Рейтинг тонировочной плівки для авто

Тонировочная плівка забезпечує захист від сонця, зберігає прохолоду в салоні машини, підвищує приватність, оберігає скла від подряпин. Для тих, хто вирішує, яку тонування вибрати, ми пропонуємо рейтинг тонировочной плівки для авто .

В Топ-5 увійшли виробники, що пропонують широкий асортимент якісних покриттів. Всі представлені бренди мають в Росії сервісні центри, в яких установку виробляють професіонали, забезпечуючи реалізацію всіх заявлених якостей тонування.

Читайте також наш рейтинг сигналізацій з автозапуском на 2015 рік ...

Зміст:

  • 5. 3М
  • 4. Johnson
  • 3. Sun Control
  • 2. SunTeK
  • 1. LLumar

5. 3М

Компанія займається виробництвом тонування з 1966 року. В асортименті є відповідна ГОСТу атермальне плівка, яка відображає до 97% ультрафіолету і до 60% теплової енергії. Атермальне плівку можна клеїти не тільки на бічні, але навіть на лобове скло.

Бренд пропонує тонування різного ступеня затіненості з ефектом металізації і без від економічної до високотехнологічної.

4. Johnson

В рейтинг тонувальних плівок увійшли два американських виробника. Плівки Johnson виробляються в США, вони поглинають до 99% ультрафіолетового випромінювання, створюють антибліковий ефект, підвищуючи комфорт і безпеку водіння, збільшують міцність скла. Монтаж плівки займає 1-2 години.

3. Sun Control

Власником бренду є індійська компанія Garware Polyester ltd.Рівень поглинання тепла плівками Sun Control досягає 80%.

При високій якості покриття плівки відрізняються невисокою ціною. У широкому асортименті можна підібрати плівки різного ступеня затіненості, в тому числі матові. Всі види тонування об'єднані в три серії - глибоко забарвлені без металевого напилення, глибоко забарвлені з металевим напиленням і градієнтні.

2. SunTeK

Бренд належить американській компанії Commonwealth Laminating & Coating, Inc. Крім автомобільних SunTeK випускає плівки для тонування вікон в житлових і офісних приміщеннях. Проводиться плівка на передовому устаткуванні в США.

Особливість плівок SunTeK - більш високий ступінь адгезії в порівнянні з іншими брендами, що забезпечує тривалий термін експлуатації.

1. LLumar

Рейтинг виробників тонировочной плівки очолює найбільший в світі виробник. LLumar забезпечує високий контроль якості продукції та широкий асортимент різних типів покриттів - металізовані, ламіновані, антиадгезійних і т. Д. Краща тонування довговічна і не втрачає властивостей з плином часу, особливо, якщо установку виробляє професіонал.