Які завдання покладено сайт комерційної компанії

З кожним днем ​​множаться фірми, провідні бізнес за допомогою інтернет.

Чергове покоління бізнесменів бачить інтернет як базу для пошуку інформації, приймаючи на її основі важливі рішення: вибір підрядників і постачальників, пошук клієнтів, розміщення реклами. Схоже, що наступила епоха, коли виготовлення сайту з ознаки успішності і бажання йти в ногу з часом, перетворилося в усвідомлену необхідність.

Поговоримо про завдання, які покликаний вирішувати сайт, щоб бізнес, заради якого він був створений, працював ефективно. По-перше, інтернет повинен допомагати компанії підтримувати старі і налагоджувати нові комунікаційні зв'язки на ринку. За допомогою власного сайту спрощується процедура ділового спілкування і відпадає необхідність приймати потенційно зацікавлених осіб на своїй території.

По-друге, сайт - це джерело поширення інформації про діяльність підприємства. Особливо виграшно це завдання вирішується, якщо веб-сторінки насичені не тільки текстом, але і аудіо-, фото- і відеоматеріалом. Розгорнувши тут демонстрацію товарів і послуг, можна легко збільшити приплив нових покупців, обсяг продажів і прибуток.

Звичайно, чим функціональніша наповнення, тим вартість створення сайту дорожче, але окупність витрат не змусить довго чекати. Третє завдання: бажано забезпечити цілодобову сервісну підтримку клієнтів, які таким чином оперативно отримували б консультації з виникаючих проблем, незважаючи на розбіжність часових поясів та інші причини.

Далі, по-четверте, сайт компанії - це засіб взаємозв'язку між торговими точками підприємства, його представництвами, дочірніми структурами. Позначимо ще одну задачу, п'яту - за допомогою нього можна організувати також інтерактивне спілкування з цільовою споживчою аудиторією і проводити інші маркетингові дослідження.

Напевно, перелік можна продовжити далі. Важливо назвати все, що ви хочете отримати від веб-ресурсу до затвердження техзавдання. Після того, як програмісти візьмуться за справу, допрацьовувати ідею складно. Створення сайту - це перший, але дуже серйозний крок у просуванні бізнесу за допомогою інтернету.