Основні пошкодження бампера і їх ремонт

На відміну від дорогого шкіряного салону бампер машини AUDI не приваблює першу увагу покупця.

Однак не слід недооцінювати його значимість в автомобілі. Навпаки, бампер - одна з найважливіших і необхідних деталей. Він не додає кінських сил двигуна і не підвищує комфортабельності салону, проте, його функція в автомобілі найбільш цінна. Крім того, що як не крути, а наявність цієї деталі надає транспортному засобу досконалий доповнений вид, бампер ще й захищає автомобіль при зіткненнях.

Для початку вибираємо автозапчастини Audi Q5, далі, - деформований бампер не може виконувати свою захисну функцію на всі сто відсотків, саме тому господарям машин необхідно уважно стежити за станом цієї деталі. Як і у випадку з будь-поламаною річчю, тривалість ремонту безпосередньо залежить від ступеня пошкодження, отриманого в аварії.

Очевидно, що при легких, несерйозних зіткненнях, господар автомобіля може відбутися лише «легким переляком» у вигляді подряпин, трохи посипати фарби і вм'ятин. Цей вид ушкоджень, безумовно, неприємний, але не вимагає втручання СТО. Однак, якщо шкода бамперу завдано серйозної (пролом, глибока тріщина), то тут необхідно в терміновому порядку йти за допомогою фахівців.

Залежно від типу матеріалу, з якого бампер виконаний, від серйозності каліцтв варіюється і ціна ремонту.

Поговоримо про основні методи ремонту бамперів, яких сьогодні в арсеналі працівників СТО безліч, як вибір запчастин audi a6. Залежно від способу виготовлення деталі відрізняється і методу, за допомогою якого вона буде відновлюватися. Відновлення зовнішнього вигляду. Застосовується лише в тому випадку, якщо пошкоджена фарба, а більш серйозних деформацій немає. У цьому випадку проблема усувається за допомогою полірування і фарбування. Вм'ятини бампера ремонтуються за допомогою промислового фена, шпателя і пензлики. Або ж, у разі якщо бампер металевий, в хід йдуть молоток і вибивання. Якщо деталь виготовлена ​​способом холодного формування, її ремонтують склеюванням. Застосовується спеціальний клей на поліуретановій основі.

Навпаки, якщо при виробництві бампера використовувалася гаряче штампування, «реанімують» його термозваркою. З'єднанням фрагментів відновлюється первісний вигляд деталі. І на довершення, поговоримо про ламінування. Цей метод актуальний в разі, якщо бампер зроблений з поліефірних смол. В цьому випадку втрачені фрагменти компенсуються аналогічними. З внутрішньої сторони бампера накладається спеціальна армована сітка.Після ремонту усіма зазначеними вище методами, бампер наводиться в первозданний вигляд за допомогою покарскі. Тут ви знайдете запасні деталі для AUDI: амортизатори, радіатори, кермові, зчеплення, колодки.