

Друге за популярністю туристичний напрямок. Пам'яток цієї країни не злічити, це і величні гори, і старовинні замки, найчистіше повітря і лікувальні мінеральні джерела. Чехія також має в своєму розпорядженні гідними гірськолижними курортами в Карлових Варах. Але все це було б незакінченою картиною, без місцевої кухні і прекрасного чеського пива.

3. Гірськолижні напрямки