Анастасія Трегубова, біографія, новини, фото

Біографія Анастасії Трегубової

Анастасія Трегубова - багатогранна популярна російська телеведуча, її улюблений формат - ранкові шоу. Вперше стала знаменитою після зйомок для журналів Playboy і Maxim, на телебаченні дівчина пробувала себе в різних форматах - від розважальних фітнес-шоу на MTV до екстремальних передач на каналі «Моя планета». Анастасія Трегубова - багатодітна мама.

Телеведуча Анастасія Трегубова

дитинство

Анастасія Трегубова з'явилася на світ 21 вересня 1983 року в невеликому містечку Апрелівка в Московській області. Розумна і цілеспрямована дівчина відразу після закінчення школи відправилася підкорювати столицю і поступила на економічний факультет в один з місцевих вузів. У 2004-му Анастасія отримала диплом економіста-маркетолога, але продовжувати кар'єру в цій сфері передумала.

Кар'єра моделі

У тому ж році Насті вдалося стати «Міс Апрель» Playboy і знятися в еротичній фотосесії для журналу MAXIM. Модельна кар'єра стала для неї перепусткою в шоу-бізнес - дівчину незабаром помітили і стали запрошувати на зйомки в реальному часі. Анастасія знялася в кліпах «Танці» Андрія Губіна і «Нічний хуліган» Діми Білана. Анастасія Трегубова в кліпі Діми Білана Згодом все б забули про юну красуню, але дівчина вирішила не зупинятися на досягнутому. Щоб втілити давню мрію, Трегубова зважилася отримати журналістську освіту - в Школі телебачення Останкіно.

Анастасія Трегубова в кліпі Андрія Губіна

Кар'єра телеведучої

Після успішно пройдених занять Анастасію відправили стажуватися на канал ТВЦ. Паралельно з цим Настя успішно пройшла кастинг телеканалу MTV Russia і в 2005 році стала телеведучою програми «По фітнесу». Протягом одного року Трегубова брала інтерв'ю у зірок, які захоплюються спортом. Анастасія Трегубова для журналу Maxim Після того як проект закрили, в 2007 році Трегубова влаштувалася на 3 канал, де стала ведучою телепрограми «Споживач». У 2009-му вона знову повернулася на MTV, на цей раз їй довірили шоу «Зірка пішла на ...». В цьому ж році Трегубова з'явилася на телеканалі «Мир» в якості ведучої кулінарного проекту «Смачний світ». За цей час Настя провела більш ніж сотню випусків передачі.

Зростання Анастасії Трегубової - 172 см На початку 2010 року дівчина взяла участь в таких екстремальних шоу, як «Жорстокі ігри» і «Великі перегони». Незважаючи на складність випробувань Настя з гідністю впоралася з усіма викликами. Наступним досягненням Трегубової стала посаду ведучої «Школи виживання» на каналі «Моя планета». Якщо раніше Трегубова вела передачу з комфортного павільйону, то в цьому проекті їй довелося навчитися виживати в небезпечних умовах.

У 2012 році Анастасія вела телепередачу «Москва рулить» на каналі «Москва 24», присвячену одному з її улюблених захоплень - дорогих автомобілів. У шоу дівчина проводила тест-драйви найкращих машин, детально розповідаючи глядачам про переваги тієї чи іншої моделі. Анастасія Трегубова в програмі «Москва рулить» У 2014 році Трегубова стала співведучою Антона Прівольнова в передачі «Доброго ранку» на Першому каналі. Анастасія впевнена, що ранкові шоу - її формат.

Анастасія Трегубова та Антон Привільне

Особисте життя

Першими відносинами популярної ведучої, про які дізналися ЗМІ, став її швидкоплинний роман з Дімою Біланом. З відомим співаком дівчина стала зустрічатися після зйомок на проекті «Великі перегони», але їх зв'язок закінчилася так само швидко, як почалася.

Анастасія Трегубова та її чоловік Довгий час про особисте життя Насті нічого не було відомо, але в своєму популярному інстаграме вона почала показувати сімейні фото, з яких стало відомо, що разом з чоловіком Олександром дівчина виховує двох дітей - Лізу і Мишу.

Анастасія Трегубова та її діти На початку 2018 го Трегубова втретє стала мамою - у неї народилася дочка.

Незважаючи на щільний графік роботи Анастасія встигає виділити час не тільки на свою сім'ю, а й на улюблені хобі: це їзда на гоночних автомобілях, фітнес і читання.

Анастасія Трегубова зараз

З 2014 року Анастасія є беззмінною ведучою програми «Доброго ранку» на Першому каналі. Дівчина веде досить популярний блог в інстаграме, де ділиться з передплатниками найяскравішими і щасливими моментами зі свого життя і телевізійного закулісся.

У лютому 2018 Анастасія Трегубова народила втретє