Кращі безкоштовні ігри для дівчаток

В ці ігри з однаково великим задоволенням грають і маленькі дівчатка, і навіть їх дорослі мами. Сучасні ігри для дівчаток дозволяють вибрати будь-яке заняття до душі: можна готувати їжу, наносити макіяж на віртуальне обличчя, одягати улюблену ляльку Барбі ...

В сьогоднішній підбірці представлені кращі безкоштовні ігри для дівчаток . З цієї десятки зовсім нескладно вибрати цікаву гру, яка надовго захопить юну модницю або господиня.

Ми також склали список для хлопчиків.

Зміст:

  • 10. Виступає дельфін 2
  • 9. Thrill Rush 2
  • 8. Кухня Сари: печиво на паличці
  • 7. Салон татуювань
  • 6. За покупками: Голлівуд
  • 5. Віртуальна хірургія: стоматологія
  • 4. Pet Party
  • 3. Пухнастик
  • 2. TV Anchor Makeover
  • 1. Avie: Мій прекрасний аватар

10. Виступає дельфін 2

Дельфінів люблять і дорослі, і діти. Навчити віртуального дельфіна найскладнішим трюкам так просто, якщо дотримуватися всі вказівки досвідченого тренера. У грі передбачено два рівня складності.

9. Thrill Rush 2

Якщо гра призначена дівчаткам, то це не означає, що за сюжетом неодмінно присутній готування, прибирання або нескінченна зміна нарядів. Веселе катання на американських гірках захопить дівчат, які цінують яскраві враження.

8. Кухня Сари: печиво на паличці

Ця цікава безкоштовна гра підійде навіть для самих маленьких дівчаток. Процес дуже простий: вибираємо кухонне начиння, продукти і вчимося готувати частування для рідних і друзів.Гра напевно надихне юних кулінарів на допомогу мамі по господарству.

7. Салон татуювань

Сюжет гри простий - вибираємо героїню і наносимо їй, наприклад, на плече вподобану татуювання. Батьки напевно оцінять цю гру. Набагато приємніше, якщо юна дочка буде малювати татуювання віртуальної подруги, ніж зробить реальну наколку!

6. За покупками: Голлівуд

Кращі ігри для дівчаток дозволяють виявити простір для творчості. Ця гра-одевалка допомагає розвинути почуття стилю, адже героїня займається шопінгом, щоб виглядати найпривабливішою, модною і чарівною.

5. Віртуальна хірургія: стоматологія

Комусь подобається віртуальна перукарня або салон краси, але ось серйозні панянки 9, 10 років напевно будуть в захваті від можливості пограти в стоматолога. Гравцеві належить відчути себе справжнім доктором і допомогти пацієнтові з такою складною проблемою, як зламаний зуб.

4. Pet Party

Грати безкоштовно в Pet Party простіше простого - прикрашай свій будинок, доглядай за вихованцем і відвідуй разом з ним вечірку, де всі зібралися познайомити своїх неповторних звірків. Ця гра - один з кращих "симуляторів догляду".

3. Пухнастик

Цікаві ігри для маленьких дівчаток дуже часто присвячені домашнім вихованцям, які, до речі, часто мають дуже незвичайний вид. Цей Пухнастик такий милий, кругленький і дійсно пухнастий, але дуже голодний. Завдання гравця - допомогти пухнастиків дістатися до смачного печива.

2. TV Anchor Makeover

Телеведуча повинна розслабитися перед відповідальним ефіром на модному телеканалі. Кращий засіб - це перукарня і СПА-салон! Завдання гравця - перетворити втомлену і схвильовану героїню в красуню вищого розряду, використовуючи маски, макіяж і інші доступні засоби.

1. Avie: Мій прекрасний аватар

Для дівчаток 5, 6, 7, 8 років стане найкращою грою. Майже всі вони обожнюють так звані "одягалки" - ігри, де треба змінювати вбрання, зачіски і аксесуари. Avie: Мій прекрасний аватар - одна з таких ігор. Сенс гри простий і зрозумілий: перш ніж відправитися в місто по своїх справах, юна героїня повинна як слід підготуватися.