Англійські вчені відкрили ген, який відповідає за алкоголізм

Тепер можна дізнатися, що спонукає деяких людей до пияцтва.

Співробітники дослідницького центру лондонського Королівського коледжу з'ясували, що схильність до запійного алкоголізму у людини закладена в ДНК і навіть виявили відповідну різновид гена. У той час, коли спиртосодержащий напій потрапляє в організм, підвищується рівень гормону дофаміну, який несе відповідальність за почуття отримання задоволення.

У соціальній значущості «алкоголізм» означає «зловживання» Медики сподіваються, що це відкриття дасть шанс виявляти потенційних п'яниць ще на ранніх стадіях, щоб своєчасне переривання запою було ефективним і грамотним. Алкоголізм є важким захворюванням з цілою низкою неприємних особливостей, що вимагають примусового лікування і тривалого спостереження лікаря.

Висновок із запою - це поєднання методів, що усувають стан сп'яніння і відновлюють функції організму «Треба зазначити, що формування алкогольної залежності за рахунок дофаміну грає у чоловіків набагато більшу роль. Чим більше людина дозволяє собі напиватися, тим більше йому хочеться. Це відбувається за рахунок поступового зниження насичення почуття задоволення. Далі наступна мутація гена у чоловічої статі призводить до неконтрольованого імпульсивної поведінки », - вчені розповідають про свої спостереження.

Алкоголь - ворог розуму! Редакція вважає, що алкоголізм в Росії є серйозною соціальною проблемою, викорінення якої можливо тільки при об'єднанні народу і зведенні духовно-моральних норм на загальногромадянський рівень.