На будівництво житла в Москві інвестують 400 мільйонів доларів

Відомий російський холдинг RAM Group у партнерстві з будівельною китайською компанією China Gezhouba Group інвестують 400 мільйонів доларів на будівництво житла в Москві і Підмосков'ї.

Голова ради директорів холдингової компанії RAM Group пан Малхаз Аллазов напередодні заявив, що російська і китайська компанії внесуть кошти, передбачені цією інвестиційною програмою, саме на паритетній основі. Китайсько-російське партнерство, за винятком обсягів інвестицій, на цьому етапі зовсім не розкриває деталі даних масштабних проектів з будівництва житлових будинків в Новій Москві.

Реалізація такої інвестиційної програми партнерів з Китаю і Росії є прекрасною новиною для віконного ринку столиці, так як внесе свій внесок в попит на новітні енергоефективні пластикові профілі і багато інших світлопрозорі конструкціі.Спеціалісти кажуть, що і подальше партнерство Росії з Китаєм підштовхне попит на пластикові вікна не тільки в Московській області, але і в країні в цілому. До речі, саме концерн "VEKA" найпершим серед німецьких виробників сучасних профільних систем відкрив власне виробництво в РФ. Цей ПВХ-профіль встигли вже по достоїнству оцінити фірми-виробники, багато власників пластикових вікон і дверей. Сучасні вікна століття, REHAU і КВЕ давно завоювали народну любов.

На будівництво житла в Москві інвестують 400 мільйонів доларів Користувач Твіттера Па пише: «Зараз за участю RAM Строй ведуть будівництво житлових комплексів у Новій Москві, а також в Наро-Фомінськ районі. Першу чергу такого проекту запланували реалізувати в цьому році, а ось другу - в 2016 році. Нагадаємо, що не так давно компанією був завершений проект житлового комплексу в Раменському ».

RAM Group у партнерстві з China Gezhouba Group інвестують 400 мільйонів доларів на будівництво житла в Москві і Підмосков'ї На думку, Москва починає перетворюватися в найкраще місто з інноваційними технологіями в світі.