Рейтинг акумуляторів, тест кращих 2014 року

Експерти видання "За кермом" щорічно проводять тестування десятки різних моделей автомобільних акумуляторів в пошуку кращих. Оцінка проводиться за такими критеріями як резервна ємність, а також наведена енергія пуску при різних температурах.

Сьогодні ми пропонуємо рейтинг акумуляторів. За результатами тесту 2014 року, в нього увійшли найкращі та надійні моделі з числа перевірених професіоналами. У тестуванні брали участь моделі, які укладалися в габарити 242? 175? 190 мм. До речі, експерти відзначили, що практично всі без винятку батареї продаються вбраними, і час роботи може становити всього 30 хвилин.

Оскільки акумулятор частіше змінюють в холодну пору року, ми рекомендуємо звернути увагу на рейтинг зимових шин сезону 2015-2016 року.

Зміст:

 • Результати тесту
 • Рейтинг акумуляторів
  • 10. EXIDE Premium
  • 9. VARTA BLUE dynamic
  • 8. TYUMEN BATTERY
  • 7. ЗВІР
  • 6. АКТЕХ
  • 5. TAB Polar
  • 4. а-mega
  • 3. ROYAL
  • 2. MUTLU SILVER EVOLUTION
  • 1. TYUMEN BATТERY Лідер

Результати тесту

А ось як розподілилися місця в рейтингу 2017 року.

Рейтинг акумуляторів

10. EXIDE Premium

Ця модель успішно пройшла випробування, "проваливши" лише тест на наведену енергію пуску єдиним струмом 480А при температурі -29 градусів. А тому, якщо авто не експлуатується в умовах суворої зими, акумулятор можна вважати дуже вдалим.

9. VARTA BLUE dynamic

Акумулятор оснащений технологією решітки PowerFrame, що забезпечує високу пускову потужність.Виробником заявлено, що дана модель забезпечує в 2 рази більший термін роботи в порівнянні з аналогами.

8. TYUMEN BATTERY

Тюменський акумулятори щорічно входять до рейтингу кращих. При цьому ціна у цих батарей на третину нижче, ніж у VARTA або EXIDE при більш високих показниках в результаті тестування.

7. ЗВІР

Акумулятор був п'ятим за підсумками тестування струму холодної прокрутки при -18? С. Однак резервна ємність виявилася нижче, ніж у конкурентів. Виробник гарантує роботу батареї «ЗВІР» в діапазоні від -50 до + 80 ° С.

6. АКТЕХ

Цей акумулятор став абсолютним лідером рейтингу по резервної ємності - заряду вистачило на 124 хвилини. За даним параметру АкТех не було рівних на випробуваннях. До речі, в 2005 році саме АКТЕХ став першим гібридним акумулятором російського виробництва.

5. TAB Polar

Акумулятори зі Словенії не надто популярні серед російських автолюбителів. Хоча європейський бренд пропонує дуже гідні моделі. На батареї TAB Polar виробник дає гарантію 24 місяці.

4. а-mega

Одна з найдорожчих моделей в десятці повністю виправдовує свою ціну - акумулятор продемонстрував на тестах чудові результати за всіма параметрами. Виробник заявляє діапазон робочих температур «а-mega» від -55 ° С до + 65 ° С. Рівень заряду акумулятора водієві дозволяє контролювати спеціальний індикатор на кришці.

3. ROYAL

Раніше компанія-виробник випускала на ринок акумулятори "Медаліст", що лідирували в щорічних рейтингах "За кермом". Судячи з результатів оцінки, ROYAL є гідним наступником знятого з виробництва бренду.

2. MUTLU SILVER EVOLUTION

Акумулятор турецького виробництва продемонстрував чудові результати, правда, тест на наведену енергію пуску при температурі -29 градусів виявився гіршим, ніж у найближчих конкурентів.

1. TYUMEN BATТERY Лідер

Дивно, але переможець рейтингу кращих акумуляторів продається далеко не в кожному автомагазині. А тим часом "Лідер" варто того, щоб пошукати його в продажу, адже за підсумками тестування даної моделі не було рівних.