Яка садова техніка потрібна в догляді за садом

В даний час наявність заміського будинку і ділянки далеко не рідкість. Люди прагнуть на вихідні вибратися із задушливих міст. Догляд за садом - це непросте завдання, яке вирішується легко і просто при наявності різної садової техніки для догляду за садом.

Різні культиватори, газонокосарки, тримери, міні-трактори, кущорізи і безліч інших видів садової техніки Зараз представлено на ринку РФ. Неодмінним і необхідним елементом техніки для догляду за садом є техніка для догляду за рослинністю. При наявності такої апаратури можна бути впевненим, що сад не перетворитися в непрохідні хащі. Розрізняють циліндричні і роторні газонокосарки, тримери, міні-трактори та райдери. Найкомфортнішими і доступними на даний момент є роторні газонокосарки. Їх перевагою є їх величезна потужність, яка в залежності від виробника може коливатися від 2 до 7 кінських сил. Популярний і такий вид електричної техніки для стрижки трави у нас в країні, як тріммер. Там, де проїхати газонокосарці важко, з успіхом впорається триммер - невигадлива і компактна садова техніка для косіння.

Дуже популярна модель триммера Mac_Sparta_25 - це свого роду безумовний блокбастер посеред моделей свого класу. Триммери можуть мати різні насадки. Наприклад, в якості насадки до Тримери можуть продаватися та кущорізи. Такі прилади, як кущорізи, особливо якщо в наявності є велика кількість кущів, також необхідна для догляду за садом.

Також, як відомо, в саду є різні садові дерева. Ні в якому разі не можна применшувати гідності такого обладнання для догляду за деревами, як бензопила. На ринку РФ представлений широкий асортимент бензопил різних виробників. Кращі марки бензопил - Stihl, Oleo-Mac, Husqvarna і інші. За допомогою бензопили, можна зрізати сучки, висохлі гілки або без особливих зусиль спилювати старі дерева.

Також за потрібне видом техніки для догляду за садом є мотоблоки або культиватори. Сучасні мотоблоки використовуються крім обробки грунту і для прибирання снігу, скошування трави та інших різних робіт. Сучасна модель мотоблока може являти собою економічний варіант популярного обладнання, купівля якої дозволить не розтрачувати кошти на інші інструменти, такі, як, наприклад, газонокосарки або тримери.

Довірою і популярністю серед садівників користується садова техніка таких всесвітньо відомих марок як Stihl, VIKING, MTD та інших.