Чим відрізняється китайське скло для ipad 3 від оригінального?

Більше половини звернень в сервісні центри Apple відбувається через механічного пошкодження планшетів і мобільних телефонів.

При цьому найчастіше страждає саме екран. В результаті неакуратне поводження скло розбивається і покривається павутинкою дрібних тріщин. Це не означає, що захисний екран у цього бренду низької якості, навпаки, він досить міцний і твердий, що дозволяє уникнути подряпин і відколів навіть при інтенсивній експлуатації. Але, якщо упустити планшет на бетонну підлогу або наступити на нього, навіть найякісніше і міцне скло трісне.

Якщо ви таки розбили екран планшета, то виходу у вас два - можна віднести апарат в професійну майстерню або спробувати самостійно встановити китайське скло. На прикладі ipad 3 можна розглянути, що ж ми в результаті отримаємо, і який варіант виявиться найбільш вигідним.

Ремонт ipad 3 в сертифікованому сервісному центрі

У професійній майстерні працюють тільки з оригінальними комплектуючими, тому левова частина вартості заміни екрану - це ціна захисного скла з сенсорним екраном. Природно, такі запчастини будуть коштує трохи дорожче китайського аналога, але ви отримаєте:

  • Гарантію від виробника;
  • 100% сумісність комплекту з планшетом;
  • Високі призначені для користувача якості, стійкий до подряпин зовнішній шар.

Крім того, установка буде проведена професіоналами, які точно знають, як і що потрібно робити. Використовується спеціальний інструмент, за допомогою якого пошкоджений екран демонтується і на його місце встановлюється новий. В результаті виходить бюджетна заміна скла ipad 3, адже сама робота по заміні коштує зовсім недорого.

Самостійна установка китайського скла для ipad 3

Єдиний плюс китайського скла - це його ціна, воно дійсно коштує дешевше оригінального комплекту. Але наскільки ця вигода реальна, чи не вийде так, що в результаті ви заплатите більше? На жаль, саме так і буде. Причина проста:

  • Китайське скло гірше за якість, воно м'якше, тому на екрані швидко з'являються потертості і подряпини;
  • Ніякої гарантії від виробника ви не отримаєте, купуючи комплектуючі на свій страх і ризик;
  • Далеко не завжди навіть створене для ipad 3 підходить за технічними параметрами і розміром.

Не варто забувати і про те, що установкою неоригінальних запчастин доведеться займатися самостійно, або довірити цю роботу приватним майстрам. Природно, ризик отримати повністю непрацююче пристрій в результаті дуже великий.

Тому, рекомендуємо не ризикувати такою дорогою технікою. Звертайтеся в сервісний центр my-apple.ru, де досвідчені фахівці при вас замінять екран, і вже через півгодини ви отримаєте повністю справний планшет.