Кращі готелі Єгипту, рейтинг готелів 5 зірок 2015 року

Сезон відпочинку в Єгипті триває практично цілий рік. На розкішному узбережжі Червоного моря комфортно і в грудні, і в червні.

Сьогодні ми представляємо кращі готелі Єгипту , що увійшли до рейтингу 2015 року. Список з фото складено на підставі відгуків на популярному ресурсі TopHotels. Всі представлені в десятці готелі 5 * традиційно пропонують відпочинок за системою "все включено".

Зміст:

  • 10. Sunrise Grand Select Crystal Bay Resort (Хургада)
  • 9. Sentido Oriental Dream Resort (Марса Алам) (4, 63)
  • 8. Steigenberger Al Dau Beach (Хургада) (4, 74)
  • 7. Sunrise Royal Makadi Resort (Макаді) (4, 7)
  • 6. Club Magic Life Sharm El Sheikh Imperial (Шарм-Ель-Шейх) (4, 8)
  • 5. Hilton Marsa Alam Nubian Resort (Марса Алам) (4, 68)
  • 4. Baron Palms Resort (Рас Насрані) (4, 78)
  • 3. Rixos Sharm El Sheikh (Шарм-Ель-Шейх) (4, 73)
  • 2. The Oberoi Sahl Hasheesh (Сал Хашиш) (4, 79)
  • 1. Premier Le Reve Hotel and Spa (Сал Хашиш) (4, 8)

10. Sunrise Grand Select Crystal Bay Resort (Хургада)

Рейтинг готелю за відгуками відвідали: (4, 67)

Відкриває список найкращих, готельний комплекс, який володіє власним пляжем з природною відкритою лагуною. На території 11 барів і ресторанів, два басейни, сад, міні-клуб.

9. Sentido Oriental Dream Resort (Марса Алам) (4, 63)

Готель має хороший кораловий риф, що дозволяє оцінити багатство фауни Червоного моря. На території 3 басейни, 2 корти, 10 барів і ресторанів, пляж протяжністю 450 метрів.

8. Steigenberger Al Dau Beach (Хургада) (4, 74)

До послуг гостей 12 барів і ресторанів, безкоштовний трансфер в центр міста, 7 конференц-залів, дорослі і дитячі басейни.Крім All Inclusive, найкращий готель Хургади пропонує харчування також по системам HB (напівпансіон) і BB (тільки сніданки).

7. Sunrise Royal Makadi Resort (Макаді) (4, 7)

На території 15 барів і ресторанів, піщаний пляж з обгородженій акваторією, щоденний трансфер в місто, відкриті басейни з аквапарком, міні-маркет, оснащений проектором конференц-зал.

6. Club Magic Life Sharm El Sheikh Imperial (Шарм-Ель-Шейх) (4, 8)

На території 6 ресторанів і найрізноманітніші бари, 2 басейни, пляж з живим кораловим рифом, безкоштовний пробний дайвінг, 2 міні-клубу, окремий клуб для тінейджерів.

5. Hilton Marsa Alam Nubian Resort (Марса Алам) (4, 68)

На території 9 барів і ресторанів, 4 басейни, цілодобовий тренажерний зал, дайвінг центр. Як і інші готелі Єгипту для молоді, Hilton Marsa Alam щодня запрошує гостей на нічну дискотеку.

4. Baron Palms Resort (Рас Насрані) (4, 78)

Готель працює за концепцією "для дорослих" і призначений для гостей від 16 років. На території 2 корти з освітленням, 2 басейни з водоспадами, каскадами і гідромасажними зонами, пляж протяжністю 600 метрів.

3. Rixos Sharm El Sheikh (Шарм-Ель-Шейх) (4, 73)

Замикає трійку лідерів рейтингу, входить в число кращих готелів Шарм-Ель-Шейха, готельний комплекс знаменитої мережі Rixos. На території 13 барів і ресторанів, 10 супербассейнов з водними гірками, дайв-центр і піщаний пляж.

2. The Oberoi Sahl Hasheesh (Сал Хашиш) (4, 79)

В цьому розкішному готелі немає стандартних номерів - лише апартаменти і сьюти категорії люкс. На території спа-центр Oberoi Spa, дайв-центр, дитяче меню, 5 барів і ресторанів, пляж 850 метрів.

1. Premier Le Reve Hotel and Spa (Сал Хашиш) (4, 8)

Очолює рейтинг готелів Єгипту 5 зірок розкішний готельний комплекс, що включає 11 барів і ресторанів, 5 басейнів, приватний пляж.Найменший номер має площу 49 кв. метрів.