Чим гарний хмарний телефон ClickPhone

Все більше людей бізнесу вибирають сучасну IP-телефонію.

Зайшовши на ivr, можна багато чого довідатися про послуги хмарного телефону ClickPhone. Він являє собою сервіс, який з успіхом використовується для бізнесу або в особистих цілях. У будь-якому випадку підключення нового клієнта займе всього 2-3 хвилини. Досить зареєструватися, поповнити рахунок і дзвонити через Інтернет практично по всьому світу. ClickPhone надає можливість SMS і MMS-розсилок для будь-якої компанії.

ClickPhone для бізнесу і для особистих цілей Оплатити послуги ClickPhone можна будь-яким способом, наприклад, скористатися банківською картою, внести плату через термінали або просто поповнити рахунок за допомогою мобільного телефону. Хмарний телефон дозволяє дзвонити з будь-якого з додатків ClickPhone: Android, Web, iOS, використовуючи в кожному окремому випадку єдині логін і пароль. Вартість дзвінків через ClickPhone в будь-яку країну світу буде набагато дешевше інших сервісів і месенджерів. Для того, щоб переконатися в цьому наочно, досить просто переглянути тарифи компанії.

IP-телефонія зручна для будь-яких цілей Багато організацій вже давно вважають за краще користуватися IP-телефонією, що дає їм можливість економити на міжнародних, а також на міжміських дзвінках. Більш того, ClickPhone надає високу якість зв'язку, об'єднуючи в єдину мережу віддалені офіси або співробітників фірми. IP-телефонія надає велике число безкоштовних опцій, які, поза сумнівом, будуть дуже корисні для розвитку бізнесу компанії.