Інтернет і телебачення завойовують російські потяги

Пасажири поїздів скоро зможуть оцінити нову послугу, яка скрасить довгу подорож. РЖД провели випробування нових послуг для пасажирів в поїздах далекого прямування таких як: широкосмуговий бездротовий доступ до Інтернету, стільникового 3G зв'язку і телебаченню. Уже в кінці року компанія планує запустити проект, який передбачає надання пасажирам швидкісних поїздів Інтернету.

Технологія дозволила забезпечити доступ до всесвітньої павутини з досить високою швидкістю до 4 Мбіт / с на 80% маршруту. В основі технології використовується підсилювач сигналу стільникового зв'язку, що протягом всього шляху забезпечує стійкий зв'язок.

Тепер в російських потягах буде Інтернет і телебачення Прес-служба РЖД зробила повідомлення: «У період з 15 листопада і до кінця грудня 2011 року проводилися випробування на маршрутах Москва - Єкатеринбург, Москва - Климов, Москва - Адлер і Москва - Мурманськ. У поїздах було встановлено комплекс, що складається з супутникової та стільникового 3G зв'язку. Найкращі результати були зафіксовані на маршруті Москва - Адлер, тим часом як, стійкий сигнал був на протязі всього шляху ».

У поїздах використовується супутникова і стільниковий 3G зв'язок Редакція сайту бажає успіху пасажирської компанії у впровадженні нових технологій роблять наше життя трохи комфортніше.