Словетскій, біографія, новини, фото

Біографія репера Словетского

Словетскій - популярний російський репер, якому вдається стрімко набирати популярність і з кожним днем ​​завойовувати любов нових слухачів.

Репер Словетскій До 2015 року він зміг попрацювати з такими відомими реп-виконавцями як Гуф, DJ Nik-One, Slim і Ноггано. Хлопець перебуває в пошуку свого власного неповторного стилю і займається просуванням власного проекту.

Дитинство репера Словетского

Валентин Преснов, нині відомий як російський реп-виконавець Словетскій, з'явився на світ 16 серпня 1982 року в Караганді, Казахстан. Як тільки хлопець досяг 15-річчя, батьки вирішили перебратися в Америку, а якщо бути точніше, то в місто можливостей - Нью-Йорк. Саме там хлопчик отримав атестат, а потім вступив до університету, після закінчення якого став фінансистом і фахівцем з нерухомості.

У 15 років Валентин перебрався в Америку Спочатку друзі дали Валентину кличку Слово, яку згодом схиляли. Згодом вона і трансформувалася в творчий псевдонім виконавця.

Початок музичної кар'єри

У 2003 році починаючий співак абсолютно випадково познайомився з Дмитром Північним. Як виявилося, їх об'єднує спільна тяга до творчості. Недовго думаючи хлопці створили групу під назвою «Пентагон: проект Константа». Через кілька місяців репери вирішили скоротити назву до «Константа».Як пізніше зізнався Словетскій: «Ми знаходилися в пошуках себе, тому не хотіли бути такими ж, як інші колективи. Спочатку нас турбувало назву, але потім захотілося створити щось глибоке і сильне ».

В Бронксі Словетскій став виконувати реп Вперше росіяни почули про групу тільки після виходу альбому «Поверхи» в 2007 році, який записав колектив «Димова Завіса». Хлопці брали участь у записі треку групи «На районі», в цей же час вони познайомилися з Гуфом і групою «Єзекіїль 25:17».

Заявивши про себе, хлопці придбали перших фанатів, також їм пощастило познайомитися з Микитою, який відомий всім під псевдонімом DJ Nik-One. Поспілкувавшись, хлопець запропонував колективу включити в альбом свій новий трек. Недовго думаючи Митя і Словетскій погодилися, тому що розуміли, що це зіграє їм на руку. У 2008 році молоді виконавці знову заявили про себе на всю Росії на мікстейпів DJ Nik-One - Poetry Nights.

Через кілька місяців хлопці зуміли засвітитися на фитах в таких альбомах, як «Ефір в нормі» (група CENTR) і «Холодно» (Slim). Трохи пізніше репер Slim відправився в Нью-Йорк і разом з хлопцями з «Константи» записав відеокліп на пісню «Біг». Реліз відбувся 12 листопада 2009 року.

Словетскій і Митя Північний Через рік репери вирушили з концертним туром в Росію. Спочатку вони виступили в Москві, а потім і в Пітері. Перед тим як покинути вулиці Нью-Йорка, хлопці записали разом зі Slim'om ще один кліп - на пісню «Демони». Slim ft. Константа - Демони Через кілька місяців Митя Північний повернувся в Америку, так як, на його думку, там йому відкривалося більше перспектив, ніж в Росії. Паралельно з цим Словетскій почав запис першого спільного альбому з Slim'om. Як тільки Північний дізнався про задумки товариша, вирішив одразу ж приєднатися до нього. Щоб не повертатися до Росії, він працював над альбомом через інтернет.

В кінці травня 2011 року біля всіх фанатів творчої спілки з'явилася можливість оцінити платівку «Азимут», яку хлопці випустили за підтримки лейблу «ЦАО Records». Щоб збільшити число своїх шанувальників, вони вирішили викласти альбом в мережу для безкоштовного скачування.

У 2012 році репер познайомився з Вадимом КРП, учасником лейблу Gazgolder. Поспілкувавшись, виконавець зробив Словетскому дуже вигідну пропозицію. Через кілька днів Валентин відвідав студію «Газгольдер», де записав спільний трек з відомим реп-виконавцем Ноггано, під назвою «Будь здоров». Хлопці знали один одного - буквально за рік до цього вони записали першу спільну композицію «Покурим на лоджії».

Словетскій повернувся в Росію записувати пісні Через кілька місяців Валентин вирішив покинути групу «Константа» і примкнути до спільноти Gazgolder. Уже влітку він взяв участь у фестивалі «Hip-Hop All Stars II», де виступав нарівні з групою Каста, CENTR, The Chemodan і т.д. Словетскій - Барцуха У той же час Словетскій порадував своїх фанатів дебютним сольним альбомом під назвою Mozaika. Записувати треки йому допомагали Ноггано, Daffy і Митя Північний. Паралельно з цим вийшов перший альбом «Константи» - Zeitgeisterz LP.

Особисте життя репера Словетского

Про сімейного життя відомого реп-виконавця нічого не відомо. Більшу частину вільного часу він приділяє саме творчості, так як хоче домогтися всесвітнього визнання.

Словетскій не афішує своє особисте життя Можливо у нього просто не вистачає часу на сім'ю, або ж він докладає максимум зусиль щоб папараці і ЗМІ нічого не дізналися про його особисте життя. У будь-якому випадку, у нього все попереду - блискуча кар'єра репера і любляча дружина.

Репер Словетскій сьогодні

Навесні 2014 року на телеекрани вийшла кінокартина Gazgolder, в якій Словетскій зіграв невелику камео. Фільм оповідає про розборки між страйкуючими і силовиками. Щоб впоратися з труднощами, хлопці вирішують застосувати секретна зброя - включити на повну міць своєї творчої енергії. Словетскій - Відлига ft.Tony Tonite Взимку цього ж року Валентин випустив другий альбом «Відлига», про який знали лише найближчі люди. У записі брали участь Смокі Мо, Tony Tonite, Таті та інші відомі реп-виконавці. Баста, Словетскій, Смокі Мо, Таті, Біллі - Свобода У 2015 році хлопець випустив спільний трек з Tony Tonite, а також записав такі пісні як «Найсильніший», «Над крижинами» і «Встати і вийти». Незважаючи на свої юні роки Словетскій може похвалитися солідним списком спільно записаних треків.