Андрій Лефлер, біографія, новини, фото

Біографія Андрія Лефлера

Андрій Лефлер - музикант, виконавець, композитор. Йому немає і тридцяти, а у нього за плечима чималий досвід виступів перед великою аудиторією, досвід співпраці з різними музичними колективами, досвід роботи над різножанровими проектами.

Дитинство і сім'я Андрія Лефлера

Андрій народився в Кабардино-Балкарській Республіці, в місті Нарткала. Його батьки - прості люди. Мама працює вихователем, батько - будівельником. У Андрія є брат Артем.Батьки майбутнього співака зовсім не пов'язані зі світом музики, якщо не брати до уваги того, що мама в шкільні роки співала, а тато грав в ансамблі на бас-гітарі.

Ніякого тиску на сина при виборі додаткових занять батьки не чинили. До одинадцяти років він вже пробував займатися футболом, важкою атлетикою, вільною боротьбою і боксом, пробував займатися музикою. Жодне з цих занять Андрія по-справжньому не захопило. Уже в підлітковому віці він познайомився з роком, побачивши на сцені виступ рок-групи. Ця музика захопила його. Лефлер прийняв рішення створити власну групу. Спочатку вона називалася «EXTREME». Уже пізніше назва була змінена на «Апокаліпсис».

Перші пісні і групи Андрія Лефлера

У цій рок-групі Андрій був наймолодшим, він навчався у хлопців набагато старше себе. Йому цікаво було освоїти звукорежисуру з тим, щоб мати можливість записуватися на дому. Студії звукозапису для юного музиканта були недосяжні. Незабаром в умовах домашньої студії група «Апокаліпсис» записала три альбоми, які продавалися на території Республіки.

Переїзд до Москви

У 2004-му році Андрій переїхав до Москви. Там він планував продовжити освіту. Він мріяв стати музикантом чи співаком з тим, щоб виступати на сцені. У той період часу група «Маврін» шукала вокаліста. Лефлер запропонував себе, відправивши їм запис. У липні 2005-го року йому надійшла пропозиція стати учасником цієї групи.

Андрій Лефлер з юності співав неформатні пісні Андрій майже відразу «влився» в виступу, хоча для цього йому довелося в короткий термін освоїти репертуар. Всього за п'ятнадцять днів група «Маврін» виступила сорок один раз. Виступ перед величезною аудиторією було для початківця вокаліста важливим досвідом.

Паралельно з серйозним захопленням музикою і роботою в групі, Лефлер здобував освіту. Він був студентом МГТУ «Станкин».

Активна творча діяльність Андрія Лефлера

У 2005-му році Андрій став учасником столичного фестивалю студентської творчості «Фестоса». Виконавши свою композицію «Долар», в номінації «Авторська пісня» і «Кращий вокаліст» він став лауреатом.

Вельми насиченим для вокаліста виявилася друга половина 2007-го року. Лефлер брав участь в проекті «Династія присвячених» Маргарити Пушкіної, а так само в новорічному випуску театрально-циркового шоу Братів Запашні. Після вдалої співпраці з Запашний Андрій отримав пропозицію про написання музики для їх нового шоу «Камелот».

Андрій Лефлер випускав свої альбоми Олександр Градський запросив молодого вокаліста виконати партію Понтія Пілата в його опері «Майстер і Маргарита». Андрію пощастило працювати з такими відомими виконавцями, як Йосип Кобзон, Андрій Макаревич, Олександр Буйнов, Олексій Кортнєв, Лоліта Мілявська і ін.

На початку 2009-го року Лефлёр припинив свою роботу в групі «Маврін». Тоді ж він створив власну групу. Її назва - «Камелот-Z». Його метою стало свого альбому, який вийшов в кінці 2009-го і був названий «Левова частка». Влітку 2010-го разом з метрами російської естради вокаліст взяв участь у записі пісні «Дорога до щастя», яка

є Гімном Паралімпійських Ігор. У жовтні 2010-го року спільно з групою Арк виконавець записав кавер-версію пісні «Балада про давньоруському воїна».

Андрій Лефлер на шоу «Голос»

Андрій в 2014-му році став учасником шоу «Голос». Під час «сліпого» прослуховування він виконав композицію «Снилося мені». Лефлер потрапив в команду Олександра Градського.

На етапі «поєдинків» суперником Лефлера був Сергій Онищенко. Спільно вони виконали складну італійську композицію «Miserere». Обидва вокаліста заспівали свої партії відмінно, проте свій голос Градський віддав Андрію. Таким чином, він залишився в шоу.

Андрій Лефлер - один з найяскравіших учасників шоу Голос У «нокаути» співак представив пісню Градського, яка називається «Пісня про кораблі».Сам виконавець в інтерв'ю Радіо Свобода заявив, що до «Голосу» ніколи її не чув. Олександр Борисович похвалив після виступу Андрія. Виконавець так само залишився собою задоволений. На цьому етапі «Голосу» змагалися Лефлер, Станіслас Віторт і Рамін Альханскій.

У чвертьфіналі Андрій виконав пісню «Ось так тато співав». Це його виступ багато хто оцінив, як найкраще з його виступів на проекті. Незважаючи на те, що в півфінал співак не пройшов, його яскраві номери запам'яталися глядачам.

Особисте життя Андрія Лефлера

Андрій Лефлер одружений. Його дружину звати Дар'я. У грудні 2009-го року в родині народився син, хлопчика назвали Еріком. Відомо, що відразу після народження дитини Лефлер відмовився на деякий час від виступів і гастролей, так як хотів перебувати поруч з сім'єю. Домашній вихованець Андрія - кіт Ластик породи «донський сфінкс».

У рідній Кабардино-Балкарії виконавець буває хоча б раз на рік. Він приїжджає туди погостювати і обов'язково привозить сина. Андрію подобається перебувати в оточенні красивої природи, дихати чистим повітрям, їсти смачну їжу. У рідному місті у нього залишилося багато друзів.