3 Способи купувати в інтернеті по-новому

3 способи купувати в інтернеті по-новому

Інтернет сьогодні для багатьох дрібних бізнесів стає рятівним колом: орендувати площу під магазин стає нерентабельно, ціни виросли, а кількість покупців - навпаки, зменшилася. З тих же причин, економії заради, в інтернет з кінця минулого року зайшло і чимало споживачів, для яких це будуть перші покупки в онлайні.

На тлі цього тема економії в інтернеті як ніколи актуальна. Сайтів стало більше, товарів і можливостей їх купити - теж. Як не розгубитися в такому розмаїтті і знайти дійсно вигідну покупку?

Спосіб перший: порівнюй і економ!

Без порівняння цін бути впевненим в тому, що ви дійсно купили дешевше, не можна. Для того щоб вникнути в стан цін на сьогоднішньому ринку, можна або покопатися на декількох сайтах - подивитися, що там продають і за скільки. Це відніме деякий час, зрозуміло.

А можна скористатися спеціальними ресурсами пошуку та порівняння цін. Наприклад, зайти на Апарат. ру: сервіс є безкоштовним і містить інформацію про те, які магазини Росії що продають. Наприклад, ви шукаєте новий принтер для офісу, знаєте приблизні характеристики або бренд товару.На Апорт вам нададуть список онлайн-магазинів, в яких можна купити модель, відповідну вашим вимогам, скільки вона коштує в кожному з них, і в якому купувати краще, виходячи з ціни / якості товару і послуг, магазином послуг.

В базі даних Апорта сьогодні містяться каталоги понад 1 500 компаній Росії, так що про обмежений вибір не йде.

Спосіб другий: транскордонні покупки - чому б і ні?

Якщо в російських маркетах знайти бажане не вдалося, звернутися можна і до закордонних ресурсів. За оцінками різних фахівців, в 2015 році транскордонні покупки можуть скласти близько 60% ринку електронної комерції Росії, в той час як в минулому році цей показник не перевищував і 27-30%.

Покупки за кордоном, через різницю курсу і багатьох інших факторів, дійсно можуть стати вигідними. Якщо ряд європейських і американських магазинів, з огляду на обставини, для російського покупця закритий або небажаний, то Китай може стати їм можливою альтернативою. Тим більше, що багато великих китайські онлайн-магазини обзавелися російським інтерфейсом, що на 50% спрощує покупки в цій країні. Ще 50% комфорту додали і з'явилися канали оперативної доставки товару покупцеві.

Спосіб третій: доставка - наше все!

Який би товар ви не вибрали, і де б не вирішили його купувати, пам'ятайте: його порівняльна дешевизна може зійти нанівець через оплати за доставку, термінів та інших умов відправлення посилки. Тому, перш ніж зрадіти вигідну угоду, перевірте, у скільки вам обійдеться привезти покупку додому.

Через збільшення інтересу покупців до транскордонних покупок в Росії стартували відразу кілька сервісів, які допомагають і з оплатою, і з доставкою таких.Якщо раніше закордонні покупки доводилося робити через приватних осіб в соціальних мережах, не завжди виявляються реальними, сьогодні знайдені шляхи, завдяки яким робити покупки за кордоном можна без побоювання.

Нові ресурси пропонують приїжджають з Європи та США взяти в багаж невеликі за габаритами покупки, отримати за транспортування символічну винагороду і допомогти товару дістатися до свого покупця. Стартапи гарантують безпеку перевезень і, в порівнянні з тим, що пропонують реальні служби доставки, такий варіант виглядає вельми привабливо.

Вдалих вам покупок!