7 Кращих натуральних засобів для підвищення жіночого лібідо

Багато жінок відчувають часткове, а іноді і повне зниження лібідо. Виною цьому можуть бути фізичні проблеми (в тому числі гормональні зміни, пов'язані з менопаузою або пологами), проблеми зі щитовидною залозою, хронічний стрес, депресія. Деякі ліки, в тому числі протизаплідні таблетки, деякі антидепресанти і препарати, що впливають на кров'яний тиск, також можуть негативно впливати на сексуальний потяг. Причому за статистикою мікродозірованние протизаплідні засоби частіше знижують лібідо, ніж низькодозовані. Ці проблеми можуть впливати і взаємно підсилювати один одного.

На щастя, певні продукти можуть підвищувати настрій, покращувати гормональний баланс і збільшувати приплив крові до статевих органів без запаморочливих побічних ефектів, властивих багатьом лікам. Представляємо вам топ-7 найкращих натуральних засобів для підвищення лібідо у жінок.

Зміст:

  • 7. Шпинат
  • 6. Зелений чай
  • 5. Кедрові горіхи
  • 4. Червоне вино
  • 3. М'ясо
  • 2. Жирна риба
  • 1. Темний шоколад (не менше 75% какао)

7. Шпинат

Шпинат багатий на магній, мінералом, який зменшує запалення в кровоносних судинах і покращує кровотік. Це призводить до інтенсивного припливу крові до кінцівок і статевих органів, що підвищує збудження. А ще магній позитивно впливає на роботу серця, знижує ймовірність тромбоутворення і допомагає справлятися з болями суглобовими і м'язовими.Якщо ви терпіти не можете шпинат, можна замінити його зеленої капустою.

6. Зелений чай

Гарячий секс починається після гарячої чашки зеленого чаю. Зелений чай багатий сполуками під назвою "катехіни", які прискорюють здатність печінки перетворювати жири в енергію. Але це ще не все. Катехіни стимулюють сексуальне бажання, сприяючи притоку крові до області паху. Справа в тому, що катехіни вбивають вільні радикали, які ушкоджують кровоносні судини. Також катехіни сприяють вивільненню оксиду азоту, який необхідний для розширення кровоносних судин.

Пийте до чотирьох маленьких чашок зеленого чаю в день, щоб відчути повний ефект.

5. Кедрові горіхи

Одне з найкращих природних засобів для поліпшення жіночого лібідо. У цьому продукті виключно високий вміст цинку, а жінки з більш високим рівнем цинку в організмі мають більш високу лібідо в порівнянні з жінками з нестачею цинку в організмі. Цинк також міститься в устрицях, що мають славу афродізіака.

4. Червоне вино

Якщо ви шукаєте спосіб одночасно підвищити лібідо і знизити психологічне напруження перед побаченням, налийте собі келих червоного кольору. Це одне з найбільш ефективних засобів для посилення статевого потягу. Жінки, які випили 1-2 келихи червоного вина мають підвищене сексуальне бажання в порівнянні з дамами, які не вживають алкоголю. Тільки не забудьте зупинитися після другого келиха, інакше побачення може закінчитися не розпочавшись. Добре червоне вино багато антиоксидантами, які стимулюють вироблення окису азоту в крові. А це хімічна сполука розслабляє стінки артерій, сприяючи припливу крові до статевих органів.

3. М'ясо

Якщо у відсутності лібідо винен ваш напружений графік роботи або часті стреси з різних приводів, ви не самотні. Однією з основних причин, по якій пари припиняють займатися сексом, є відчуття втоми. А однією з причин втоми, слабкості і дратівливості у жінок є дефіцит заліза.

Виправлення ситуації вимагає підходу, що складається з двох частин. Якщо ви думаєте, що у вашій дієті не вистачає заліза, здайте аналіз крові на гемоглобін. Якщо підозра підтвердилося, налягайте на їжу, де багато заліза - це червоне м'ясо і печінку. Вживання пробіотичних добавок, жирної риби і засобів з L-глютамін допоможуть поліпшити здоров'я кишечника і дозволять вашому організму ефективніше засвоювати залізо.

2. Жирна риба

Не секрет, що жирні холодноводні риби, такі як дикий лосось, сардина і тунець, переповнені омега-3 жирними кислотами. Однак ви могли не знати, що ці кислоти корисні не тільки для серця, але і підвищують рівень допаміну в головному мозку. А сплеск допаміну покращує кровообіг і підсилює збудження. Крім того, допамін змусить вас відчувати себе більш спокійно і впевнено, що зробить секс більш приємним.

1. Темний шоколад (не менше 75% какао)

На першому місці в хіт-параді найкорисніших засобів для посилення сексуальної активності у жінок знаходиться улюблений багатьма ласунами продукт. Темний шоколад містить флавоноїди, які допомагають зменшити стрес і розслабити кровоносні судини, покращуючи приплив крові до всіх областей тіла. Ті ж флавоноїди можуть допомогти поступово зменшити жирові відкладення, через які багато жінок комплексують в ліжку. Крім шоколаду флавоноїди в великих кількостях містяться в яблуках, сливах, полуниці і чорниці.Щоб від флавоноїдів була користь, їсти фрукти потрібно кожен день, хоча б по 80 гр.