тонування балконів

Плівкові покриття забезпечують зміцнення скла, надійний захист від сонця і ультрафіолетових променів, стійкість до спалахів, шумоізоляцію, тонування, односторонню видимість, а також можуть вирішувати спеціальні дизайнерські завдання.

Тонування балконів при склінні

Будь-яка плівка для тонування балконів, вікон та інших стекол - це багатошарова конструкція. Залежно від її призначення змінюється хімічний склад, кількість шарів.Всі види тонувальних плівок мають спеціальний захисний шар, покликаний зберегти цілісність всієї конструкції при експлуатації вікна. Якщо мета тонування балкона - підвищити міцність скла і убезпечити його під час сильного вітру, граду, то слід вибирати захисні плівки, які мають спеціальну полімерну структуру і надміцний клеїть шар.

Існує кілька видів клею для кріплення тоніровочного полотна. Основна їхня відмінність - час висихання. Клеїть - це обов'язковий шар плівки, він реагує на тиск. Саме тому так важливо, щоб тонування балконів проводилася фахівцем, адже виправити огріхи неможливо. Професійні матеріали для тонування стекол фарбуються при виготовленні полімеру, що робить їх рівномірно забарвленими і стійкими до вицвітання.

Тонування балконів металізованими плівковими конструкціями

Дорожчі, але і, безумовно, значно більш довговічні плівки - ті, які мають в своєму складі металізовані шари. Вони значно краще відбивають світло, надійніше захищають від сонячного тепла. За здатність відбивати світло їх нерідко називають дзеркальними плівками. Тонування балконів комбінованими плівками (тобто включають, як пофарбовані, так і металізовані шари) допоможе в створенні сприятливого мікроклімату на вашому балконі.

Металізовані плівки містять тільки металізовані шари. Звичайно, ціни на них високі, але вони того варті. Їх відрізняють виняткова довговічність, надійність, міцність. Залежно від сплаву або металу, який застосовувався при виготовленні, будуть змінюватися і властивості, а значить і функції таких конструкцій. Ідеальним рішенням, як з точки зору комфорту, так і дизайну стане тонування балконів металізованої плівкою. Тонування балконів спеціальними декоративними плівками дозволить створити незвичайні ефекти і імітації.

Матеріал підготовлений командою сайту http://www.msktonirovka.ru/