Основні помилки про пластикові вікна

Причин, через які ми віддаємо перевагу на користь пластикових вікон безліч. Але і причин відмови від них теж чимало. Однак з огляду на свою неписьменність в цьому питанні багато людей набувають вироби, виготовлені з інших матеріалів часто саме остерігаючись вікон ПВХ. Але в більшості випадків ці побоювання безпідставні.

Помилок про функціонування і зручність в експлуатації безліч. У цій статті давайте розберемося з основними помилками про ПВХ вікнах , які не тільки полегшують наше життя, але і роблять її яскравіше.

пожовтіння профілю

Одним з найпоширеніших помилок є те, що нібито всі ПВХ вікна з часом змінюють колір з привабливого яскраво-білого в тьмяний брудно-жовтий. Це не правда. Незважаючи на те, що такі вікна можна зустріти дуже часто, проте причина лежить в недотриманні технології виробництва. Дуже часто виробник не додає в потрібній кількості антиокислювачі та інші речовини, які і перешкоджають зміни кольору профілю під дією погодних умов. Вікна Рехау ніколи не змінюють свій колір, так як виробник дбає не тільки про свою репутацію, а й про клієнтів. Підібрати якісні вікна можна прочитавши наш рейтинг ПВХ профілів .

Шкідливість ПВХ

Багато хто віддає перевагу на користь профілю з натурального дерева, покладаючись на те, що воно безпечне для здоров'я.Однак ПВХ, незважаючи на те, що є штучно створеним матеріалом, він повністю безпечний для здоров'я людини. Вміщені в ньому важкі метали знаходяться в недоступному стані, тому побоюватися не варто. Купити пластикові вікна, які будуть радувати вас не одне десятиліття можливо.

100% герметичність

Ще одним досить поширеною помилкою є те, що металопластикові вікна Рехау на 100% герметичні. Це не правда. Так, той факт, що вони не пропускають протяги в приміщення і перешкоджають проникненню стороннього шуму не можна приховувати, але, тим не менше, ці вироби не повністю герметичні. Все одно після монтажу нових вікон між профілем і стіною або біля підвіконня з'являються мікротріщини, проте вони не настільки великі, як це було при старих радянських виробах.

Конденсат і цвіль

Часто з'являється конденсат на вікнах і цвіль на стінах. Причиною є зовсім нові вікна, а погана вентиляція всередині приміщення. Це говорить про те, що або потрібно перевірити справність вентиляції, або міняти свої звички. Почніть провітрювати квартиру в будь-який час року, це не тільки корисно для вікон, але і для вашого здоров'я. Крім того можна встановити на вікна систему вентиляції, яка буде сама стежити за рівнем вологості всередині приміщення і при необхідності сама його провітрювати.