Розкритикований в США еротичний роман «50 відтінків сірого» випустять в Росії

Трилогія Е.Л. Джеймс вийде в кінці літа.

У Росії виходить скандальний еротичний бестселер «50 відтінків сірого». Її автор - британка Еріка Леонард (псевдонім Е.Л. Джеймс). На сьогоднішній момент "50 відтінків сірого" - найбільш обговорювана книга в США, яка побила рекорди продажів і викликала активні протести прихильників емансипації. Перша частина трилогії російською мовою побачить світло в серпні 2012 року. В основі роману - відносини зрілого і привабливого мільйонера Крістіана Грея, що віддає перевагу "жорстку" любов, з юною "безневинною" студенткою філологічного факультету Анастасією Стіл.

«50 відтінків сірого» вийде в Росії Своїм успіхом книга зобов'язана, перш за все, Інтернету. Її електронна версія в найкоротші терміни потрапила в списки бестселерів. До останнього часу скачати і прочитати роман можна було тільки в оригіналі, англійською мовою. У всьому світі електронні книги вже давно міцно завоювали серця книголюбів. Для порівняння: в США ринок книг в минулому році скоротився на 2,5%. Причиною цьому - зростання електронних копій, які коштують менше, ніж друковані. Звичайно, багато читачів досі віддають перевагу класичному друкований варіант книги. Але той, хто не мислить свого життя без комп'ютера, давно перейшов на рідери. Електронні книги скачати безкоштовно можна на будь-якому сайті, де представлена ​​література самої різної тематики: комп'ютерна, технічна, художня і т.д. І звичайно, тут велика кількість книг, які можна віднести до розряду бестселерів. Хочеться сподіватися і на те, що вже в серпні тут з'явиться і стала знаменитою еротична трилогія Е.Л. Джеймс російською мовою.

Е.Л. Джеймс Трилогія вийшла в США в січні 2012 року. Вона стала лідером в списку найбільш продаваних книг і випередила навіть Джоан Роулінг з її «поттеріаною». У США продано 20 млн. Примірників книг Джеймс, ще 10 млн. Куплено в інших англомовних країнах. Роман буде екранізований, зараз підбираються актори на головні ролі. Але критики в США сприйняли книгу неоднозначно. У Флориді роман навіть вилучили з бібліотек, правда, потім його довелося туди повернути, оскільки цього вимагали захисники свободи слова. У Нью-Йорку рух "Зупинити патріархат!" і представники лівих організацій пікетували бар SiteBar, який організував вечірки в стилі "50 відтінків сірого".

Автор роману Еріка Леонард довгий час працювала на телебаченні, писала статті для Інтернету. Її письменницький дебют почався з провокації. Вона написала фанфик на «Сутінки» Стефані Майєр. Трохи пізніше його довелося прибрати з відкритого доступу. Продовження улюбленої підлітками усього світу цнотливою «вампірської саги» виявилося занадто вже еротичним. Нинішній же бестселер британки вже півроку розбурхує весь світовий книжковий ринок.