Банк24.ру замінив штатних бухгалтерів сервісами

Клієнти фінансової установи справляються зі звітністю самостійно.

У прес-службі Банка24.ру стверджують, що зараз близько 99% індивідуальних підприємців і ТОВ, які виступають клієнтами даного фінансово-кредитної установи, обходяться без штатних бухгалтерів. Звітність готується фахівцем на аутсорсингу, але дуже часто підприємець справляється самостійно. Те, що відсоток підприємств, прекрасно функціонують без бухгалтера, активно росте, фахівці пояснюють сервісами Банк24.ру, або, як його часто називають, "банку для підприємців", до речі, одного з найбільших фінансово-кредитних установ в Росії.

Підприємство може обійтися і без бухгалтера Взагалі використання сучасних сервісів дуже полегшило роботу фахівців з бухгалтерського обліку. Відомо всім, що складання бухгалтерських паперів - справа дуже відповідальна і непроста. На сьогоднішній момент бухгалтера дуже часто виконують звітність в ПФР. Сервіс допомагає відстежити правильність усіх проведених розрахунків і здати необхідні звіти з першого разу.

Бізнесмен справляється самостійно Що ж стосується сервісів, з якими можуть працювати підприємці, то Інтернет-банк дозволяє в будь-який час доби відправляти платежі з персонального комп'ютера або, якщо це більш зручно, з мобільного телефону. Однією з найважливіших турбот бухгалтера вважається нарахування заробітної плати, що сервіси здійснюють практично натисненням однієї кнопки. Крім того, корпоративна карта прекрасно замінює чекову книжку, позбавляючи від проблем звітності за витратами будь-якого підприємства.

«Відкриття рахунку в Банк 24.ру також максимально спростилася. Клієнти можуть абсолютно безкоштовно замовити виїзд банківського фахівця в офіс - він власноруч откопірует і запевнить необхідні документи », - цитує Мережа представників прес-служби банку.

Редакція «» вважає, що подібного роду послуги повинні прийти в кожну компанію або організацію, щоб поліпшити і полегшити працю бухгалтера.