Що вибрати в подарунок подрузі?

Якщо у подруги скоро день народження або інше значуща подія, то, звичайно, потрібно знайти їй цікавий і корисний подарунок, який вручається не тому, що прийнято, а щоб доставити радість і задоволення.Подарунки можна умовно поділити на кілька типів. Вибір відповідного залежить від характеру дівчини, її переваг, захоплень, також він може бути пов'язаний з роботою.

Корисні подарунки

Потрібність тих чи інших речей можна визначити по обстановці будинку або на роботі. Припустимо, дівчина давно мріяла про красиве підставці під квіти, новому фені або мультиварці, яка полегшить їй приготування їжі. А може, вона звернула увагу на красивий шарфик, але грошей на його покупку не вистачило. Уявіть, скільки радості ви доставите подрузі, коли піднесете їй те, про що вона давно мріяла.

Якщо сумніваєтеся у виборі, то просто запитайте подругу, що вона хоче. Деякі вважають, що питати непристойно, але краще подарувати те, що дійсно принесе користь, а не лежатиме марною річчю в шафі або припадати пилом на полиці.

Кращою подрузі легко підібрати подарунок Для дівчат важлива краса і догляд за собою. Завжди доречним буде косметика в подарунок, тільки не пропонуйте засоби для зморшок або певного віку. Підійдуть зволожуючі креми, тонізуючі засоби, дорогі тіні і туш для вій.

Подарунки-враження

Хочете здивувати свою подругу незвичайним розвагою? Варіантів багато. Піднесіть подарункову карту на spa-процедури, в перукарню, нарощування нігтів або масаж. Надішліть її в салон тайського масажу, обгортання шоколадом, соляну печеру.

Крім приємних процедур в салоні відмінний варіант - намовити друзів і влаштувати незвичну вечірку. Це не просто кульки і шампанське. Нарядите друзів в яскраві костюми, вирушайте на природу, ресторан японської або індійської кухні.

Подрузі можна подарувати альбом з вашими найкращими моментами Враження подарують і поїздки. Дізнайтеся, не проводяться чи поруч етнічні фестивалі. А може, ваша подруга мріяла про прогулянці на катері, але не наважувалася. Влаштуйте їй таку поїздку. Не розказуйте відразу, куди прямуєте, нехай це буде веселим сюрпризом.

Чим можна здивувати подругу?

Досвідченого сучасністю людини здивувати складно, але цілком можливо. Як щодо екстремальних розваг, від яких піднімається адреналін, а спогади залишаються надовго? Підйом на повітряній кулі, політ на дельтаплані, стрибок з парашутом, на гумці з моста.

Якщо екстрим неприпустимий, то зверніть увагу на побутові подарунки, але з незвичайними елементами: майка з написом або фото, подушка з фото подруги або значущим для неї подією, набір чашок з принтом.

На думку редакції, краще дійсно здивувати або піднести корисний подарунок, ніж той, який швидко забудеться і припасти пилом на полиці.