Як оформити маленьку прихожу?

Будь-яке приміщення невеликого розміру непросто обставити і декорувати так, щоб воно виглядало естетично і зберігало свою функціональність. Передпокої - не виняток, і при неправильному оформленні вони схильні перетворюватися в темні, захаращені «печери». Такого враження можна уникнути, якщо слідувати декільком простим правилам.

Колір в інтер'єрі прихожей

Для оформлення невеликого передпокою неприпустимо використовувати темні кольори, вони будуть візуально зменшувати його. Шпалери, меблі, килимки повинні бути обов'язково світлих відтінків. Використовувати яскраві, соковиті кольори - можна, але в якості акцентів, а за основу завжди слід брати нейтральні тони.

Маленьку прихожу потрібно витримати в світлих і нейтральних кольорах Від великих візерунків і малюнка краще відмовитися, щоб приміщення не здавалося ще тісніше. Однотонні шпалери або фарба будуть оптимальним вибором для оформлення стін.

Меблі для маленької прихожей

Меблі потрібно вибирати в залежності від того, наскільки передпокій вузька. Від антресолей, масивних шаф відмовитися потрібно в будь-якому випадку, тому що користуватися ними незручно, і вони будуть тільки захаращувати простір. Якщо ширина приміщення достатня, можна встановити неглибокий шафа-купе (можливо, кутовий) - так як його дверцята розсуваються, вони не будуть втручатися. Можна зробити такі шафи-купе на замовлення в Санкт-Петербурзі, Москві та інших великих містах Росії.

Для невеликого приміщення потрібна меблі невеликих розмірів, масивна не підійде У разі, коли місця на шафу-купе немає, варто обійтися витонченої відкритою вішалкою. Якщо поставити галошниці, то якою не взуття перестане займати місце на підлозі. Багатофункціональна меблі на кшталт банкетки з ящиком для зберігання теж допоможе заощадити місце, і в ній зручно зберігати всякі потрібні дрібниці на зразок засобів для догляду за взуттям.

Дзеркала висять майже в кожній передпокої, але для маленьких кімнаток вони особливо важливі, оскільки за рахунок них простір здається більше. Повісити дзеркало потрібно на найдовшу стіну.

освітлення передпокою

Світло грає ключову роль в сприйнятті передпокої. Маленька, тьмяна, миготлива лампочка не дозволить оцінити всіх дизайнерських вишукувань, та й користуватися дзеркалом буде неможливо. Правильне, досить яскраве освітлення поєднує в собі верхній світильник і окрему підсвічування для дзеркала.

Як зазначає редакція, передпокій дає перше враження про квартирі або будинку. Але навіть маленький передпокій можна оформити так, щоб це враження було позитивним.