Чим потрібно чистити пральну машину?

Оскільки пральна машина використовується для чищення брудних речей, деякі люди вважають, що в процесі експлуатації вона очищає і сама себе.

Але насправді агрегат серйозно засмічується через неякісну водопровідної води і може швидко вийти з ладу, якщо вчасно не вжити певних заходів.

У більшості міст нашої Батьківщини вода, що подається в квартири і будинки за старими і в більшості своїй вже давно проржавілим залізним трубам, містить безліч сторонніх домішок, негативно впливають на пральні машини. На жаль, мінеральні відкладення найчастіше скупчуються в самих важкодоступних місцях агрегату, що відчутно ускладнює очистку. Однак фахівці, які виконують ремонт пральних машин, дають людям корисні рекомендації, керуючись якими, можна впоратися з цим завданням.

Вони стверджують, що найефективніше з накипом і відкладеннями бореться білий оцет. Бажаючи позбутися від них, залийте приблизно дві склянки даної речовини в машину і додавши гарячої води, включите тривалий режим прання. Само собою зрозуміло, що в цей час в машині не повинно бути одягу або будь-яких інших миючих засобів, адже оцет може вступити з ними в небажану реакцію.

Часто ремонт пральних машин Siemens необхідно проводити через те, що люди, користуючись ними, не до кінця очищають агрегати від накипу. Тому врахуйте, що розчин, залитий вами в пристрій, повинен дістатися до самих важкодоступних місць. Для цього після включення машинки на тривалий режим прання вимкніть її через 5-10 хвилин роботи, почекайте мінімум годину, а потім знову ввімкніть і чекайте закінчення роботи системи.

Після такої чистки-прання в барабані напевно залишиться розчин оцту. Щоб його повністю змити, залийте в пристрій чисту воду і включіть короткий цикл прання. Потім за допомогою м'якої ганчірки протріть двері агрегату з внутрішньої сторони.

Не перший рік виконуючи ремонт пральних машино, професіонали знають, що очистити агрегати від накипу можна і за допомогою лимонної кислоти. Для цього потрібно включити машину на режим кип'ятіння або тривалої прання, попередньо «пригостивши» її 7-8 пачками речовини. Переваги використання лимонної кислоти очевидні - вона не роз'їдає гумові ущільнювачі та інші внутрішні частини агрегатів, а також усуває будь-які сторонні запахи.