Apple business: добірка самих популярних офісних додатків для iPhone

В цьому огляді представлені найпопулярніші серед користувачів iPhone додатки категорії «Бізнес і документи».

Зміст:

  • Pages
  • Nambers
  • 1 Password
  • TextGrabber + Translator
  • KyBook 2
  • Print Agent PRO
  • Room Scan Pro

Pages

Pages - це, напевно, одне з найбільш затребуваних додатків в даній категорії, що заслужило свою популярність завдяки широкому переліку можливостей, які вмістили в себе функції давно відомих програм ПК: Word, Excel, PowerPaint. Pages дозволяє користувачеві створювати і редагувати тексти, при цьому займає досить невеликий обсяг пам'яті. Серед його функціональних можливостей не тільки великий перелік інструментів для редакції тексту і графічних елементів, але також можливість переглядати одночасно дві сторінки одного текстового файлу, функція швидкої синхронізації текстів Pages зі слайдами Keynote і таблицями Nambers, сервіс Mail Merge дозволяє розсилати один документ одночасно на безліч адрес , додатково опції, що забезпечують інтеграцію з іншими популярними програмами для iPhone. Додатки Pages сумісно з: Phone 3GS, iPhone 4 і 4s, iPod touch (3-e і 4-е покоління).

Nambers

Цей додаток є доповненої і вдосконаленою версією раніше знайомої Excel, тому характерні опції для Nambers - це робота з числовими таблицями, вчинення обчислень з використанням заданих алгоритмів. Розробниками передбачена інтеграція Nambers з Keynote і Pages.Головна перевага Nambers перед Excel - це виняткова сумісність з «яблучними» смартфонами. Технічні вимоги смартфона для установки програми такі ж як і для Pages.

1 Password

1 Password - один з найпопулярніших серед користувачів віртуальних «сейфів», призначений для надійного зберігання і приховування від сторонніх очей заміток, паролів, реквізитів і т. П. Структура Password складається з п'яти функціональних частин: Logins (відповідає за зберігання інформації про логіни і паролі), Accounts (зберігання акаунтів від баз даних, Wi-Fi роутерів, Інтернет-провайдерів, Amazon, пошти і т. п), Wallet (захист банківських реквізитів), Notes (зберігання секретних текстових документів), Software (зберігання ліцензійних ключів від ПО). На даний момент існує дві версії додатка 1 Password: це 1 Password for iPhone (призначена тільки для iPhone) і 1 Password Pro (відповідна для iPhone і iPad). Серед інших додатків з аналогічними функціями 1 Password займає лідируючу позицію завдяки багатофункціональності та зручності у використанні.

TextGrabber + Translator

Потужне додаток, розроблене компанією ABBYY, що дозволяє розпізнати текстовий файл з фотографії, і, якщо необхідно, зробити переклад. Зробивши знімок, програма моментально розпізнає текст з високою точністю, дозволяє відразу його експортувати. Легкість в обігу і високий рівень функціональних можливостей ставить TextGrabber + Translator на лідируючу позицію серед аналогів.

KyBook 2

KyBook - найпопулярніше додаток серед користувачів iPhone, призначене для читання електронних книг найрізноманітніших форматів. Завантаження файлів здійснюється «хмарними» сховищами, такими як Яндекс Диск, Google Диск, One Drive і Dropbox.

Print Agent PRO

Одне з найбільш використовуваних додатків для iPhone - це Print Agent PRO, яке є незамінним «помічником» в підготовці текстових файлів до друку.Цей «кишеньковий принтер» здатний розпізнати і обробити будь-які види текстових і графічних файлів. Цей додаток зручно взаємодіє з Pages, Nambers, Keynote, редагуючи, переміщаючи і відправляючи на зберігання необхідні документи. Print Agent PRO підтримує іміджевий телефон від Apple iPhone, iPod Touch і iPad.

Room Scan Pro

Ця програма надає користувачеві унікальну можливість створити двомірний план приміщення, не докладаючи до цього особливих зусиль. Room Scan Pro здатний швидко зробити точний розрахунок довжини стін і площі кімнати. Для створення плану приміщення необхідно вибрати точку відліку, зафіксувавши ненадовго на вихідній стіні смартфон, потім послідовно поступити таким самим чином по всьому периметру кімнати. Після цього програма досить швидко створить план і зробить розрахунок площі. Отриманий файл можна редагувати, імпортувати або видалити. Інструкція по застосуванню вимагає від користувача детального вивчення перед початком роботи з додатком, так як Room Scan Pro має досить специфічні функції.