7 Пристроїв для економії електроенергії

Рахунки за електроенергію з кожним роком зростають і один із способів зменшити їх - замінити застарілі пристрої у вашому будинку на енергозберігаючі. Представляємо топ-7 енергозберігаючих пристроїв , які заощадять вам гроші і нерви при оплаті чергового рахунку за комунальні послуги.

Зміст:

  • 7. Люмінесцентні лампочки
  • 6. Розумний термостат Nest Learning Thermostat
  • 5. LED настільна лампа TaoTronics з таймером автоматичного відключення
  • 4. Енергоефективний фен для волосся HairArt H3000 Luxe Air Hair Dryer
  • 3. Сонячні вуличні світильники Bolansi 20 ft 30LED Crystal Ball
  • 2. Модульна світлодіодна система освітлення Ера
  • 1. Тримайте ваш морозильник і холодильну камеру повними

7. Люмінесцентні лампочки

Середня вартість - 150 рублів (за варіант 25W)

Один з найпростіших способів заощадити на електриці - придбати яскраву і енергозберігаючу альтернативу традиційним лампам розжарювання, які споживають більше енергії. За оцінками компанії Philips, якщо ви придбаєте її 100-ватну лампу Philips 433557 23W 100-watt, то заощадите в рік 336 доларів. Подібна лампа прослужить трохи більше дев'яти років (якщо використовувати її не більше трьох годин на день).

6. Розумний термостат Nest Learning Thermostat

Середня ціна - 19 900 рублів.

Програмовані термостати при правильному використанні можуть заощадити до 9000 рублів в рік, знижуючи енергетичні витрати. Навіщо потрібно такий пристрій?Воно позбавить вас від необхідності вручну регулювати температуру вдома. Згодом пристрій вивчає потреби власника (наприклад, якщо він любить знизити температуру перед сном) і здатне до самопрограмування.

Завдяки функції Farsight термостат показує встановлену температуру або поточний час в той момент, коли ви переступаєте поріг кімнати. А за допомогою програми Nest ви можете подивитися, скільки енергії ви використовуєте і чому (наприклад, через коливання погоди або вашого перебування в будинку). І це далеко не всі можливості Nest Learning Thermostat. Так, він коштує дорого, але швидко окупить себе.

5. LED настільна лампа TaoTronics з таймером автоматичного відключення

Усереднена ціна - 3627 руб.

В цій настільній лампі встановлені довговічні світлодіоди, які будуть світити протягом 25 років і використовується одночасовой таймер автоматичного вимкнення, так що якщо ви не залишилися лампу включеною, вона вимкнеться автоматично. Також прилад має USB порт зарядки, сенсорне управління, чотири режими освітлення і п'ять рівнів яскравості, щоб служити вам в будь-який час доби.

4. Енергоефективний фен для волосся HairArt H3000 Luxe Air Hair Dryer

Середня вартість - 6500 рублів.

"Навіщо платити такі великі гроші за звичайний фен, коли навколо повно дешевших моделей?" - запитаєте ви. А ми відповімо: тому що цей фен споживає на 75% менше електроенергії в порівнянні з іншими фенами і сушить волосся менше ніж за 10 хвилин. У ньому встановлений запатентований Бесщеточний двигун, не настільки "ненажерливий" і Фоня як звичайний колекторний двигун. Так що якщо ви часто сушіть волосся феном, то придбання HairArt H3000 Luxe буде виправданим.Одна біда: продається цей пристрій на зарубіжних інтернет-майданчиках, таких як eBay і amazon.

3. Сонячні вуличні світильники Bolansi 20 ft 30LED Crystal Ball

Середня ціна - 801, 51 руб.

На третьому місці в рейтингу найкращих енергоефективних пристроїв знаходяться красиві лампи, які прикрасять ваш сад або патіо. Ці підвісні, водонепроникні світильники довговічні, оснащені батареєю, що перезаряджається 800 мАг, яка може працювати безперервно протягом 8-10 годин після повної зарядки. Якщо сонячного світла недостатньо, просто замініть акумулятор. У світильників Bolansi передбачено вісім видів робочих режимів, а панель сонячних батарей проста в установці. Вони автоматично включаться в темряві і автоматично згаснуть на світлі, що вельми зручно. Можна придбати через Кешбек сервіси Aliexpress, топ кращих ми розглянули на нашому сайті.

2. Модульна світлодіодна система освітлення Ера

Варто, в середньому 864 руб. за комплект

Ця система, яку можна використовувати для освітлення робочого простору на кухні, в кабінеті або в іншому приміщенні, дозволяє вам бути "повелителем світла" з без традиційних вимикачів. Для цього використовується технологія touch (включення і виключення від руху руки). А модульної система називається через те, що крім основного блоку можливо підключити і кілька додаткових.

Освітлення легко встановити на будь-яку поверхню, для цього в комплекті є двосторонній скотч і кріпильні елементи. Система Ера включає широку лінійку моделей з різними модулями, в тому числі з датчиком руху в межах 3 метрів. Термін служби світильника становить 30 років (за умови роботи не більше 2 годин на день).

Судячи з відгуків користувачів, іноді у Ери буває помилкові спрацьовування (наприклад, якщо голосно грюкнути дверима).

1. Тримайте ваш морозильник і холодильну камеру повними

Батьки навчили нас що холодильник повинен бути закритий, як тільки ми дістали звідти продукти. Але чи знаєте ви, що якщо тримати ваш холодильник і морозильник повними, то можна заощадити на електриці? Продукти діють як ізоляція і зменшують кількість часу, який холодильник повинен працювати, щоб залишатися холодним всередині. Зрозуміло, значення має і те, як часто буде відкриватися холодильник. Чим він рідше відкривається, тим більше грошей ви заощадите на електроенергії. Крім того, хороший холодильник повинен володіти підвищеним класом енергозбереження.